More Babypack bezpečnostný pás pre tehotné 2-FIT
46,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Babypack bezpečnostný pás pre tehotné 2-FIT je vhodný pre nastávajúce mamičky už od 2. mesiaca tehotenstva. Bezpečnostný pás pre tehotné do auta funguje tak, že jeho pripnutím stiahnete brušný pás bezpečnostného pásu vozidla pod tehotné bruško.


More Babypack spätné zrkadlo na dieťa na opierku zadné
21,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Babypack spätné zrkadlo na dieťa na opierku zadné, aby ste boli s vašim dieťaťom neustále v kontakte.Ponúka tri možnosti inštalácie. Je úplne bezpečné, vďaka tomu že je vyrobené z akrylu a nerozbije sa.


More Babypack spätné zrkadlo na dieťa zadné
11,60 €

Novinka

Babypack spätné zrkadlo na dieťa zadné, otočné o 360° pre dokonalý pohľad. Vďaka otočnému čapu je možný neustály kontakt s dieťaťom, bez toho aby ste museli hýbať nastavením spätého zrkadla.


More BASE FIX 2/3 isofix 2018
57,30 €
+ doprava zadarmo

More BASE FIX je praktický podsedák pro děti od 3 do 12 let s konektory Isoclick Fix, díky kterým lze podsedák instalovat jedním kliknutím. Sedák má extra polstrování pro maximální slupeň pohodlí a regulátor výšky bezpečnostního pásu.


More KIDE 01 Isofix 2018-17%
232,84 €

191 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Autosedačka MORE by Babyauto Kide 01 (skupina 0/1) poskytne Vašemu dítěti bezpečí nejen 5-bodovým pásem ale také vylepšenou ochranou proti bočnímu nárazu. Od narození až do 13 kg ji lze použít proti směru jízdy, od 13 do 18 kg pak ve směru jízdy. Disponuje systémem Isofix ale také upevněním Top Tether.


More WERDU 0123 oboustranný isofix 2018
245,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

More Autosedačka WERDU je universální zádržné zařízení, které pokrývá všechny skupiny dětských sedaček od 0 do 36 kg. Evoluční systém! Postupně se přizpůsobuje růstu dítěte (až do 36 kg /12 let) bez nutnosti koupě nové sedačky a tím šetří peníze například na radovánky s dětmi!


More Werda Plus obojstranný isofix 2018
286,70 €
+ doprava zadarmo

More WERDE Plus je autosedačka, ktorá pokrýva všetky vekové skupiny detských sedačiek od 0 do 36 kg. Kombinuje inštaláciu pomocou 3 bodového bezpečnostného pásu v spojení s konektormi Isoclick Fix® pre väčšiu bezpečnosť. Obojstranné konektory Isoclick Fix® umožňujú ich použitie pri inštalácii sedačky po / i proti smeru jazdy.


More Babypack Cestovný vankúš do auta, béžový
10,50 €

Novinka

Babypack Cestovný vankúš do auta, béžový je perfektným spoločníkom do kočíka alebo detskej autosedačky. Podporuje a uľahčuje krčnej chrbtici a ramennej oblasti dieťaťa pri dlhých cestách.


More Babypack Cestovný vankúš do auta, červený
10,50 €

Novinka

Babypack Cestovný vankúš do auta, červený je perfektným spoločníkom do kočíka alebo detskej autosedačky. Podporuje a uľahčuje krčnej chrbtici a ramennej oblasti dieťaťa pri dlhých cestách.


More Babypack spätné zrkadlo na dieťa predné
15,50 €

Novinka

Babypack spätné zrkadlo na dieťa predné, vďaka ktorému budete mať vaše dieťatko vždy na dohľad. Bezpečne ho upevníte pomocou prísavnej príchytky a extra istiaceho kolíka.


More BBFIX 012 0-25kg otočná
245,80 €
+ doprava zadarmo

Jednoduchá inštalácia a demontáž BBFIX 012 0–25kg. Otočná o 360° Inteligentný mechanizmus otáčania uľahčuje zmenu polohy inštalácie v smere/proti smeru jazdy. Vďaka otáčaniu možno ľahko a pohodlne usadiť dieťa do sedačky – stačí si ju len otočiť smerom k dverám. Autosedačka je vhodná pre deti od narodenia do približne 6 rokov. Jednoduchá inštalácia


More BIRO FIX I-SIZE 012 0-25kg 360° Grey/Black
245,80 €
+ doprava zadarmo

Jednoduchá inštalácia & demontáž. Otočná o 360 °. Inteligentný mechanizmus otáčania uľahčuje zmenu polohy inštalácie po/ proti smeru jazdy. Vďaka otáčaniu možno ľahko a pohodlne usadiť dieťa do sedačky – stačí si ju len otočiť smerom k dverám.


More LITO FIX 23 isofix
77,80 €
+ doprava zadarmo

Podsedák LITO fix je novinkou medzi podsedákmi v skupine 2/3 s opierkou chrbta (pre deti s váhou od 15 do 36 kg). Podsedák je vybavený kotviacimi bodmi Isofix, ktoré pomáhajú udržať sedačku na mieste aj v prípade nárazu.


More ADOS 2018
240,50 €
+ doprava zadarmo

More Ados je autosedačka pre deti 9–36kg, ktorá sa dá veľmi ľahko inštalovať vďaka kombinácii systému upevnenia pomocou konektorov Isofix a antirotačného systému Top Tether. Systém EPS v oblasti hlavy a ramien chráni dieťa a minimalizuje účinky nárazu. Autosedačku je možné polohovať do 3 pozícií pre pohodlné cestovanie.