Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Multigo Údržba ciest Multigo CITY – smetiarske auto so smetiarom
Multigo Údržba ciest

Set MultiGO určený pre všetkých malých cestárov. Praktické balenie 2+1 obsahuje auto s nadstavbou, ručný valec a figúrku Igráčka. Hračka vďaka zábavnému systému výmeny nadstavieb precvičí jemnú motoriku detí.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo City Set Multigo CITY – smetiarske auto so smetiarom
Multigo City Set

Deti sa rady učia, ako správne upratovať a dávať veci do poriadku. A tento set pre malého smetiara pomôže urobiť z učenia tú pravú zábavu. Vezmite auto s funkčnou Smetiarskou vaničkou na prechádzku a cestou vyprázdnite 4 koše na triedený odpad.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo CITY – smetiarske auto so smetiarom Multigo CITY – smetiarske auto so smetiarom
Multigo CITY – smetiarske auto so smetiarom

Igráček MultiGO auto so smetiarskou korbičkou, popolnicou a smetiarom je snom každého chlapčeka. Vanička má dve možnosti vyklápania, do ktorej perfektne pasuje popolnica. Igráček môže jazdiť buď v kabíne auta alebo stáť vzadu na stupačke. Vyrobené v Českej republike.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo BUILD - sklápačka s vodičom Multigo BUILD - sklápačka s vodičom
Multigo BUILD - sklápačka s vodičom

Igráček MultiGO Build auto so sklápačkou je ideálne pre malých stavbárov a prievozníkov. V balení nájdete postavičku Igráčka a auto s funkčnou sklápačkou. Veľmi precízne spracované detaily. Vyrobené v Českej republike. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo Farmársky set Multigo BUILD - sklápačka s vodičom
Multigo Farmársky set

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Stavebná súprava BEDI ponúka 4 typy vozidiel v jednom balení. Ideálne balenie pre kreatívne deti, ktoré sa rady hrajú na stavbárov.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Multigo Igráček Trio Polícia Multigo BUILD - sklápačka s vodičom
Multigo Igráček Trio Polícia

Posádka polície chráni našu bezpečnosť. Vydaj sa spoločne s policajtom a policajtkou na cestu potieranie zločinu. Využi policajné auto a prenasleduj darebáka, ktorý utiekol z väzenia. Cieľ je jasný – očistiť mesto od lumpov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo Mestská súprava Multigo Igráček 1 + 2 Stavebná doska + kocky
Multigo Mestská súprava

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Stavebná súprava Geen City ponúka 4 typy vozidiel v jednom balení. Ideálne balenie pre kreatívne deti, ktoré rozohrávajú svoju hru s autami.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Multigo Igráček 1 + 2 Stavebná doska + kocky Multigo Igráček 1 + 2 Stavebná doska + kocky
Multigo Igráček 1 + 2 Stavebná doska + kocky

aute so sklopnou stavebnou plošinou môžeš prevážať figúrky zvieratiek a postaviť si na korbičke čokoľvek zo svojej obľúbenej stavebnice. V balení nájdeš aj 9 kociek, ktoré sú kompatibilné s ďalšími stavebnicami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo Igráček Trio Rescue Multigo Igráček 1 + 2 Stavebná doska + kocky
Multigo Igráček Trio Rescue

Igráčkovia záchranári dostali z dispečingu pokyn k výjazdu. Malé dievčatko potrebuje rýchlu pomoc a len oni ju môžu poskytnúť. Vydaj sa na cestu so sanitkou s otvárateľným kufrom a majákom a využi vedomosti záchranárov a záchranárky pre ich malú pacientku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo Požiarna súprava Multigo Igráček Trio Hasiči
Multigo Požiarna súprava

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Stavebná súprava ponúka 4 typy vozidiel v jednom balení. Ideálne balenie pre kreatívne deti, ktoré rozohrávajú svoju hru na požiarnikov.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Multigo Stavebná súprava Multigo Igráček Trio Hasiči
Multigo Stavebná súprava

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Stavebná súprava BEDI ponúka 4 typy vozidiel v jednom balení. Ideálne balenie pre kreatívne deti, ktoré rozohrávajú svoju hru na stavbárov.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Multigo Igráček Trio Hasiči Multigo Igráček Trio Hasiči
Multigo Igráček Trio Hasiči

Posádka zásahového hasičského auta je vždy pripravená k výjazdu. Hasičské auto má otvárateľný kufor a maják. Dovnútra môže zasadnúť jedna z troch figúrok Igráčka: vodič, hasič a hasička.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo FIRE Rebrík s vodičom Multigo Igráček 1 + 2 Traktor s prívesom
Multigo FIRE Rebrík s vodičom

Nevyhnutné záchranné vozidlo nielen na boj s ohňom. Prepracovaný rebrík je otočný a výsuvný, umožňuje tri aretačné polohy. Igráček sa tak dostane tam, kde je potreba zachraňovať.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo Igráček 1 + 2 Traktor s prívesom Multigo Igráček 1 + 2 Traktor s prívesom
Multigo Igráček 1 + 2 Traktor s prívesom

Červený traktor značky Zetor s výmennou radlicou a univerzálnym prívesom splní sen každého malého poľnohospodára. Vydaj sa spoločne s ním na farmu a uži si veľa zábavy pri prevážaní rôznych vecí, ktoré farmár potrebuje pre svoje zvieratká.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo BUILD Bager s vodičom Multigo Igráček 1 + 2 Traktor s prívesom
Multigo BUILD Bager s vodičom

Tento komplet poteší každého malého drevorubača. Je to užitočný pomocník nielen na stavbe. Funkčné rameno je otočné na základni. Balenie obsahuje postavičku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo BUILD Miešačka s vodičom Multigo BUILD Miešačka s vodičom
Multigo BUILD Miešačka s vodičom

Miešačka na betón je nevyhnutná výbava pre každého malého stavbára. Bez miešačky na betón sa žiadna veľká stavba nezaobíde. Miešačka sa točí okolo vlastnej osi a je možné ju zvnútra vyčistiť.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo BUILD Žeriav s vodičom Multigo BUILD Miešačka s vodičom
Multigo BUILD Žeriav s vodičom

Obľúbené nákladné vozidlo, ktoré deti baví vďaka svojim funkciám. Žeriav je nepostrádateľným pomocníkom na každej stavbe. Rameno žeriavu sa na základni otáča a možno ho zdvíhať a vysunúť.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo Farm Set Multigo BUILD Miešačka s vodičom
Multigo Farm Set

Úžasná sada pre všetkých malých farmárov. Vezmite Igráčka – farmára na prechádzku po farme v jeho traktore a pripojte k nemu príves s valníkom. Pomocou všetkých doplnkov v sade obstaráte celú farmu behom chvíľky a zažijete veľa zábavy.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo FIRE – cisterna s hasičom Multigo FIRE – cisterna s hasičom
Multigo FIRE – cisterna s hasičom

Igráček MultiGO hasičské autoIgráček hasič je super voľba pre malých požiarnikov. Igráček rozvíja detskú fantáziu. Veľmi precízne spracované detaily. Vyrobené v Českej republike. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Multigo FIRE Žeriav s vodičom Multigo FIRE – cisterna s hasičom
Multigo FIRE Žeriav s vodičom

Dôležité záchranárske vozidlo nielen na boj s ohňom. Môže byť nápomocné pri rôznych zásahových akciách. Žeriav je pojazdný, rameno žeriavu sa na základni otáča, možno ho zdvíhať a vysunúť. Hák žeriava sa ovláda navijakom.

môžete mať DNES

Partner: MALL