Miniland Baby Odsávačka hlienov Nasal Care
44,90 €
+ doprava zadarmo

Elektrická odsávačka hlienov Miniland vám umožní rýchlo a ľahko odsať hlieny z nosa vášho dieťaťa doma i na cestách. Dve veľkosti silikónových nástavcov umožní prispôsobiť odsávačku veľkosti nosa dieťaťa.


Miniland Baby Ohrievač dojčenských fliaš warm Advanced Silver
77,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ohrievač Miniland warm Advanced je digitálny ohrievačka s funkciou sterilizácie. Prístroj automaticky kalkuluje podľa objemu a východzí teploty mlieka či príkrmu dobu, potrebnú na ohriatie stravy na optimálnu teplotu.


Miniland Baby ohrievač pre 2 dojčenské fľaše WARMY TWIN
64 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ohrievačka pre dve dojčenské fľaše Miniland warm Twin je ideálne riešenie pre rodičov dvojčiat. Ohrievač rýchlo a ľahko ohreje či sterilizuje súčasne dve dojčenské fľaštičky alebo poháre s príkrmom.


Miniland Baby Termoizolačné púzdro Thermibag 330ml Denim
12 €

Termoizolační pouzdro Miniland Thermibag udrží déle optimální teplotu nápoje v lahvičce. Pouzdro z odolného materiálu s poutkem na zavěšení např. na kočárek je ideální na procházky a výlety s dítětem.


Miniland Baby Termoska Silky 350ml
15 €

Vakuová termoska Miniland Silky je vyrobena z vysoce kvalitní dvoustěnné oceli a díky tomu udrží až 24 hodin požadovanou teplotu nápoje. Díky zaklapávajícímu ventilu je tekutina v termosce dokonale chráněna před vylitím.


Miniland Baby Termoska Silky na jedlo 600ml
30 €

Vakuová termoska Miniland Silky je vyrobena z vysoce kvalitní dvoustěnné oceli a díky tomu udrží až 12 hodin požadovanou teplotu dětského příkrmu. Součástí výrobku je neoprénové pouzdro na zip s držadlem pro snadné přenášení.


Miniland Baby Ohrievač dojčenských fliaš warm Plus Digi
46 €
+ doprava zadarmo

Ohřívačka kojeneckých lahví Miniland Warmy Plus Digi velmi rychle ohřeje na optimální teplotu kojeneckou lahvičku s mlékem či skleničku s příkrmem. Přístroj nabízí i funkci sterilizace kojenecké lahvičky a jejích doplňků.


Miniland Baby Poháriky na jedlo s viečkom 4ks
7,70 €

Tégliky Minilandhermeticky uzatvárateľným viečkom sú ideálne pre bezpečné uchovanie aj prenášanie detských príkrmov alebo napr. odstříkaného materského mlieka. Vďaka ryske máte vždy predstavu o celkovom objeme mlieka či príkrmu ao množstvo, ktoré dieťa zjedlo.