Moringa MIX Koreniaca zmes Cesnaková soľ 30 g
3,80 €

Koreniacu zmes Cesnaková soľ. Teraz si Moringou môžete dopriať aj v každom jedle, ako súčasť cesnakové soli. Kvôli zvýšeniu účinnosti moringy odporúčame túto cesnakovou soľ. Moringou olejodárná je známa pod termíny zázračný strom, alebo strom života.

Moringa MIX Bylinná zmes Moringou - Imun 30 g
4,60 €

Bylinná zmes Moringou – Imun Vám pomôže podporiť imunitu. Moringou predstavuje zdroj neuveriteľných 90 živín a 46 antioxidantov. V jedinečnej forme ponúka telu všetko potrebné v dokonalej rovnováhe, ktorú ľudské telo môže najlepšie využiť a vstrebať.

Moringa MIX Bylinná zmes pre dobrú činnosť obličiek 30 g
4,60 €

Bylinná zmes pre dobrú činnosť obličiek – bylinou, ktorá podporuje správnu činnosť látkovej premeny, je v tejto čajovej zmesi moringa olejodárná. V jedinečnej forme ponúka telu všetko potrebné v dokonalej rovnováhe, ktorú ľudské telo môže najlepšie využiť a vstrebať.

Moringa MIX Koreniaca zmes Moringou extra Hot 30 g
3,80 €

Koreniaca zmes Moringou extra Hot. Teraz si Moringou môžete dopriať aj v každom jedle, aj Vy milovníci pálivého a pikantného, a to ako súčasť zmesi korenia s chilli a kayenským korením. Cesnak sa skvele spája s chilli aj koriandrom na steakoch alebo iných minútkových úpravách mäsa.

Moringa MIX Kořenící směs Moringa na maso a ryby 30g
3,80 €

Koreniaca zmes Moringou na mäso a ryby. Moringou olejodárná je známa pod termíny zázračný strom, alebo strom života. Jej zložky a živiny sú v skvele vyvážené harmóniu a dobre pre organizmus vstrebateľné. Teraz si Moringou môžete dopriať aj v každom jedle, ako súčasť zmesi korenia na mäso a ryby.