Montessori Trinomická kocka
37,20 € 35,90 €

Táto farebná kocka v drevenej krabičke je pre dieťa najprv zábavnou hrou, ako pomocou jednotlivých kociek nadviazať na predlohu na podložke škatuľky, a zostaviť tak celú kocku. Steny jednotlivých dielikov sú vždy unikátne farebne odlíšené, a tak dieťa vždy nadväzuje na farbu susednej steny.

Montessori Stovková tabuľa
28,20 € 27,20 €

Tabuľka pre precvičovanie čísel od 1 do 100. Sada obsahuje jednu tabuľku 10 × 10 políčok s modrým podkladom a drevenú krabičku s číslami od 1 do 100. Dieťa sa učí číselnej postupnosti od 1 do 100.

Montessori Farebné geometrické tvary - triedenie
12,70 € 12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto celodrevená pomôcka je zložená z podstavca v prírodnej farbe a štyroch druhov základných geometrických tvarov vždy v troch farbách – červenej, modrej a žltej. Dieťa navlieka na kolíky vždy ten tvar, ktorý má príslušný počet otvorov podľa počtu kolíkov.

Montessori Priehľadné farebné geometrické telesá
25,70 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Priehľadné geometrické telesá v pestrých farbách umožnia deťom ľahšie preskúmať geometriu, obsah a koncept merania. Odnímateľné základy umožňujú vidieť 3D telesá v 2D. Telesá možno ľahko naplniť kvapalinou alebo suchou látkou a ľahko ich vyčistiť

Montessori Stĺpiky s kruhmi
15,30 € 14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Stĺpiky s kruhmi sú skvelou motorickou aj didaktickou pomôckou. Sada obsahuje päť stĺpikov vo farbe červenej, modrej, zelenej, žltej a oranžovej a päť kruhov s označením rovnakých farieb. Táto pomôcka rozvíja zmyslovú výchovu a koordináciu oko – ruka.

Montessori Tajomný sáčok s geometrickými telesami
9,40 € 9 €

Sáčok obsahuje 10 kusov geometrických telies v prírodnej farbe, ktoré umožňujú ich dôkladnejšie hmatové a zrakové poznania. Pomocou hmatu a zraku sa dieťa zoznamuje nielen so základnými geometrickými tvarmi, ale tiež najprv s rozdielom medzi hranou a zaoblením.

Montessori Puzzle s kostrou - kôň
8,80 € 8,70 €

Toto drevené puzzle je skvelou pomôckou pre rozvoj predstavivosti u detí. Puzzle možno rozložiť na niekoľko dielikov a pomocou úchytiek sa dieťa snaží vrátiť všetky dieliky späť tak, aby mu vznikol správny obrázok.

Montessori 3 botanické puzzle s komodou
31,70 € 30,60 €

Drevená komoda pre uloženie troch botanických puzzle – kvetu, listu a stromu. Dieťa sa učí rozumieť zloženiu týchto rastlín a pomenovávať ich časti. Každý dielik drevených puzzle je opatrený úchytom, ktorý dieťaťu umožňuje ľahšiu manipuláciu.

Montessori Farebné doštičky 2 - rozšírená sada
19,60 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené krabička s viečkom obsahuje 22 farebných doštičiek zozbieraných v pároch podľa farieb. Celkom teda v krabičke nájdeme 11 párov červených, bielych, čiernych, modrých, zelených, žltých, oranžových, ružových, sivých, hnedých a bledomodrých doštičiek.

Montessori Tieňovanie farieb - figúrky s doštičkami
72,50 € 69,90 €

Sada tieňovania farieb je prírodná drevená krabička, ktorá obsahuje doštičky v odtieňoch modrej, fialovej, zelenej, žltej, ružovej a šedej farby. Každá doštička je rozdelená na štyri svoje odtiene, ktoré sú totožné s odtieňmi figúrok.

Montessori Geometrické telesá s podstavcami a krabicou
58,80 € 56,70 €

Táto drevená krabička obsahuje desať základných geometrických telies v modrej farbe a ich podstavce. Súčasťou balenia sú gule, elipsoid, ovoid, kocka, kváder, trojboký hranol, trojboký a štvorboký ihlan, kužeľ a valec. Vďaka doštičkám s podstavou môže dieťa priraďovať jednotlivé telesá k ich prerezaniam.

Montessori Hodiny s pohyblivými ručičkami
61,50 € 59,30 €

Tieto drevené hodiny majú žetóny s číslami od 1 do 24 hodín, pomocou ktorých dieťa oveľa lepšie pochopí predstavu 24 hodinového času. Na hodiny sa dajú umiestniť všetky žetóny tak, aby predstavovali buď dopoludnia (1 – 12), alebo popoludní (13 –24).

Montessori Malé počítadlo
21,90 € 21,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Počítadlo pomáha deťom dopátrať sa výsledku pri sčítaní alebo odčítaní v rámci jednotiek až tisícok. Počítadlo je zložené zo štyroch radov, z ktorých horný rad predstavuje počítanie jednotiek, druhý počítanie desiatok, tretí počítanie stoviek a spodný rad predstavuje počítanie tisícov.

Montessori Šmirgľové číslice s krabičkou
18,80 € 18,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Najprirodzenejší spôsob poznávania predmetov u detí je dotyk. Práve preto majú tieto čísla šmirgľový povrch, vďaka ktorému sa deti lepšie učia, ako ktoré číslo vyzerá a aj ako sa píše. Číslice sú dodávané s drevenou krabičkou pre ich lepšie skladovanie. Vďaka tejto pomôcke sa deti učia základný číselný rad 1 – 9.

Montessori Stojan so skrutkami - variant A
20,60 € 20 €

Stojan so skrutkami je vyrobený z masívneho dreva, do ktorého je zasunutých sedem rôzne veľkých celokovových skrutiek s maticami. Veľkosť jednotlivých otvorov v stojane je rôzna, avšak vždy zodpovedá závitu jednej konkrétnej skrutky.

Montessori Krabička s vretienkami
45,80 € 44,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada obsahuje dve drevené krabičky. Každá z nich je rozdelená podľa čísel. Prvá obsahuje čísla 0 – 4, druhá 5 – 9. Súčasťou sady je tiež 45 vretienok. Dieťa sa pomocou počítania vretienok učí priraďovať príslušný počet do správnej priehradky.

Montessori Rebrík - geometrické telesá
18,40 € 17,70 €

Drevený podstavec v prírodnej farbe je základňou pre celkom 16 geometrických telies v štyroch farbách. Jedna farba vždy predstavuje určitú výšku – modré telesá najmenšiu, žlté telesá vyššiu, červené ešte vyššiu a tmavozelené tie najvyššiu.

Montessori Čísla a bodky - puzzle
20,20 € 19,60 €

Sada obsahuje drevenú krabičku s 10 pármi puzzle, ktoré umožňujú lepšie pochopenie číselného radu 1 – 10. Jeden diel puzzle z daného páru vždy predstavuje konkrétne číslo v numerickej podobe, avšak druhý diel puzzle je totožné číslo vyjadrené prostredníctvom počtu bodiek.

Montessori Hra pre ruky

Montessori Hra pre ruky

Hodnotenie: 3
20,20 € 19,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená doska v čiernom prevedení je vytvorená ako labyrint so striebornými guľôčkami. Dieťa má za úlohu za pomoci balansovania rúk dopraviť strieborné guľôčky na opačný koniec cesty.

Montessori Meteorologická stanica
58,80 € 56,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento pevný kufrík obsahuje barometer, vlhkomer a teplomer so stupňami Celzia alebo Fahrenheita a tri stojany pre individuálne použitie.

Montessori Rímsky most
65,80 € 63,50 €

Rímsky most sú rôzne drevené prírodné dieliky, ktoré možno zostaviť na podstavu pripravenú k vytvoreniu mosta. Dôležitým princípom je zostavenie klenby za pomoci správnych dielikov tak, aby sama od seba držala.

Montessori Puzzle – geometrické tvary
27,60 € 26,80 €

Základných päť geometrických tvarov v rôznych farebných odtieňoch je zasadených do podstavca s príslušnými otvormi zodpovedajúcich vždy danému geometrickému tvaru. Každý geometrický útvar má vlastné úchytky pre lepšiu manipuláciu.

Montessori Geometrická tácka
15,30 € 14,70 €

Táto tácka je vo svojej podstate drevenou podstavou s deviatimi otvormi pre umiestnenie troch geometrických útvarov. Pracuje sa v troch fázach. Dieťa sa najprv učí vkladať celé útvary do príslušných otvorov.

Montessori Glóbus - farebné kontinenty
24,10 € 23,40 €

Glóbus s podstavcom, ktorý umožňuje lepšie pochopenie umiestnenia jednotlivých kontinentov voči vodným plochám. Jednotlivé kontinenty sú farebne odlíšené, čo dieťaťu umožňuje lepšie si zapamätať umiestnenie a veľkosť kontinentu.

Montessori Puzzle mapa Európa bez rámika
25,50 € 24,60 €

Drevená mapa, na ktorej sú vyobrazené štáty Európy ako dieliky puzzle, ktoré do seba presne zapadajú. Jednotlivé štáty sú od seba farebne odlíšené pre jednoduchšie rozoznávanie a skladanie.

Montessori Puzzle s kostrou - vták
8,80 € 8,70 €

Toto drevené puzzle je skvelou pomôckou pre rozvoj predstavivosti u detí. Puzzle možno rozložiť na niekoľko dielikov a pomocou úchytiek sa dieťa snaží vrátiť všetky dieliky späť tak, aby mu vznikol správny obrázok.

Montessori Puzzle s kostrou - korytnačka
8,80 € 8,70 €

Toto drevené puzzle je skvelou pomôckou pre rozvoj predstavivosti u detí. Puzzle možno rozložiť na niekoľko dielikov a pomocou úchytiek sa dieťa snaží vrátiť všetky dieliky späť tak, aby mu vznikol správny obrázok.

Montessori Tvarované odmerky
29,70 € 28,70 €

Novinka

Táto skvelá pomôcka je k pochopeniu vzťahu medzi objemom, tvarom a množstvom. Odmerky majú tri tvary – kváder, valec a trojboký hranol. Kváder a valec je s objemom 1000 a 500 ml. Trojboký hranol je s objemom 500 a 250 ml.