Mondo toys Odrážadlo trojkolka Baby Walker červené
50,28 € 36,10 €

Detské luxusné odrážadlo so špeciálnou ergonomickou sedačkou pre pohodlnú jazdu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetkých malých pretekárov. Napomáha rozvíjať u detí stabilitu a koordináciu.

Mondo toys Sada do piesku Frozen
7,40 €

Súprava do piesku s kanvičkou v prevedení Frozen je skvelou hračkou do záhrady alebo na pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok.

Mondo toys Súprava na piesok Cars
7 €

Súprava na piesok s kanvičkou v prevedení Cars je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys Sada do piesku Paw Patrol
7 €

Súprava do piesku s kanvičkou v prevedení Paw Patrol je skvelou hračkou do záhrady alebo na pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok.

Mondo toys 16745 Nafukovací matrac Nanuk
19,46 € 16,70 €

Nafukovacie lehátko v dizajne nanuku je ideálnym doplnkom do vášho bazéna alebo na dovolenku pri vode! Užite si leto a nečakajte a buďte neprehliadnuteľní!

Mondo toys Súprava na piesok Minnie
7 €

Súprava na piesok s kanvičkou s motívom Minnie je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys Súprava na piesok zmrzlina
7,80 € 7 €

Novinka

Súprava na piesok s kanvičkou ako zmrzlinárstvo je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys Body board L.O.L., 94 cm
18,60 €

Novinka

Dětská plavací deska s motivy panenek L.O.L.Surprise. Tento plovák má délku 94 cm. Stane se ideálním doplňkem do bazénu, k rybníku, nebo k moři. Super zábava pro letní dny.

Mondo toys Body board Frozen 2, 94 cm
18,60 €

Novinka

Dětská plavací deska s motivy princezen z animované pohádky Frozen 2. Tento plovák má délku 94 cm. Stane se ideálním doplňkem do bazénu, k rybníku nebo k moři. Super zábava pro letní dny.