Microlife NC 200 bezkontaktný teplomer
58,90 € 54,90 €

Pokrokový bezkontaktný teplomer značky Microlife zaistí spoľahlivé meranie teploty. Veľký displej s dátumom aj časom spolu s farebným podsvietením displeja prispeje k ľahkej manipulácii počas prevádzky.

Microlife NC 150 čelový bezkontaktný teplomer-22%
58,90 € 45,90 €

IR NC 150 čelový bezkontaktný teplomer od značky Microlife je vysoko kvalitný výrobok využívajúci moderné technológie a bol klinicky testovaný podľa medzinárodných noriem. Teplomer je ideálny na meranie teploty druhej osoby.

Microlife MT 1931 GT 60-sekundový teplomer s antialergickou špičkou
5,40 €

Digitálny teplomer MT 1931 GT značky Microlife je skvelým pomocníkom do každej domácnosti. Jednoduché a praktické používanie vám uľahčí meranie telesnej teploty dospelých aj detí. Pružný merací hrot sa postará o bezpečné používanie aj u pacientov s alergiou.

Microlife NC 400 bezkontaktný teplomer Delfín
45,90 €

Bezkontaktný teplomer NC 400 značky Microlife je skvelým pomocníkom každej domacnosti predovšetkým s deťmi. Rýchle a spoľahlivé meranie telesnej teploty vám uľahčí meranie vášho dieťaťa bez nutnosti prebúdzanie zo spánku. Unikátny detský dizajn delfína si obľúbia aj vaše deti.

Microlife Vyhrievacia poduška FH 80
26,10 €

Základná vyhrievacia poduška bola navrhnutá pre použitie na špecifických častiach tela, kde je terapia teplom najúčinnejšia.

Microlife Cloc SK-T008 Profesionálne bezkontaktný infra teplomer-40%
100,10 € 59,10 €

Cloc SK-T008 Profesionálne bezkontaktný infra teplomer pre meranie presnejšie teploty bez dotyku s meraným objektom. Umožňuje meranie bez rušenia spiaceho deťom. Meria aj povrchovú teplotu predmetov, kúpeľ, detskú stravu a teplotu v miestnosti. Okamžité meranie za menej ako 1 sekundu.

Microlife NC100-16%

Microlife NC100

Hodnotenie: 4,5
50,90 € 42,50 €

Bezkontaktný infra teplomer NC100 umožňuje rýchle meranie telesnej teploty. Prístroj pri každom zapnutí vykonáva samočinný test, ktorý zaručí vždy presné meranie. Je určený pre osoby všetkých vekových skupín. Teplomer je možné použiť aj u spiaceho dieťaťa, ktoré nie je treba budiť.

Microlife OXY 300
51,03 €

Novinka

Presný a spoľahlivý pulzný oxymeter Microlife OXY 300 pre pohodlné kontinuálne neinvazívne meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom (SpO2) a pre meranie tepovej frekvencie srdca dospelým a deťom.

Microlife Vyhrievacia poduška FH 310
40,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomická vyhrievacia poduška na kríže a pás. Vysoká flexibilita a žiadne rušivé časti vo vnútri.

Microlife FH 100

Microlife FH 100

Hodnotenie: 5
29,40 €

Vyhrievacia podložka Microlife FH 100 so 4 stupňami teplotného nastavenia sa rýchlo zahrieva a je veľmi ohybná. Disponuje automatickým vypnutím po 90 minútach a bavlnený poťah možno prať v práčke.

Microlife Manžeta k tlakomeru, veľkosť M 22-32cm
16,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkká manžeta Microlife je k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby sa dokonale prispôsobila ramene a tým zabezpečila čo najvyššiu presnosť pri meraní krvného tlaku. Vzduchový vak je možné z manžety vybrať, aby sa návlek (poťah) manžety mohol prať pre zaručenie najvyššej možnej hygieny pri používaní.

Microlife Elektrické vyhrievané papuče FH600
36,90 €

Vyhrievané papuče Microlife FH 600 Vám zaistia veľmi príjemnú relaxáciu. Mäkké a poddajné papuče sa prispôsobia každej nohe. Ich súčasťou je vyprateľný povlak. Papuče majú tri stupne nastavenia teploty.

Microlife MT 500

Microlife MT 500

Hodnotenie: 5
6,90 €

Spoľahlivý teplomer Microlife MT 500 zmeria telesnú teplotu počas 30 sekúnd. V pamäti uchováva posledné meranie, upozorňuje na horúčku, automaticky sa vypína a je odporúčaný lekármi.

Microlife MT 808 8-sekundový teplomer flexi
8,80 €

Microlife MT 808 8-sekundový teplomer flexi na super rýchle, jemné a pohodlné meranie telesnej teploty. Prediktívne technológie pre rýchle a presné meranie. Teplomer má Extra veľký displej, ohybnú špičku jemnú na dotyk. .

Microlife Osobná diagnostická váha WS 80
28,10 €

Osobná diagnostická váha WS 80 je vhodná na vyhodnotenie podielu tuku a vody v tele, indexu telesnej hmotnosti (BMI) a bazálneho metabolizmu (BMR) s ohľadom na výšku, vek a pohlavie.

Microlife Manžeta k tlakomeru, veľkosť S 17-22cm
16,10 €

Novinka

Mäkká manžeta Microlife je k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby sa dokonale prispôsobila ramene a tým zabezpečila čo najvyššiu presnosť pri meraní krvného tlaku. Vzduchový vak je možné z manžety vybrať, aby sa návlek (poťah) manžety mohol prať pre zaručenie najvyššej možnej hygieny pri používaní.

Microlife MT 700-32%

Microlife MT 700

Hodnotenie: 1
7,90 € 5,30 €

Akcia

Detský teplomer Microlife MT 700 zmeria rýchlo telesnú teplotu počas 30 sekúnd. V pamäti uchováva posledné meranie, upozorňuje na horúčku a automaticky sa vypína. Odporúčaný lekármi.

Microlife BP B6 Connect s Bluetooth® automatický tlakomer na rameno
97,10 €

Posledný kus za túto cenu!

BP B6 Connect je prémiový tlakomer pre Vaše zdravie. Tento sofistikovaný produkt ponúka viac ako čokoľvek iné: detekuje atriálne (predsieňovú) fibrilácii s vysokou presnosťou a po každom meraní zobrazuje šípkou porovnanie hodnoty aktuálneho merania s priemerom predchádzajúcich meranie tlaku krvi.

Microlife Osobná váha WS50
16,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Osobná digitálna váha Microlife WS 50 je veľmi elegantná, má presné zobrazenie po 100g, takže zaznamenáte aj malý úbytok telesnej váhy. Váha má veľký čitateľný displej a indikáciu vybitia batérií. S touto váhou už nebude problémom kontrola pri chudnutí.

Microlife FH 300

Microlife FH 300

Hodnotenie: 4
42,90 € 40,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyhrievaná dečka FH300 je ergonomicky tvarovaná na krk a chrbát a má tri stupne nastavenia teploty. Prístroj má funkciu automatického vypnutia po 90 minútach prevádzky a možnosť rýchleho nahriatia. Rozmery sú 40 × 56 cm.

Microlife NEB 200 Active kompresorový inhalátor
41,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Účinná liečba horných a dolných dýchacích ciest. Vysokorýchlostné rozprašovač zaistí krátke trvanie inhalácie a rýchlu liečbu. Prístroj sa jednoducho ovláda jedným tlačidlom a umožňuje použitie všetkých bežných inhalačných roztokov.

Microlife BP W1 Basic automatický tlakomer na zápästie
39 €

Posledný kus za túto cenu!

Plnoautomatický tlakomer na meranie krvného tlaku a pulzu na zápästí. • LED indikátor polohy zápästia • PAD technológia detekcie arytmie na zápästie • Klinicky testovaný (BHS protokol) • Jednoduchá manipulácia a použitie.

Microlife NEB PRE Profesional 2v1 kompresorový inhalátor s nosovou sprchou
52,10 €

Novinka

Nosová sprcha je určená na pravidelné vyplachovanie nosa ako prevencia ochorení v oblasti nosa a prínosových dutín. Odstraňuje z nosa prach a peľ a zmierňuje ťažkosti pri alergických reakciách, zvyšuje odolnosť slizníc nosa proti bakteriálnym a vírusovým infekciám.

Microlife FH 600 vyhrievacie poduška na chodidlá
35,40 €

Novinka

Vyhrievač chodidiel s jemným poťahom a žiadnymi rušivými časťami vnútri. 3 úrovne teploty, ovládač, automatické vypnutie po 90 minútach, vysoká úroveň bezpečnosti s dodatočným podporným bezpečnostným systémom.

Microlife Manžeta k tlakomeru, veľkosť L-XL 32 - 52 cm
21,30 €

Novinka

Manžeta k tlakomeru, veľkosť ML 22–42 cm. Vzduchový vak je možné z manžety vybrať, aby sa návlek (poťah) manžety mohol prať pre zaručenie najvyššej možnej hygieny pri používaní. Umývateľný návlek (poťah) manžety zabezpečí dlhodobé použitie.

Microlife MT 800 10-sekundový teplomer flexi
8,40 €

Digitálny teplomer MT 800 značky Microlife je skvelým pomocníkom do každej domácnosti. Jednoduché a praktické meranie vám uľahčí meranie telesnej teploty dospelých aj detí. Pružný merací hrot sa postará o bezpečné používanie.

Microlife MT 550

Microlife MT 550

Hodnotenie: 2,7
8,47 € 7,30 €

Vysoko presný teplomer Microlife MT 550 zmeria telesnú teplotu počas 10 sekúnd. V pamäti uchováva posledné meranie, upozorňuje na horúčku, automaticky sa vypína a má podsvietený displej.

Microlife MT 808 8-sekundový teplomer flexi
7,70 €

MT 808 8-sekundový teplomer flexi od značky Microlife je skvelý pomocník na meranie teploty a užívateľovi ľahko pomôže nájsť správnu pozíciu teplotného snímača v uchu pre čo najpresnejšie meranie. Teplomer je ideálny na meranie teploty druhej osoby.

Microlife IR 200 ušný teplomer s ACCUsens
36,90 €

IR 200 ušný teplomer s ACCUsens od značky Microlife je skvelý pomocník na meranie teploty a užívateľovi ľahko pomôže nájsť správnu pozíciu teplotného snímača v uchu pre čo najpresnejšie meranie. Teplomer je ideálny na meranie teploty druhej osoby.

Microlife ponúka široký rad digitálnych meračov krvného tlaku, digitálnych lekárskych teplomerov, osobných váh, elektricky vyhrievaných dečiek a ďalších prostriedkov zdravotníckej techniky.

História spoločnosti: Už od roku 1981 Microlife vyvíja a vyrába digitálne teplomery. Od začiatku venoval maximálnu možnú starostlivosť kvalite a práve preto sa stal jednou z popredných firiem v tomto odbore. S rozširovaním výroby sa rozširoval aj sortiment. V súčasnosti Microlife vyrába tiež širokú škálu digitálnych meračov krvného tlaku. Týmto sa presúva meranie základných diagnostických hodnôt (teplota tela, tlak krvi pulz) z ambulancií a laboratórií do príjemného domáceho prostredia, kde sa dosahuje optimálnejších výsledkov merania bez straty presnosti.

Na začiatku firmy bola vízia. Vízia zmeniť povedomie ľudí o zdraví a zdravom životnom štýle. V celej histórii spoločnosti išiel vývoj ruka v ruke s výrobou. Vyspelá technologická úroveň prístrojov s vlastným vývojom doviedla švajčiarsku značku Microlife medzi firmy s vedúcim postavením na svetovom trhu v odbore merania krvného tlaku a telesnej teploty, starostlivosti o zdravie a zdravý životný štýl. Portfólio produktov pokrýva ako spotrebnú sféru, tak profesionálny segment.

Microlife ponúka široký rad digitálnych meračov krvného tlaku, digitálnych lekárskych teplomerov, osobných váh, elektricky vyhrievaných dečiek a ďalších prostriedkov zdravotníckej techniky.

História spoločnosti: Už od roku 1981 Microlife vyvíja a vyrába digitálne teplomery. Od začiatku venoval maximálnu možnú starostlivosť kvalite a práve preto sa stal jednou z popredných firiem v tomto odbore. S rozširovaním výroby sa rozširoval aj sortiment. V súčasnosti Microlife vyrába tiež širokú škálu digitálnych meračov krvného tlaku. Týmto sa presúva meranie základných diagnostických hodnôt (teplota tela, tlak krvi pulz) z ambulancií a laboratórií do príjemného domáceho prostredia, kde sa dosahuje optimálnejších výsledkov merania bez straty presnosti.

Na začiatku firmy bola vízia. Vízia zmeniť povedomie ľudí o zdraví a zdravom životnom štýle. V celej histórii spoločnosti išiel vývoj ruka v ruke s výrobou. Vyspelá technologická úroveň prístrojov s vlastným vývojom doviedla švajčiarsku značku Microlife medzi firmy s vedúcim postavením na svetovom trhu v odbore merania krvného tlaku a telesnej teploty, starostlivosti o zdravie a zdravý životný štýl. Portfólio produktov pokrýva ako spotrebnú sféru, tak profesionálny segment.