Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Minnie Mouse MARKAS Tienidlo na okno auta sťahujúce Minnie 1 ks Minnie Mouse SEVEN Cyklo rukavice Minnie pink 70% polyester, 30% elastan, UNI 5 zodpovedá 3 - 9 rokov
Minnie Mouse MARKAS Tienidlo na okno auta sťahujúce Minnie 1 ks

Tieniaca roletka na okno automobilu s motívom Disney. Slnečnú clonu je možné na okno upevniť tromi prísavkami alebo dvoma nastaviteľnými háčikmi.

môžete mať 01.03 - 05.03

Partner: VISO TRADE
Minnie Mouse SEVEN Cyklo rukavice Minnie pink 70% polyester, 30% elastan, UNI 5 zodpovedá 3 - 9 rokov Minnie Mouse SEVEN Cyklo rukavice Minnie pink 70% polyester, 30% elastan, UNI 5 zodpovedá 3 - 9 rokov
Minnie Mouse SEVEN Cyklo rukavice Minnie pink 70% polyester, 30% elastan, UNI 5 zodpovedá 3 - 9 rokov

SEVEN Cyklo rukavice Minnie pink Detské cyklo rukavice na suchý zips, elastický prvotriedny materiál je možné natiahnuť aj na väčšiu ručičku.

môžete mať 11.03 - 14.03

Partner: VISO TRADE
Minnie Mouse Dáždnik Minnie manuálny Minnie Mouse Dáždnik Minnie manuálny
Minnie Mouse Dáždnik Minnie manuálny

Manuálny dáždnik s motívmi Minnie. Rozmery rozloženého dáždnika cca 65 × 65 × 60 cm.

môžete mať 04.03 - 06.03

Partner: VISO TRADE

Minnie Mouse sa objavila spoločne so svojím priateľom menom Mickey v roku 1928 a od tej doby ju miluje celý svet! Nemyslite si, že je to len kvôli jej kráse, je tiež veľmi dobrá, spravodlivá, milá a priateľská. Pôvodné meno Minnie bolo Minerva, ale postupom času ju kamaráti začali hovoriť Minnie. Hovorili, že sa to k nej hodí viac a my súhlasíme - je predsa tak moc roztomilá! Najväčšou záľubou tejto slečny myšky je byť so svojím milovaným Mickeym. Zbožňuje pozeranie na pekné filmy, romantické večere plné zdravého jedla a dlhé prechádzky.

Vzhľadom k tomu, že je veľmi temperamentná, sa občas vie poriadne naštvať, ale to jej nikdy nevydrží dlho a my za chvíľu opäť vidíme jej úprimný milý úsmev. Minnie má rada všetkých svojich fanúšikov a kamarátov, navštevuje ich ako motív na oblečení aj vo forme hračiek, zberateľských postavičiek a mnoho ďalšieho. Minnie je najlepšou kamarátkou pre dievčatá, ale rozumie si aj s chlapcami.