Multigo CITY – smetiarske auto so smetiarom
14,50 €

Igráček MultiGO auto so smetiarskou korbičkou, popolnicou a smetiarom je snom každého chlapčeka. Vanička má dve možnosti vyklápania, do ktorej perfektne pasuje popolnica. Igráček môže jazdiť buď v kabíne auta alebo stáť vzadu na stupačke. Vyrobené v Českej republike.

Multigo BUILD - sklápačka s vodičom
10,70 € 9,50 €

Igráček MultiGO Build auto so sklápačkou je ideálne pre malých stavbárov a prievozníkov. V balení nájdete postavičku Igráčka a auto s funkčnou sklápačkou. Veľmi precízne spracované detaily. Vyrobené v Českej republike. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Multigo FIRE – cisterna s hasičom-16%
10,70 € 8,90 €

Igráček MultiGO hasičské autoIgráček hasič je super voľba pre malých požiarnikov. Igráček rozvíja detskú fantáziu. Veľmi precízne spracované detaily. Vyrobené v Českej republike. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Multigo Stavebná súprava
34,60 € 33,70 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Stavebná súprava BEDI ponúka 4 typy vozidiel v jednom balení. Ideálne balenie pre kreatívne deti, ktoré rozohrávajú svoju hru na stavbárov.

Multigo Mestská súprava-26%

Multigo Mestská súprava

Hodnotenie: 4,7
34,60 € 25,60 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Stavebná súprava BEDI ponúka 4 typy vozidiel v jednom balení. Ideálne balenie pre kreatívne deti, ktoré rozohrávajú svoju hru s autami.

Multigo BUILD Miešačka s vodičom
13 € 11,50 €

Miešačka na betón je nevyhnutná výbava pre každého malého stavbára. Bez miešačky na betón sa žiadna veľká stavba nezaobíde. Miešačka sa točí okolo vlastnej osi a je možné ju zvnútra vyčistiť.

Multigo BUILD Žeriav s vodičom
13 € 11,80 €

Obľúbené nákladné vozidlo, ktoré deti baví vďaka svojim funkciám. Žeriav je nepostrádateľným pomocníkom na každej stavbe. Rameno žeriavu sa na základni otáča a možno ho zdvíhať a vysunúť.

Multigo FIRE Žeriav s vodičom-17%
13 € 10,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Dôležité záchranárske vozidlo nielen na boj s ohňom. Môže byť nápomocné pri rôznych zásahových akciách. Žeriav je pojazdný, rameno žeriavu sa na základni otáča, možno ho zdvíhať a vysunúť. Hák žeriava sa ovláda navijakom.

Multigo Igráček Trio Polícia
13,40 €

Posádka polície chráni našu bezpečnosť. Vydaj sa spoločne s policajtom a policajtkou na cestu potieranie zločinu. Využi policajné auto a prenasleduj darebáka, ktorý utiekol z väzenia. Cieľ je jasný – očistiť mesto od lumpov.

Multigo Igráček Trio Hasiči
13,40 €

Posádka zásahového hasičského auta je vždy pripravená k výjazdu. Hasičské auto má otvárateľný kufor a maják. Dovnútra môže zasadnúť jedna z troch figúrok Igráčka: vodič, hasič a hasička.

Multigo Igráček 1 + 2 Traktor s prívesom
12,90 €

Červený traktor značky Zetor s výmennou radlicou a univerzálnym prívesom splní sen každého malého poľnohospodára. Vydaj sa spoločne s ním na farmu a uži si veľa zábavy pri prevážaní rôznych vecí, ktoré farmár potrebuje pre svoje zvieratká.

Multigo BUILD Bager s vodičom
13 € 11,50 €

Tento komplet poteší každého malého drevorubača. Je to užitočný pomocník nielen na stavbe. Funkčné rameno je otočné na základni. Balenie obsahuje postavičku.

Multigo Build Set
23 € 20,90 €

Praktické balenie 2 + 1 obsahuje auto s nadstavbou žeriavu, výmennou vaničku valníček a Igráčka stavbára. Plne funkčný žeriav s navijákom pomôže Igráčkovi naložiť náklad na valníček a odviezť tam, kde treba.

Multigo Farm Set
30,60 €

Úžasná sada pre všetkých malých farmárov. Vezmite Igráčka – farmára na prechádzku po farme v jeho traktore a pripojte k nemu príves alebo napríklad cisternu. Pomocou všetkých doplnkov v sade obstaráte celú farmu behom chvíľky a zažijete veľa zábavy.

Multigo City Set

Multigo City Set

Hodnotenie: 5
29,80 €

Deti sa rady učia, ako správne upratovať a dávať veci do poriadku. A tento set pre malého smetiara pomôže urobiť z učenia tú pravú zábavu. Vezmite auto s funkčnou Smetiarskou vaničkou na prechádzku a cestou vyprázdnite 4 koše na triedený odpad.

Multigo Farmársky set-21%

Multigo Farmársky set

Hodnotenie: 5
34,60 € 27,10 €

Akcia

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Stavebná súprava BEDI ponúka 4 typy vozidiel v jednom balení. Ideálne balenie pre kreatívne deti, ktoré sa rady hrajú na stavbárov.

Multigo FIRE Rebrík s vodičom
13 € 11,50 €

Nevyhnutné záchranné vozidlo nielen na boj s ohňom. Prepracovaný rebrík je otočný a výsuvný, umožňuje tri aretačné polohy. Igráček sa tak dostane tam, kde je potreba zachraňovať.

Multigo Fire Set
23 € 20,90 €

Ktorý malý chlapec by nechcel byť hasičom? Toto skvelé hasičské auto s cisternou mu potom splní jeho sen. Auto má aj nadstavbu hasičského rebríka, po ktorom potom môže vyšplhať Igráček – hasič a zachrániť všetkých v ohrození. -Staň sa aj ty hrdinou!

Multigo Požiarna súprava
34,60 € 33,70 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Stavebná súprava BEDI ponúka 4 typy vozidiel v jednom balení. Ideálne balenie pre kreatívne deti, ktoré rozohrávajú svoju hru na požiarnikov.

Multigo Igráček 1 + 2 Stavebná doska + kocky
14,90 €

aute so sklopnou stavebnou plošinou môžeš prevážať figúrky zvieratiek a postaviť si na korbičke čokoľvek zo svojej obľúbenej stavebnice. V balení nájdeš aj 9 kociek, ktoré sú kompatibilné s ďalšími stavebnicami.

Multigo Igráček Trio Rescue
13,90 €

Igráčkovia záchranári dostali z dispečingu pokyn k výjazdu. Malé dievčatko potrebuje rýchlu pomoc a len oni ju môžu poskytnúť. Vydaj sa na cestu so sanitkou s otvárateľným kufrom a majákom a využi vedomosti záchranárov a záchranárky pre ich malú pacientku.