Mondo toys 28181 Trojkolesová kolobežka PIG
34,69 € 29,90 €

Detská trojkolesová kolobežka s potlačou z animovaného seriálu PIG. Obrázok rodinky dodá správnu energiu ku každému odrazu. Na riadidlách je kapsička v prevedení PIG.

Mondo toys Sada do piesku Paw Patrol
7,60 €

Súprava do piesku s kanvičkou v prevedení Paw Patrol je skvelou hračkou do záhrady alebo na pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok.

Mondo toys Body board Frozen 2, 94 cm
18,90 €

Detská plávacia doska s motívmi princezien z animovanej rozprávky Frozen 2. Táto doska má dĺžku 94 cm. Stane sa ideálnym doplnkom do bazéna, k rybníku, alebo k moru. Super zábava na letné dni.

Mondo toys Body board L.O.L., 94 cm
18,90 €

Detská plávacia doska s motívmi bábik L.O.L. Surprise. Táto doska má dĺžku 94 cm. Stane sa ideálnym doplnkom do bazéna, k rybníku, alebo k moru. Super zábava na letné dni.

Mondo toys Nafukovacia loď L.O.L. 112 cm
12,50 €

Nafukovací čln s originálnou potlačou L.O.L.Surprise v ružovej farbe. Stane sa ideálnym doplnkom do bazéna, k rybníku, alebo k moru. Super zábava pre letné dni.

Mondo toys Plastová súprava do piesku Frozen 2
5,70 €

Súprava na piesok s motívom animovanej rozprávky Frozen 2. Táto krásna súprava je ideálnou hračkou na záhradu na pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys Súprava do piesku Bag-set Paw Patrol
11 €

S touto súpravou na piesok budete mať všetko pohromade. Stačí vziať batoh a vyraziť na záhradu alebo pieskovisko. Všetko s obľúbeným motívom Paw Patrol. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys Odrážadlo Princess
60,60 €

Odrážadlo Balance Bike v ružovom prevedení v licencii Disney Princess. Odrážadlo skvele poslúži pri trénovaní udržanie stability a následný plynulý prechod na jazdu na bicykli. Toto ľahké odrážadlo ide ľahko prispôsobiť výške jazdca.

Mondo toys Odrážadlo ToyStory 4
60 € 51,90 €

Odrážadlo Balance Bike vo svetlomodrom prevedení v licencií ToyStory 4. Odrážadlo skvele poslúži pri trénovaní udržania stability a následný plynulý prechod na jazdu na bicykli. Toto ľahké odrážadlo je možné ľahko prispôsobiť výške jazdca.

Mondo toys Plastová súprava na piesok Paw Patrol
6,40 €

Súprava na piesok s motívom Paw Patrol je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys Sada do piesku Frozen
7,60 €

Súprava do piesku s kanvičkou v prevedení Frozen je skvelou hračkou do záhrady alebo na pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok.

Mondo toys Súprava na piesok zmrzlináreň
7,60 €

Súprava na piesok ako zmrzlináreň je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys 16745 Nafukovací matrac Nanuk
19,46 € 17 €

Nafukovacie lehátko v dizajne nanuku je ideálnym doplnkom do vášho bazéna alebo na dovolenku pri vode! Užite si leto a nečakajte a buďte neprehliadnuteľní!

Mondo toys Body board L.O.L., 84 cm
18,40 € 14 €

Detská plávacia doska s motívmi bábik L.O.L.Surprise. Tento plavák má dĺžku 84 cm. Stane sa ideálnym doplnkom do bazéna, k rybníku, alebo k moru. Super zábava pre letné dni.

Mondo toys Odrážadlo SpiderMan
60,60 €

Odrážadlo Balance Bike v modrom prevedení v licencii Spider-Man. Odrážadlo skvele poslúži pri trénovaní udržanie stability a následný plynulý prechod na jazdu na bicykli. Toto ľahké odrážadlo ide ľahko prispôsobiť výške jazdca.

Mondo toys Plastová súprava na piesok Frozen 2 Glitter
7,20 €

Súprava na piesok s kanvičkou s motívom animovanej rozprávky Frozen 2. Súprava s kanvičkou je ideálnou hračkou na záhradu na pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys Súprava na piesok Minnie
7,90 €

Súprava na piesok s kanvičkou s motívom Minnie je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys 18005 Trojkolesová kolobežka Cars 3
34,90 €

Detská trojkolesová kolobežka s potlačou v licencii CARS 3. Obrázok dodá správnu energiu ku každému odrazu. Na riadidlách je kapsička v prevedení animáku Autá 3. táto trojkolesové kolobežka je ideálny pre každého začínajúceho malého jazdca.

Mondo toys Súprava na piesok zmrzlina
7,80 € 7,60 €

Súprava na piesok s kanvičkou ako zmrzlinárstvo je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys 18995 Trojkolesová kolobežka Minnie
34,90 €

Detská trojkolesová kolobežka s potlačou v licencii Minnie. Obrázok dodá správnu energiu ku každému odrazu. Na riadidlách je kapsička v prevedení obľúbenej Minnie. Táto trojkolesová kolobežka je ideálna pre každú začínajúcu malú jazdkyňu.

Mondo toys Twist and Roll PAW Patrol
41,90 €

Naklápacia trojkolesová kolobežka je skvelá voľba pre deti, ktoré sa začínajú učiť jazdiť na kolobežke. Má ** širokú plošinu s dizajnom Labkovej patroly, vpredu dve kolieska s veľkosťou 12,5 cm a vzadu s veľkosťou 10 cm, takže je **stabilná a bezpečná. Riadidlá majú pohodlné gumové rukoväte, aby sa deťom dobre držali.

Mondo toys Twist and Roll Cars 3
41,90 €

Naklápacia trojkolesová kolobežka je skvelá voľba pre deti, ktoré sa začínajú učiť jazdiť na kolobežke. Má širokú plošinu s dizajnom Cars 3, vpredu dve kolieska s veľkosťou 12,5 cm a vzadu s veľkosťou 10 cm, takže je stabilná a bezpečná. Riadidlá majú pohodlné gumové rukoväte, aby sa deťom dobre držali.

Mondo toys Súprava na piesok Cars
7,60 €

Súprava na piesok s kanvičkou v prevedení Cars je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys Twist and Roll Frozen II
41,90 €

Naklápacia trojkolesová kolobežka je skvelá voľba pre deti, ktoré sa začínajú učiť jazdiť na kolobežke. Má širokú plošinu s dizajnom Frozen 2, vpredu dve kolieska s veľkosťou 12,5 cm a vzadu s veľkosťou 10 cm, takže je stabilná a bezpečná. Riadidlá majú pohodlné gumové rukoväte, aby sa deťom dobre držali.

Mondo toys Twist and Roll Mickey
41,90 €

Naklápacia trojkolesová kolobežka je skvelá voľba pre deti, ktoré sa začínajú učiť jazdiť na kolobežke. Má širokú plošinu s dizajnom Mickeyho klubu, vpredu dve kolieska s veľkosťou 12,5 cm a vzadu s veľkosťou 10 cm, takže je stabilná a bezpečná. Riadidlá majú pohodlné gumové rukoväte, aby sa deťom dobre držali.