Mixit ka BEZ LEPKU - Banán + kokos 50 g
1,20 €

Novinka

Mixit ka BEZ LEPKU – Banán + kokos. Nepečené, ale za studena lisovaná a bezlepková tyčinka, ktorá neobsahuje žiadny pridaný cukor. Ideálna voľba desiaty, ktorú môžete mať kdekoľvek ss sebou.

Mixit ka BEZ LEPKU - Čerešňa + mandle 50 g
1,20 €

Novinka

Mixit ka BEZ LEPKU – Čerešňa + mandle. Zmiešať kyslé, sladké a chrumkavé. A navyše bez lepku? Áno, to je tyčinka od mixitu s príchuťou višní a kyslých čerešní. Skvelá desiata, ktorú môžete mať vždy po ruke a je bez pridaného cukru.

Mixit ka BEZ LEPKU - arašidy + Protein 50 g
1,20 €

Novinka

Arašidová Mixit ka s proteínom je vstupenka do arašidového neba. V jednej tyčinke je lahodné arašidové maslo, pražené arašidy, ryžové chrumky a kvalitné ryžový proteín. Výsledkom je chuťou a energiou nabitá olovrant bez pridaného cukru, mlieka a bez lepku.

Mixit ka BEZ LEPKU- Jablko + škorica 50 g
1,20 €

Novinka

Mixit ka BEZ LEPKU- Jablko + škorica je po datliach a jablku sladká, po škorici voňavá. Mixit ka z vločiek, ovocie, orieškov a ďalších dobrôt. Ideálna voľba zdravé desiate, ktorú môžete mať vždy po ruke.

Mixit vajíčka - slaný karamel 240 g
7 €

Novinka

Mixit vajíčka – slaný karamel prestavuje plný tubus vajíčok, ktoré sú obalené v čokoláde a slanom karamelu. A v tom všetkom sa skrýva lahodná pražená mandle. Skvelé maškrtenie alebo pohostenie pre vaše návštevy.

Mixit Praclíky - slaný karamel 250 g
7 €

Novinka

Praclík pekne vypečený, jemne solený a chrumkavý. Čaroval sme s bielou čokoládou sa slaným karamelom. Každý praclík sme čokoládou bohato obalili a prebudili tak jeho nadprirodzené schopnosti. Záhadne rýchlo totiž miznú z tubusu.

Mixit Veľké chrumkavé ovocie 150 g
9,70 €

Novinka

Veľký tubus plný chrumkavého mrazom sušeného ovocia. Pochutnajte si na malinách, jahodách, ostružinách, čiernom ríbezlí a banánu v ich najlepšej forme bez použitia konzervantov a ďalších prísad. Chuťou i vonia.

Mixit Mandle v jogurte s jahodovým prachom 240 g
7 €

Novinka

Mandle v jogurte s jahodovým prachom – najprv sa vám na jazyku rozpustí osviežujúci ovocný prach z mrazom sušených jahôd, ktorý zjemní biela čokoláda a prestupujúce jogurtové tóny. Pod vrstvou čokolády s jogurtom a jahodami čakajú pražené mandličky.

Mixit Čokoládové nadelenie 450 g
8,50 €

Novinka

Čokoládové nadelenie – Pod vrstvou mliečnej, horkej alebo bielej čokolády chrúme vynikajúce vlašské orechy vo škoricu, náramne osviežujúci čierne ríbezle, pražené kávové zrná či lieskové oriešky.

Mixit Mix Štvorlístok 400 g
7,80 €

Novinka

Mix Štvorlístok je müsli s lyofilizovaným ovocím a kakaovými vankúšiky Mix je plný vitamínov vďaka mrazom sušeným jahodám, malinám, chrumkavým banánom a borůvkák. Chuť dopĺňa porcie kakaových vankúšikov a chrumkavých kukuričných lupienkov.

Mixit Chrumkavé ovocie a orechy v čokoláde 180 g
5,40 €

Mixit Chrumkavé ovocie a orechy v čokoláde predstavuje zmes lyofilizovaného ovocia a orechov namočených v čokoláde, ktorá je ako stvorená pre všetkých milovníkov týchto pochúťok.

Mixit Elixír z lásky 580 g
8,50 €

Novinka

Zamilované müsli s afrodiziakálne guaranou, červeným chrumkavým ovocím, unikátny ružovú čokoládou Ruby z ružových kakaových bôbov. Zmes obsahuje aj čokoládové chrumky, mandličky a čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom.

Mixit Cvičme v rytme 500 g
7 €

Novinka

Cvičme v rytme je naozaj chutná a nabitá fitnes zmes, ktorá vznikla v spolupráci s profesionálnymi fitness trénermi. Je zostavená v optimálnom pomere živín podľa zónovej diéty.

Mixit Jahoda - Chrumkavé ovocia 50 g
4,90 €

Novinka

Najlepšie je ovocie v jeho čerstvej podobe, tú si však cez zimu neužijeme. A práve počas zimy je teda vhodné doplniť jedálny lístok o ovocie sušené, treba mrazom sušené. Mrazom sušená Jahoda – Chrumkavé ovocie je vynikajúca pochúťkou.

Mixit Malina - Chrumkavé ovocia 70 g
6,60 €

Novinka

Malina – Chrumkavé ovocia. Tiež s radosťou otrháváte náhodný malinový krík aby ste zistili, že to nevyjde ani na peknú hrsť? Tak teraz máte možnosť sa nabažiť dosýta!.

Mixit Do plaviek 400 g
5,80 €

Novinka

Do plaviek – Dostať Vás po zime späť do vlaňajších plaviek podľa glykemického indexu potravín je jednoduché, zvlášť so zmesou zostavenú našej výživovú poradkyňou Janou Vašáková. Bez jediného zrnka pridaného cukru. Namiesto sladených Brusnice kanadských na váš čaká osviežujúci čierne ríbezle.

Mixit ka BEZ LEPKU - Protein + kakao 50 g
1,20 €

Novinka

Mixit ka BEZ LEPKU – Protein + kakao je bezlepková tyčinka s vyšším obsahom proteínu ochutená kakaom. Dodá vám silu po náročnom tréningu alebo si ju môžete vziať ako malú desiatu na výlet či do práce.

Mixit Kaša Adama Ondra 400 g
8,10 €

Novinka

Kaša Adama Ondra je sypká zmes na rýchlu a jednoduchú prípravu ryžovej kaše s proteínovou čokoládou, ovocím, konopným semienkom a orechy.

Mixit Pečený Mixit - Slaný karamel 750 g
9,30 €

Novinka

Pečený Mixit – Slaný karamel – Kto má rád vypečenej mixy a slaný karamel, práve našiel dokonalú dobrotu! Len čo sme vytiahli zlatistej zrno z pece, prisypal sme k nemu guličky crispies s bielou čokoládou sa slaným karamelom a tiež porciu crispies vo tmavej a mliečnej čokoláde.

Mixit Paleo mix 350 g
7 €

Novinka

Paleo mix je vybraná zmes orieškov a ovocia, obalená v mede a zapečené. Dobrota, ktorú si iste zamilujete. Ideálne na křoupání, keď máte chuť na nejakú dobrotu.

Mixit Slaný karamel na kašu 700 g
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Slaný karamel na kašu je spojenie lahodného ryžového základu s chrumkami v bielej čokoláde so slaným karamelom. Mix obsahuje navyše bohatú porciu pražených arašidov a vzniklo dokonalé karamelové kúzlo.

Mixit Dračie ovocie Melón - Chrumkavé ovocia 80 g
6,60 €

Novinka

Dračie ovocie Melón – Chrumkavé ovocia. Hľadali sa, až sa našli. v tubuse! Dva exoti (čtí) a chrumkavé kamoši z ďalekých krajov. Dračie ovocie a melón cantaloupe sa skvele farebne dopĺňajú a vám lahodne doplní porciu vitamínov a antioxidantov.

Mixit Jahodový mix 470 g
7,80 €

Novinka

Jahodový mix – Ku kockám mrazom sušených jahôd sú přimixovaní ďalšie obľúbenci – kešu oriešky, hoblinky horkej čokolády a jemne škoricová vláknina s krehkými ovsenými lupienkami. V jednoduchosti je krása a tiež chuť.

Mixit Orechové nadelenie 450 g
9,30 €

Novinka

Orechové nadelenie je splnením mnohých želanie. Po otvorení tohto mixu orieškov čakajte ozajstné hody, skrátka nebudete môcť prestať maškrtiť!.

Mixit Oriešky z pece - hľuzovka a farebný korenie 160 g
6,60 €

Novinka

Oriešky z pece – hľuzovka a farebný korenie Nechajte sa pozvať na vycibrený gurmánsky zážitok s najdrahšou potravinou sveta – hľuzovkami. Nezameniteľné aroma vás očarí hneď po otvorení viečka. Pre rafinovanosť chuti je pridaný farebný korenie a himalájska soľ.

Mixit Proteínové müsli Adama Ondra s čokoládou 450 g
7,80 €

Novinka

Proteínové müsli Adama Ondra s čokoládou si šplhne nielen u lezcov, ale u všetkých, ktorí milujú čokoládu a poriadnu porciu bielkovín. V každom tubusu je 28% čokolády, 29% proteínov a 18% pražených lieskových orieškov. To všetko bez lepku.

Mixit Banán - Chrumkavé ovocia 130 g
6,60 €

Novinka

Banán – Chrumkavé ovocia. Mrazivým šokom sušené plátky banánu sú autentické. len s jedným rozdielom – úžasne chrumkajú.

Mixit Chrumkavé narodeninové ovocie 70 g
6,60 €

Novinka

Chrumkavé narodeninové ovocie. Do narodeninové zostavy sa nominovala mrazom sušená jahoda s malinou, nechýba všetkými milovaná chrumkavá slivka, do partie sme prizvali sladučké banán, ostružinu a neprehliadnuteľné dračie ovocie!.

Mixit Chrumkavé ovocia do vrecka - Jahoda 1 ks, 13 g
1,60 €

Novinka

Najlepšie je ovocie v jeho čerstvej podobe, tú si však cez zimu neužijeme. A práve počas zimy je teda vhodné doplniť jedálny lístok o ovocie sušené, treba mrazom sušené. Mrazom sušená Jahoda – Chrumkavé ovocie je vynikajúca pochúťkou.

Mixit Čoko-jedenie 450 g
6,40 €

Novinka

Müsli Čoko-jedenie obsahuje kukuričné lupienky v mliečnej aj bielej čokoláde, čokoládové chrumky a hobliny. Nadchnú tak najmä milovníkov čokolády, ktorí na tento mix nedajú po ochutnaní dopustiť.

Mixit ka BEZ LEPKU - Brownie 50 g
1,20 €

Novinka

Mixit ka BEZ LEPKU – Brownie je tyčinka s vyšším obsahom bielkovín, s minimom cukru as maximálnym chuťovým pôžitkom. Proteínová zložka obsahuje kvalitný srvátkový proteínový koncentrát spracovaný metódou CFM a micelárny kazeín, ktorý proteíny do tela uvoľňuje pomalšie a zasýtia na dlhšiu dobu.

Mixit ka BEZ LEPKU- Káva + Kešu 50 g
1,20 €

Novinka

Voňavá kávová Mixit ka prebudia telo aj chuťové bunky výdatnú porcií energie bez pridaného cukru. Pochutnajú si aj vegáni, celiaci aj tí, ktorí sa vyhýbajú rafinovaným cukrom.

Mixit ka BEZ LEPKU- Slivka + čokoláda 50 g
1,20 €

Novinka

Mixit ka BEZ LEPKU- Slivka + čokoláda – Viac ako polovicu náramne šťavnaté Mixit ky totiž tvorí sušené slivky, ktoré si skvele rozumie s hoblinkami horkej čokolády a chrumkavými kakaovými bôbmi.

Mixit Narodeninový Mix 500 g
8,10 €

Novinka

Narodeninový Mix – Mixit oslavuje 10 rokov a pripravil si pre Vás narodeninovú chrumkavý tortu!.

Mixit Orechy z udiarne 170 g
6,20 €

Novinka

Zmes obsahuje kešu, mandle a vlašské oriešky, ktoré prešli domáci udiarňou na bukovom dreve a pridala sa k nim štipka soli.

Mixit Oriešky z pece - med a chilli 140 g
5 €

Kešu a mandle spojili sily s českým medom z krivoklátskych lesov, chilli a himalájskou hrubozrnnou soľou a vznikla neopakovateľná dobrota. Skúste prvý slaný orieškový mix z našich pecí. A pozor, sú tak dobré, že to jedným tubusom neskončí.

Mixit Oriešky z pece - štyri druhy korenia 150 g
5,40 €

Novinka

Oriešky z pece – štyri druhy korenia – mix kešu a pekanových orechov, ktoré v peci lahodne skrehnú a každé sústo je tak skutočným pôžitkom. Milovníkom korenia dáme rovno štyri dôvody k radosti – červený, zelený, čierny a biely. Ružová soľ naše umelecké dielo korunuje.