N.A.E. Osviežujúci sprchový gél Freschezza (Refreshing Shower Gel) 200 ml
4,70 €

Tento sprchový gél s obsahom extraktu z rozmarínu az organických listov tymianu jemne umýva pokožku bez vysušovania. Certifikované u Ecocert Greenlife ako Cosmos Organic podľa Cosmetic Organic štandardov: 97% ingrediencií prírodného pôvodu (vrátane vody), 10% organických z celku.

N.A.E. Hydratačný denný krém Energia (Moisturizing Day Cream) 50 ml
9,40 €

Tento zmyselný denný krém spájajúci organický olej z hroznových a slnečnicových semienok poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu a udržuje elasticitu pokožky. Každý deň pokožka vyzerá nabitá energiou a známky únavy sú odstránené. Jeho hodvábna a zamatovo jemná textúra sa ľahko vstrebáva do pokožky.

N.A.E. Protivráskový denný krém Bellezza (Anti-Age Day Cream) 50 ml
12,40 €

Táto denná starostlivosť proti starnutiu spájajúci organický olej z hroznových semienok, extrakt z aloe vera a kyselinu hyaluronovú pomáha predchádzať strate pružnosti pokožky a bojuje proti starnutiu. Každý deň hydratuje a chráni vašu pokožku a zanecháva ju jemnejšiu a žiarivú.

N.A.E. Protivráskový nočný krém Bellezza (Anti-Age Night Cream) 50 ml
12,40 €

Tento nočný krém spájajúci extrakt z morskej levandule, extrakt z organickej aloe vera a kyselinu hyaluronovú pomáha redukovať vrásky, podporuje regeneráciu pokožky a udržuje jej pružnosť. Pôsobí po celú noc a účinne vyživuje vašu pokožku pre príjemný pocit po prebudení a sviežu a žiarivú pleť.

N.A.E. Univerzálny krém Segreto di Bellezza (Universal Cream) 150 ml
12,40 €

Univerzálny krém Segreto di Bellezza je vyživujúci krém s obsahom organického olivového oleja. Dodáva pokožke a špičkám vlasov jemnosť, dlhodobú hydratáciu a ochranu. NAE vyživujúci univerzálny krém Segreto di Bellezza je vhodný pre celú rodinu i pre tých najmenších od 3 rokov.

N.A.E. Vyživujúci nočný krém Energia ( Nourishing Night Cream) 50 ml
9,40 €

Tento nočný krém s extraktom z morskej levandule a organickým slnečnicovým olejom intenzívne vyživuje pokožku cez noc, udržuje jej pružnosť a rozžiaruje ju. Začnite deň s príjemným ranným pocitom úľavy od suchej pokožky. Jeho hodvábna a saténovo jemná textúra rozmaznáva vašu pokožku.