Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Microlife MT 808 8-sekundový teplomer flexi Microlife NC 150 čelový bezkontaktný teplomer
Microlife MT 808 8-sekundový teplomer flexi

MT 808 8-sekundový teplomer flexi od značky Microlife je skvelý pomocník na meranie teploty a užívateľovi ľahko pomôže nájsť správnu pozíciu teplotného snímača v uchu pre čo najpresnejšie meranie. Teplomer je ideálny na meranie teploty druhej osoby.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Microlife NC 150 čelový bezkontaktný teplomer Microlife NC 150 čelový bezkontaktný teplomer
Microlife NC 150 čelový bezkontaktný teplomer

IR NC 150 čelový bezkontaktný teplomer od značky Microlife je vysoko kvalitný výrobok využívajúci moderné technológie a bol klinicky testovaný podľa medzinárodných noriem. Teplomer je ideálny na meranie teploty druhej osoby.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Microlife BC50 nosová odsávačka Microlife NC 150 čelový bezkontaktný teplomer
Microlife BC50 nosová odsávačka

Elektrická nosová odsávačka Microlife BC 50 poskytuje jemné a nepretržité odsávanie na ľahké a efektívne odstránenie nosového hlienu u detí vo veku od 0 mesiacov. Jemne a rýchlo odstraňuje prebytočný hlien na zmiernenie infekcie horných dýchacích ciest. Microlife BC 50 vyčistí nos dieťaťa jednoducho, hygienicky a efektívne v priebehu niekoľkých sekúnd.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Microlife Arianna Detská odsávačka hlienov na vysávač Microlife Arianna Detská odsávačka hlienov na vysávač
Microlife Arianna Detská odsávačka hlienov na vysávač

Arianna Detská odsávačka hlienov na vysávač je mamičkami overená a veľmi obľúbená odsávačka, pripojiteľná k domácemu vysávaču. Veľmi jednoduché a účinné použitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Microlife Osobná váha WS50 Microlife Arianna Detská odsávačka hlienov na vysávač
Microlife Osobná váha WS50

Osobná digitálna váha Microlife WS 50 je veľmi elegantná, má presné zobrazenie po 100g, takže zaznamenáte aj malý úbytok telesnej váhy. Váha má veľký čitateľný displej a indikáciu vybitia batérií. S touto váhou už nebude problémom kontrola pri chudnutí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Microlife MT 550 Microlife Arianna Detská odsávačka hlienov na vysávač
Microlife MT 550

Vysoko presný teplomer Microlife MT 550 zmeria telesnú teplotu počas 10 sekúnd. V pamäti uchováva posledné meranie, upozorňuje na horúčku, automaticky sa vypína a má podsvietený displej.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Microlife NC100 Microlife MT 16C2 60-sekundový bazálny teplomer
Microlife NC100

Bezkontaktný infra teplomer NC100 umožňuje rýchle meranie telesnej teploty. Prístroj pri každom zapnutí vykonáva samočinný test, ktorý zaručí vždy presné meranie. Je určený pre osoby všetkých vekových skupín. Teplomer je možné použiť aj u spiaceho dieťaťa, ktoré nie je treba budiť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Microlife MT 16C2 60-sekundový bazálny teplomer Microlife MT 16C2 60-sekundový bazálny teplomer
Microlife MT 16C2 60-sekundový bazálny teplomer

MT 16C2 60-sekundový bazálny teplomer od značky Microlife je skvelý pomocník na meranie telesnej teploty axiálne, orálne, rektálne a vaginálne. Teplomer je veľmi presný a má pamäť posledného merania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Microlife NC 200 bezkontaktný teplomer Microlife MT 16C2 60-sekundový bazálny teplomer
Microlife NC 200 bezkontaktný teplomer

Pokrokový bezkontaktný teplomer značky Microlife zaistí spoľahlivé meranie teploty. Veľký displej s dátumom aj časom spolu s farebným podsvietením displeja prispeje k ľahkej manipulácii počas prevádzky.

môžete mať 11.10

Partner: MALL
Microlife Teplomer MT 850 3v1 digitální 8sekundový Microlife Teplomer MT 850 3v1 digitální 8sekundový
Microlife Teplomer MT 850 3v1 digitální 8sekundový

MT 808 8-sekundový teplomer 3v1 od značky Microlife je pre každého, kto hľadá rýchle, presné, šetrné a ľahko čitateľné meranie nielen telesnej teploty, ale aj teplotu vody či okolitého prostredia.

môžete mať 11.10

Partner: MALL

Microlife ponúka široký rad digitálnych meračov krvného tlaku, digitálnych lekárskych teplomerov, osobných váh, elektricky vyhrievaných dečiek a ďalších prostriedkov zdravotníckej techniky.

História spoločnosti: Už od roku 1981 Microlife vyvíja a vyrába digitálne teplomery. Od začiatku venoval maximálnu možnú starostlivosť kvalite a práve preto sa stal jednou z popredných firiem v tomto odbore. S rozširovaním výroby sa rozširoval aj sortiment. V súčasnosti Microlife vyrába tiež širokú škálu digitálnych meračov krvného tlaku. Týmto sa presúva meranie základných diagnostických hodnôt (teplota tela, tlak krvi pulz) z ambulancií a laboratórií do príjemného domáceho prostredia, kde sa dosahuje optimálnejších výsledkov merania bez straty presnosti.

Na začiatku firmy bola vízia. Vízia zmeniť povedomie ľudí o zdraví a zdravom životnom štýle. V celej histórii spoločnosti išiel vývoj ruka v ruke s výrobou. Vyspelá technologická úroveň prístrojov s vlastným vývojom doviedla švajčiarsku značku Microlife medzi firmy s vedúcim postavením na svetovom trhu v odbore merania krvného tlaku a telesnej teploty, starostlivosti o zdravie a zdravý životný štýl. Portfólio produktov pokrýva ako spotrebnú sféru, tak profesionálny segment.