Monbana biela horúca čokoláda 500 g
10,60 €

Ak ste milovníkmi smotanovo hebkej chuti bielej čokolády, tento tekutý ale poriadne hustý variant vás dostane. Na rozdiel od konkurenčných zmesí táto obsahuje pravé kakaové maslo.


Monbana horúca čokoláda Tanzanie 500 g
12,20 €

Horúca čokoláda s viac ako 55% obsahom kakaa má intenzívnu a plnú zamatovú chuť. Čokoláda obsahuje kakao z vybraných kakaových bôbov z Tanzánie a má úžasne hustú konzistenciu.


Monbana horúca čokoláda Tresor 1 kg
13 €

Ak ste už ochutnali tradičné čokoládu Monbana a podľahli jej plnej chuti, je pre vás toto kilové balenie ideálne. Čokoláda je vyrobená z kvalitného kakaa a na prípravu stačí horúce mlieko.


Monbana horúca čokoláda Tresor 250 g
5,88 €
5,70 €

Ochutnajte pravú francúzsku horúcu čokoládu hustejšej konzistencie, ktorá je vyrobená len z tých najlepších kakaových bôbov. Prášok na prípravu obsahuje 33% kakaa a na prípravu stačí len horúce mlieko.


Monbana tradičná francúzska horúca čokoláda 250 g
5,88 €
5,40 €

Tradičná francúzska horúca čokoláda vyniká svojou bohatou chuťou ale nie je tak hustá ako tá talianska, čo rade ľudí vyhovuje viac. Táto je vyrobená z prvotriednych kakaových bôbov z južnej Ameriky a Pobrežia Slonoviny.


Monbana Frappé čokoláda 250 g
6,25 €
5,70 €

Chcete si vychutnať osviežujúcu studenú čokoládu, ale nechce sa vám čakať, až vychladne a navyše sa na nej vytvorí nepríjemná koža? Vyriešte to týmto variantom, ktorá je vhodná do studeného mlieka.