Mikro hračky Bager 42 cm-19%

Mikro hračky Bager 42 cm

Hodnotenie: 3,9
13,80 € 11,10 €

Plastový bager s veľkosťou 42 cm zaujme malých staviteľov na prvý pohľad. S otočnou kabínou a pohyblivou lyžicou zvládne dorobiť veľa stavebných zákaziek, že nebude ani vedieť, kde mu kabína stojí!

Mikro hračky Auto 2 ks polícia + army 26 cm na zotrvačník-58%
22,90 € 9,50 €

Úžasné terénne autá polície a armády zdolajú každý terén, ktorý im príde do cesty. Vydajte sa spoločne s nimi na cestu za dobrodružstvom, pochytajte zlodeja v neprístupnom teréne a hlavne sa nenechajte nachytať pri bojových operáciách nepriateľmi.

Mikro hračky Lokomotíva edukačná 21 cm so svetlom a zvukom zvieratiek-20%
25,20 € 19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Edukačná lokomotíva precvičí schopnosti každého malého dieťaťa. Je vybavená svetelnými efektmi, zvukmi zvieratiek a tiež rôznymi doplnkami na precvičenie jemnej motoriky detí. Navyše svojim dizajnom červenej lokomotívy rozvíja aj detskú predstavivosť.

Mikro hračky Stánok s rýchlym občerstvením-33%
23 € 15,30 €

Výpredaj

Plastový stánok s rýchlym občerstvením je vybavený váhou, rôznymi doplnkami a svetelnými a zvukovými efektmi. Hra na predavača je veľmi zábavná. Tento pestrofarebný stánok sa bude určite hodiť do každej detskej izbičky!

Mikro hračky Medvedík 18 cm sediaci so svetlom a zvukom-19%
21,10 € 16,90 €

Plyšový medvedík je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Navyše hrá rôzne melódie, vydáva bláznivé zvuky a svieti.

Mikro hračky Auto edukačné / odrážadlo česky hovoriace-27%
45,50 € 32,90 €

Plastové odrážadlo v podobe veselého auta slúži nielen ako dopravný prostriedok ale aj na učenie a rozvíjanie detí. Je vybavené doplnkami na precvičovanie jemnej motoriky, rôznymi zvukmi aj svetelnými efektmi. Stačí len nasadnúť ao zábavu je postarané!

Mikro hračky Volant 16 cm detský na batérie so svetlom a zvukom
15,30 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny volant pre najmenších je vybavený mnohými funkciami, medzi ktorými patrí hlavne zvuky a svetlo. Stane sa ideálnou pomôckou pre skúmanie malých detí. Je navrhnutý tak, aby perfektne padol do detských ručičiek.

Mikro hračky Stánok cukrovinky pojazdný-32%
19,20 € 13 €

Výpredaj

Pojazdný stánok s cukrovinkami s rôznymi doplnkami zaujme na prvý pohľad každého malého obchodníka. Hra na predavača je totiž veľmi zábavná. Tento pestrofarebný stánok sa bude určite hodiť do každej detskej izbičky!

Mikro hračky Lampička tučniak 22 cm plyšový ružový-24%
21,10 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový tučniak ružovej farby je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Je doplnený svietiacim bruškom, ktoré menia farbu a hrá príjemnú uspávanku.

Mikro hračky Leňochod Mr. Slooou plyšový 22 cm opakujúci slová so zvukmi
46,20 € 38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový leňochod Mr. Slooou veľkosti 22 cm sa stane úžasným spoločníkom v detskom kráľovstve. Zaistí parádnu srandu opakovaním slov svojím typickým spomaleným spôsobom. Ponúka tak nekonečné množstvo zábavy pre všetkých!

Mikro hračky Hrniec/vkladačka 20 cm so sporákom
22,50 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vkladačka v podobe ružového hrnca s pokrievkou zaujme každú budúcu malú gazdinku na prvý pohľad. Je ideálny na precvičenie tvarov, ale aj na zopakovanie druhov zeleniny. Hrniec alebo panvicu môže potom umiestniť na platničku, ktorá vydáva veľa zábavných zvukov.

Mikro hračky Pat plyšový 25cm na batérie-18%
17,08 € 13,90 €

Plyšová postavička šikovného kutila Pata o veľkosti 25cm zo svetoznámeho kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bruška hrá obľúbenú melódiu zo seriálu.

Mikro hračky Mat plyšový 25cm na batérie-18%
17,08 € 13,90 €

Plyšová postavička šikovného kutila Mata o veľkosti 25cm zo svetoznámeho kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bruška hrá obľúbenú melódiu zo seriálu.

Mikro hračky Hasičské autá 13 cm kov s prívesom a vozíkom-23%
19,40 € 14,90 €

Súprava obsahuje dve hasičské vozidlá vyrobené z kovu a ku každému z nich patrí samozrejme tiež vlek s príslušenstvom. Sú opatrené českými nápismi Hasiči a číslom 150, ktoré hasičom patrí. Autíčka vydávajú zvuk aj svetlá, takže malí hasiči sa do nich hneď zamilujú.

Mikro hračky Kuchynka s doplnkami 33 ks-29%
38 € 26,70 €

Krásna pestrofarebná kuchynka s veľkým množstvom doplnkov urobí radosť každej malej gazdinke. S touto skvelou detskou kuchyňou zažije veľa zábavy. Pozvi svojich kamarátov na obed, či hostinu a ukáž, že môžeš byť tá najlepšia kuchárka. Kuchynka je vybavená a zabaví tak deti na dlhé chvíle.

Mikro hračky Auto hasiči na zotrvačník 28 cm
15,30 € 13 €

Hasičské auto s veľkosťou 28 cm s výsuvným rebríkom jazdí na zotrvačník. Každého malého hasiča určite zaujme svetelnými a zvukovými efektmi, ktoré sa aktivujú po stlačení tlačidla. Vydaj sa hrdinsky k požiaru a uhas ho!

Mikro hračky Lampička tučniak 22 cm plyšový modrý-26%
21,10 € 15,60 €

Plyšový tučniak modrej farby je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Je doplnený svietiacim bruškom, ktoré menia farbu a hrá príjemnú uspávanku.

Mikro Trading pôsobí na trhu už od roku 1993 a od roku 1995 sa zaoberá priamym dovozom hračiek. V súčasnej dobe patrí medzi najväčších dovozcov a predajcov hračiek. Spoločnosť je držiteľom exkluzívnych licencií na populárne slovenské i zahraničné rozprávkove postavičky z rozprávok Príbehy včelích medvedíkov, Miša Guľôčka, Hurvínek, Tom a Jerry a veľa ďalších.

Mikro Trading pôsobí na trhu už od roku 1993 a od roku 1995 sa zaoberá priamym dovozom hračiek. V súčasnej dobe patrí medzi najväčších dovozcov a predajcov hračiek. Spoločnosť je držiteľom exkluzívnych licencií na populárne slovenské i zahraničné rozprávkove postavičky z rozprávok Príbehy včelích medvedíkov, Miša Guľôčka, Hurvínek, Tom a Jerry a veľa ďalších.