More Babypack Cestovný vankúš do auta, béžový
10,50 €

Babypack Cestovný vankúš do auta, béžový je perfektným spoločníkom do kočíka alebo detskej autosedačky. Podporuje a uľahčuje krčnej chrbtici a ramennej oblasti dieťaťa pri dlhých cestách.

More BBFIX 012 0-25kg otočná
234,52 € 219 €
+ doprava zadarmo

Jednoduchá inštalácia a demontáž BBFIX 012 0–25kg. Otočná o 360° Inteligentný mechanizmus otáčania uľahčuje zmenu polohy inštalácie v smere/proti smeru jazdy. Vďaka otáčaniu možno ľahko a pohodlne usadiť dieťa do sedačky – stačí si ju len otočiť smerom k dverám. Autosedačka je vhodná pre deti od narodenia do približne 6 rokov. Jednoduchá inštalácia

More BIRO FIX 012 0-25kg 360° Grey/Bla
232,73 € 219 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchá inštalácia & demontáž. Otočná o 360 °. Inteligentný mechanizmus otáčania uľahčuje zmenu polohy inštalácie po/ proti smeru jazdy. Vďaka otáčaniu možno ľahko a pohodlne usadiť dieťa do sedačky – stačí si ju len otočiť smerom k dverám.

More WERDU 0123 oboustranný isofix 2018
232,84 € 229 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

More Autosedačka WERDU je universální zádržné zařízení, které pokrývá všechny skupiny dětských sedaček od 0 do 36 kg. Evoluční systém! Postupně se přizpůsobuje růstu dítěte (až do 36 kg /12 let) bez nutnosti koupě nové sedačky a tím šetří peníze například na radovánky s dětmi!

More Werda Plus obojstranný isofix 2018
269 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

More WERDE Plus je autosedačka, ktorá pokrýva všetky vekové skupiny detských sedačiek od 0 do 36 kg. Kombinuje inštaláciu pomocou 3 bodového bezpečnostného pásu v spojení s konektormi Isoclick Fix® pre väčšiu bezpečnosť. Obojstranné konektory Isoclick Fix® umožňujú ich použitie pri inštalácii sedačky po / i proti smeru jazdy.

More Babypack spätné zrkadlo na dieťa predné
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Babypack spätné zrkadlo na dieťa predné, vďaka ktorému budete mať vaše dieťatko vždy na dohľad. Bezpečne ho upevníte pomocou prísavnej príchytky a extra istiaceho kolíka.

More BASE FIX 2/3 isofix 2018
57 €
+ doprava zadarmo

More BASE FIX je praktický podsedák pro děti od 3 do 12 let s konektory Isoclick Fix, díky kterým lze podsedák instalovat jedním kliknutím. Sedák má extra polstrování pro maximální slupeň pohodlí a regulátor výšky bezpečnostního pásu.

More BB FIX 23 isofix podsedák
49,90 €
+ doprava zadarmo

Detský podsedák BB FIX 23 isofix od značky More je určený pre deti od 3 do 12 rokov (15 – 36 kg). Ľahko sa inštaluje do akéhokoľvek vozidla. Pomocou konektorov Isoclick Fix ho možno inštalovať pomocou jedného kliknutia.

More LITO FIX 23 isofix

More LITO FIX 23 isofix

Hodnotenie: 4,3
73,04 € 69 €
+ doprava zadarmo

Podsedák LITO fix je novinkou medzi podsedákmi v skupine 2/3 s opierkou chrbta (pre deti s váhou od 15 do 36 kg). Podsedák je vybavený kotviacimi bodmi Isofix, ktoré pomáhajú udržať sedačku na mieste aj v prípade nárazu.

More Babypack Cestovný vankúš do auta, červený
10,50 €

Babypack Cestovný vankúš do auta, červený je perfektným spoločníkom do kočíka alebo detskej autosedačky. Podporuje a uľahčuje krčnej chrbtici a ramennej oblasti dieťaťa pri dlhých cestách.

More Babypack bezpečnostný pás pre tehotné 2-FIT
46,70 €
+ doprava zadarmo

Babypack bezpečnostný pás pre tehotné 2-FIT je vhodný pre nastávajúce mamičky už od 2. mesiaca tehotenstva. Bezpečnostný pás pre tehotné do auta funguje tak, že jeho pripnutím stiahnete brušný pás bezpečnostného pásu vozidla pod tehotné bruško.

More Babypack spätné zrkadlo na dieťa na opierku zadné
21,80 €

Babypack spätné zrkadlo na dieťa na opierku zadné, aby ste boli s vašim dieťaťom neustále v kontakte.Ponúka tri možnosti inštalácie. Je úplne bezpečné, vďaka tomu že je vyrobené z akrylu a nerozbije sa.