Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Mövenpick 500g mletá vákuovo balená Mövenpick 500g mletá vákuovo balená
Mövenpick 500g mletá vákuovo balená

Ušľachtilá zmes zo 100% arabica zrniek rozvinie vďaka šetrnému praženiu svoju vyváženú chuť. Vybrané vysokohorské kávové zrnká z najlepších pestovateľských oblastí sveta dodávajú tejto káve bohatú arómu. Ideálna na prípravu do všetkých pákových kávovarov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mövenpick Café Crema 1000g zrno Mövenpick 500g mletá vákuovo balená
Mövenpick Café Crema 1000g zrno

Mövenpick of Switzerland sa tradične vyrába podľa originálnej švajčiarskej receptúry. Používajú iba vybrané zrnká z horských oblastí rôzneho pôvodu, ktoré rozvíjajú svoju bohatú arómu. Ideálna pre prípravu esspresa s bohatou penou, do všetkých pákovýchautomatických kávovarov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mövenpick Espresso 1000g zrno Mövenpick 500g mletá vákuovo balená
Mövenpick Espresso 1000g zrno

Vybrané zrnká z najlepších horských pestovateľských oblastí sveta dodávajú tejto káve plnú a silnú arómu. Ušľachtilá zmes zo zrniek arabica a nádych výdatnejších zrniek robusta rozvíja skrze šetrné dlhé praženie jej plnú chuť. Ideálna pre prípravu esspreso vo všetkých pákovýchautomatických kávovaroch.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mövenpick Káva "El Autentico", pražená, zrnková, 1000 g, 12421 Mövenpick Káva "El Autentico", pražená, zrnková, 1000 g, 12421
Mövenpick Káva "El Autentico", pražená, zrnková, 1000 g, 12421

Cenné zrná Arabica zaisťujú jemnú vôňu a zrná Robusta poskytujú stabilnú a hustú krémovú vrstvu.

môžete mať 05.10 - 06.10

Mövenpick Mövenpick Autentico, mletá káva 500 g Mövenpick Káva "El Autentico", pražená, zrnková, 1000 g, 12421
Mövenpick Mövenpick Autentico, mletá káva 500 g

Zmes ušľachtilých zŕn Arabiky z najlepších pestovateľských oblastí Strednej a Južnej Amerikya vybraných zŕn Robusty rozvíja svoju bohatú arómu a vyváženú chuť vďaka starostlivému spracovaniu.100% káva z fariem s certifikáciou Rainforest Alliance.

môžete mať 05.10 - 06.10

Partner: risesnu.cz
Mövenpick Edle Komposition 500g Mövenpick Káva "El Autentico", pražená, zrnková, 1000 g, 12421
Mövenpick Edle Komposition 500g

Kompozícia Mövenpick Edle je vyvážená zmes Mövenpick. Skladá sa z vynikajúcich odrôd ušľachtilej kávy a ponúka harmonický pôžitok prostredníctvom intenzívne aromatickej chuti a bohatej arómy.

môžete mať 05.10 - 06.10

Partner: risesnu.cz
Mövenpick Káva "Edle Komposition", pražená, mletá, 500 g, 4006581012162 Mövenpick Káva "Edle Komposition", pražená, mletá, 500 g, 4006581012162
Mövenpick Káva "Edle Komposition", pražená, mletá, 500 g, 4006581012162

Zmes kávy robusta a arabica s korenistým arómou. Odporúčaný kávovar: BIALETTI a im podobné kávovary.

môžete mať 05.10 - 06.10

Mövenpick Mövenpick Caffe Crema, zrnková káva, 1kg Mövenpick Káva "Edle Komposition", pražená, mletá, 500 g, 4006581012162
Mövenpick Mövenpick Caffe Crema, zrnková káva, 1kg

Káva Movenpick Café Crema je v rámci sortimentu pražiarne JJ Darboven ideálnou kávou na prípravu cappuccina a ďalších kávovinových nápojov. Café Crema je príjemne harmonickej chuti s výraznou pórovitou Cremou a miernou kyselinkou na konci. Káva Movenpick Café Crema je 100% Arabika.

môžete mať 05.10 - 06.10

Partner: risesnu.cz
Mövenpick Decaffinato Mövenpick Káva "Edle Komposition", pražená, mletá, 500 g, 4006581012162
Mövenpick Decaffinato

Kávové kapsuly Mövenpick Decaffinato pre prípravu bezkofeinového espressa sa vynímajú svojou chuťou tmavo praženej kávy s orieškovým tónom. Kapsuly sú vyrobené z kávových zŕn odrody Arabiky z Južnej Ameriky. Kompatibilné s kávovarmi Nespresso.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Mövenpick Intenso Mövenpick Lungo Classico
Mövenpick Intenso

Kávové kapsuly Mövenpick Intenso pre prípravu espressa sa vynímajú svojou intenzívnou chuťou a bohatou arómou. Káva pochádza z certifikovaných fariem Rainforest Alliance. Kompatibilné s kávovarmi Nespresso.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Mövenpick Lungo Classico Mövenpick Lungo Classico
Mövenpick Lungo Classico

Kávové kapsuly Mövenpick Classico pre prípravu espressa lungo sa vynímajú svojou harmonickou chuťou a bohatou arómou. Kapsule sú vyrobené z kávových zŕn odrody Arabiky z Južnej Ameriky a Afriky. Kompatibilné s kávovarmi Nespresso.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Mövenpick Lungo Crema Mövenpick Lungo Classico
Mövenpick Lungo Crema

Kávové kapsuly Mövenpick crema pre prípravu espressa lungo sa vynímajú svojou intenzívnou chuťou, hustou cremou a bohatou arómou. Kapsuly sú vyrobené z kávových zŕn odrody Arabiky a Robusty. Kompatibilné s kávovarmi Nespresso.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Mövenpick Ristretto Mövenpick Ristretto
Mövenpick Ristretto

Kávové kapsuly Mövenpick pre prípravu ristretta sa vynímajú svojou intenzívnou vôňou a plnou chuťou. Kapsuly sú vyrobené z kávových zŕn odrody Arabiky a Robusty pochádzajúcich z Južnej a Strednej Ameriky. Kompatibilné s kávovarmi Nespresso.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL

Asi žiadna iná krajina nepredstavuje exkluzivitu tak ako Švajčiarsko. Jedinečná príroda, povestná rozvážnosť Švajčiarov, ich pohostinnosť a charakteristický zmysel pre kulinárske špeciality. To je životný štýl, ktorý vyzdvihuje niečo výnimočné: tak ako exkluzívna švajčiarska káva MÖVENPICK. Táto káva sa vyznačuje vybranými kávovými zrnkami, ušľachtilou zmesou a optimálnym pražením.

MÖVENPICK of Switzerland je vyrobená podľa originálnej švajčiarskej receptúry v pražiarni firmy J.J. Darboven. Túto prémiovú kávu tvoria kávové odrody tej najvyššej kvality s obzvlášť chuťovo bohatými aromatickými látkami. Praženie, ktoré je pod starostlivou kontrolou teploty a špeciálne mletie sa starajú o nezameniteľnú arómu. Vďaka týmto vlastnostiam sa radí káva MÖVENPICK už viac ako 20 rokov medzi významné prémiové kávy.