Mikro hračky Stajňa pre kone drevená 68 x 77 x 27 cm
116,10 € 84,90 €

Drevená stajňa je nádherná budova, kde je dominantná ružová farba. Jej variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Pri dobrom ustajnenie sa koňom darí zdravotne a tým sú víťazmi aj na dostihoch.

Mikro hračky Mat plyšový 25cm na batérie
17,08 € 13,90 €

Plyšová postavička šikovného kutila Mata o veľkosti 25cm zo svetoznámeho kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bruška hrá obľúbenú melódiu zo seriálu.

Mikro hračky Delfín Blu Blu 60cm plyšový
73,70 € 48,90 €

Interaktívna plyšová hračka delfínik Blu Blu o veľkosti 60 cm v balení s malou rybkou a cumlíkom. Po stlačení plutvy žmurká a vydáva zvuky ako naozajstný delfín. Bude to naozaj veľký kamarát vášho dieťaťa.

Mikro hračky Slon 18 cm sediaci so svetlom a zvukom modrý
21,10 € 15,60 €

Plyšový slon je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Navyše hrá rôzne melódie, vydáva bláznivé zvuky a svieti.

Mikro hračky Volant 16 cm detský na batérie so svetlom a zvukom
15,30 € 12,90 €

Krásny volant pre najmenších je vybavený mnohými funkciami, medzi ktorými patrí hlavne zvuky a svetlo. Stane sa ideálnou pomôckou pre skúmanie malých detí. Je navrhnutý tak, aby perfektne padol do detských ručičiek.

Mikro hračky Stan domček 96 x 69 x 103 cm-29%
30,70 € 21,50 €

Akcia

Vytvorte si svoj vlastný domček v podobe pláteného stanu a užite si tak veľa zábavy. Stan navyše vytvorí deťom svoje vlastné miesto na hranie, či na odpočinok a dotvorí detskú izbičku. Vchod má podobu vstupných dverí do ružového domčeka a je uzatvárateľný na suchý zips.

Mikro hračky Leňochod Mr. Slooou plyšový 22 cm opakujúci slová so zvukmi
46,20 € 38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový leňochod Mr. Slooou veľkosti 22 cm sa stane úžasným spoločníkom v detskom kráľovstve. Zaistí parádnu srandu opakovaním slov svojím typickým spomaleným spôsobom. Ponúka tak nekonečné množstvo zábavy pre všetkých!

Mikro hračky RC tank 16,5cm 1:32 27MHz na batérie
22,57 € 16,60 €

Hurá do boja s RC tankom. Tank zelenej farby má funkciu 10 kanálu, má otočné delo a vydáva autentické zvuky a svieti. RC tank má veľmi realistický dizajn. S týmto tankom hravo vyhráte každý súboj.

Mikro hračky Medvedík 18 cm sediaci so svetlom a zvukom
21,10 € 16,90 €

Plyšový medvedík je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Navyše hrá rôzne melódie, vydáva bláznivé zvuky a svieti.

Mikro hračky Bob 25cm a Bobek 20cm plyšový s klobúkom
22,94 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbené české postavičky Bob a Bobek, ktoré sú vyrobené z príjemného plyšu budú Vaše deti milovať. Okrem králikov nájdete v balení aj klobúk kúzelníka Pokustóna. Vhodné už od narodenia.

Mikro hračky Volant pretekársky na batérie so svetlom a zvukom
42,20 € 30,20 €

S týmto volantom, ktorý má svetelné a zvukové efekty si deti užijú veľa zábavy. Navyše môžu ako rodičia točiť volantom. Hra na ozajstné šoférovanie podporuje detskú predstavivosť a manuálnu zručnosť.

Mikro hračky Stan predajňa 96x69x103 cm-32%
30,70 € 20,80 €

Akcia

Vytvorte si svoj vlastný obchod v podobe pláteného stanu a užite si tak veľa zábavy. Stan navyše vytvorí deťom svoje vlastné miesto na hranie či na odpočinok a dotvorí detskú izbičku. Vchod má podobu turniketu do supermarketu a je uzatvárateľný na suchý zips.

Mikro hračky Auto hasiči na zotrvačník 28 cm
15,30 € 12,50 €

Hasičské auto s veľkosťou 28 cm s výsuvným rebríkom jazdí na zotrvačník. Každého malého hasiča určite zaujme svetelnými a zvukovými efektmi, ktoré sa aktivujú po stlačení tlačidla. Vydaj sa hrdinsky k požiaru a uhas ho!

Mikro hračky Auto 2 ks monster + buggy 25 cm na zotrvačník
22 € 16,60 €

Úžasné terénne autá v prevedení monster a buggy zdolajú každú prekážku, ktoré im prídu do cesty. Vydaj sa spoločne s nimi na cestu za dobrodružstvom alebo usporiadaj medzi nimi závod a sleduj, kto ho vyhrá!

Mikro hračky Lokomotíva edukačná 21 cm so svetlom a zvukom zvieratiek
25,20 € 19,99 €

Edukačná lokomotíva precvičí schopnosti každého malého dieťaťa. Je vybavená svetelnými efektmi, zvukmi zvieratiek a tiež rôznymi doplnkami na precvičenie jemnej motoriky detí. Navyše svojim dizajnom červenej lokomotívy rozvíja aj detskú predstavivosť.

Mikro hračky Bager 42 cm

Mikro hračky Bager 42 cm

Hodnotenie: 3,4
13,80 € 10,90 €

Plastový bager s veľkosťou 42 cm zaujme malých staviteľov na prvý pohľad. S otočnou kabínou a pohyblivou lyžicou zvládne dorobiť veľa stavebných zákaziek, že nebude ani vedieť, kde mu kabína stojí!

Mikro hračky Policajné auto 13cm s prívesom + 2 vozíky
19,38 € 15,10 €

Sada policajného auta s loďou, vozíkom na koňa a vozíkom so svietiacou šípkou premení deti v strážcov zákona. Súčasťou je aj príves s loďou, prepravník pre kone a dopravný vozík so značením.

Mikro hračky Auto 2 ks polícia + army 26 cm na zotrvačník
22,90 € 17 €

Úžasné terénne autá polície a armády zdolajú každý terén, ktorý im príde do cesty. Vydajte sa spoločne s nimi na cestu za dobrodružstvom, pochytajte zlodeja v neprístupnom teréne a hlavne sa nenechajte nachytať pri bojových operáciách nepriateľmi.

Mikro hračky Auto transportér policajné 32 cm
15,30 € 11,90 €

Plastový policajný transportér veľkosti 32 cm jazdí na zotrvačník. Auto je vybavené svetelnými a zvukovými efektmi a preto zaujme každého chlapca na prvý pohľad. Po stlačení príslušného tlačidla mu začne blikať policajný maják.

Mikro hračky Domček s doplnkami-26%
23 € 17 €

Akcia

Zostavte si svoj domček pre bábiky v ružovej farbe, ku ktorému patrí aj veľa doplnkov pre domácnosť. Celý domček je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ktoré urobia z každého hrania jedinečný zážitok.

Mikro hračky Stajňa pre kone drevená 51x40,5x27,5cm ružová 1:24
58,07 € 40,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Stajňa je nádherná budova, kde je dominantná ružová farba. Jej variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Pri dobrom ustajnenie sa koňom darí zdravotne a tým sú víťazmi aj na dostihoch.

Mikro hračky Auto edukačné / odrážadlo česky hovoriace
45,50 € 32,90 €

Plastové odrážadlo v podobe veselého auta slúži nielen ako dopravný prostriedok ale aj na učenie a rozvíjanie detí. Je vybavené doplnkami na precvičovanie jemnej motoriky, rôznymi zvukmi aj svetelnými efektmi. Stačí len nasadnúť ao zábavu je postarané!

Mikro hračky Lampička tučniak 22 cm plyšový ružový-26%
21,10 € 15,60 €

Akcia

Plyšový tučniak ružovej farby je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Je doplnený svietiacim bruškom, ktoré menia farbu a hrá príjemnú uspávanku.

Mikro hračky Stánok cukrovinky pojazdný
19,20 € 14,30 €

Pojazdný stánok s cukrovinkami s rôznymi doplnkami zaujme na prvý pohľad každého malého obchodníka. Hra na predavača je totiž veľmi zábavná. Tento pestrofarebný stánok sa bude určite hodiť do každej detskej izbičky!

Mikro hračky Stánok s rýchlym občerstvením
23 € 16,90 €

Plastový stánok s rýchlym občerstvením je vybavený váhou, rôznymi doplnkami a svetelnými a zvukovými efektmi. Hra na predavača je veľmi zábavná. Tento pestrofarebný stánok sa bude určite hodiť do každej detskej izbičky!

Mikro hračky Parkovacia garáž poschodová + auto
31,08 € 22,70 €

Plastová poschodová garáž z kolekcie Motor Town je určená pre malé deti. Má dve podlažia, výťah, nájazdy, závory i umývačku. Súčasťou je aj malé veselé autíčko.

Mikro hračky Štvorlístok Bobík plyšový 30cm-30%
13,58 € 9,50 €

Akcia

Plyšová postavička prasiatka Bobíka z obľúbeného komiksu Štvorlístok o veľkosti 30 cm sa stane príjemným plyšákom doma i na cestách. Pomôže deťom s kadejakou ťažkosťou.

Mikro hračky Lampička tučniak 22 cm plyšový modrý
21,10 € 15,60 €

Plyšový tučniak modrej farby je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Je doplnený svietiacim bruškom, ktoré menia farbu a hrá príjemnú uspávanku.

Mikro hračky Štvorlístok Pinďa plyšový 30cm-30%
13,58 € 9,40 €

Akcia

Plyšová postavička zajaca Pinďa z obľúbeného komiksu Štvorlístok o veľkosti 30 cm sa stane príjemným plyšákom doma i na cestách. Pinďo nepokazí žiadnu zábavu.

Mikro hračky Traktor s vlekom TytanCarrier 70cm
19,45 € 15,50 €

Pplastový traktor TytanCarrier s odpojiteľným vlekom veľkosti 70 cm. Vlek je vybavený lyžicou na nakladanie dreva. Privez všetky polená z lesa a zlož ich na farme.

Mikro hračky Tyranosaurus Rex plyšový 39cm
12,80 € 12,50 €

Dinosaury vzbudzujú rešpekt, ale tento plyšový Tyranosaurus Rex o veľkosti 39 cm Vám vytvorí úsmev na tvári. Iste sa stane verným spoločníkom vašich deti.

Mikro Trading pôsobí na trhu už od roku 1993 a od roku 1995 sa zaoberá priamym dovozom hračiek. V súčasnej dobe patrí medzi najväčších dovozcov a predajcov hračiek. Spoločnosť je držiteľom exkluzívnych licencií na populárne slovenské i zahraničné rozprávkove postavičky z rozprávok Príbehy včelích medvedíkov, Miša Guľôčka, Hurvínek, Tom a Jerry a veľa ďalších.

Mikro Trading pôsobí na trhu už od roku 1993 a od roku 1995 sa zaoberá priamym dovozom hračiek. V súčasnej dobe patrí medzi najväčších dovozcov a predajcov hračiek. Spoločnosť je držiteľom exkluzívnych licencií na populárne slovenské i zahraničné rozprávkove postavičky z rozprávok Príbehy včelích medvedíkov, Miša Guľôčka, Hurvínek, Tom a Jerry a veľa ďalších.