Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Upresniť parametre
MET Crossover bílá matná MET Crossover bílá matná
MET Crossover bílá matná

Cyklistická přilba s komfortním antialergenním polstrováním a odnímatelným clip on štítkem. MET Crossover využívá jednoduché upnutí pomocí Safe-T e-Mid. Konstrukce In-Moulding zajišťuje optimální poměr mezi váhou, objemem a absorbčními vlastnostmi.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET Echo MET Crossover bílá matná
MET Echo

Cyklistická prilba v nových atraktívnych dizajnoch s ľahko odnímateľným štítkom proti slnku. MET Echo je vybavená jadrom, ktoré tvoria jeden celok so skeletom pre vyššiu životnosť. Ultra ľahké a pevné upínacie pásky pre bezpečné pripevnenie na hlavu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET IDOL MET Crossover bílá matná
MET IDOL

Cyklistická prilba s komfortným polstrovaním a integrovaným LED osvetlením. MET IDOL využíva jednoduché upnutie pomocou Safe-T e-Mid. Konštrukcia In-Moulding zaisťuje optimálny pomer medzi váhou, objemom a absorbčnými vlastnosťami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET Corso MET prilba Crossover
MET Corso

Cyklistická přilba s antialertgickými polyesterovými vycpávkami je vhodná do města a pro volný čas. MET Corso je vybavena jádrem, které tvoří jeden celek se skeletem, což zvyšuje životnost helmy. Mezi hlavní přednosti přilby patří nízká hmotnost a dobrá odvětranost.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET prilba Crossover MET prilba Crossover
MET prilba Crossover

Úžasný dizajn tejto univerzálnej helmy Crossover umožňuje jej dvojaké využitie, navyše skvele sedí na akejkoľvek hlave. Na ceste, kde oceníte aj integrované zadné svetlo, vyrazíte bez štítku, potom ale stačí štítok nasadiť a smelo sa môžete vrhnúť do akéhokoľvek terénu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET Buddy MET prilba Crossover
MET Buddy

Detská prilba na cyklistiku6 ventilačnými otvormi disponuje antialergickými vypchávkami, ktoré udržujú hlavu v suchu a dodávajú na potrebnom pohodlie. Obsahuje konštrukciu Twin shell, vďaka ktorej je helma veľmi bezpečná. MET Buddy sa ľahko prispôsobí pomocou kolieska.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET cyklistická prilba Rivale Mips, biela lesklá, L MET cyklistická prilba Rivale Mips, biela lesklá, L
MET cyklistická prilba Rivale Mips, biela lesklá, L

Vďaka hodinám testovania v prúdovom tuneli a reálnym testom stajne Team MTN Qhubeka technici stvorili nový štandard v aerodynamike – Rivale. Precízne tvarovaný nízky profil helmy využíva Venturiho efekt na maximálny prívod vzduchu za minimálneho možného odporu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET prilba CROSSOVER MIPS MET cyklistická prilba Rivale Mips, biela lesklá, L
MET prilba CROSSOVER MIPS

Úžasný dizajn tejto univerzálnej prilby umožňuje jej dvojaké využitie, navyše skvele sedí na akejkoľvek hlave. Na ceste, kde oceníte aj integrované zadné svetlo, vyrazíte bez štítku, potom ale stačí štítok nasadiť a smelo sa môžete vrhnúť do akéhokoľvek terénu. Tým variabilita prilby Crossover nekončí, dostupná je totiž aj vo veľkosti XL, takže skvele padne na menšiu aj väčšiu hlavu. Táto helma využíva odnímateľný štítok pripevnený pomocou klipov, integrovanú sieťku proti hmyzu, jednoduché upnutie pomocou Safe-T e-Mid so vstavaným zadným LED svetlom a hypoalergénne vnútorné vypchávky pre väčšie pohodlie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET prilba Idolo MET cyklistická prilba Rivale Mips, biela lesklá, L
MET prilba Idolo

Krásna a kvalitná prilba za skvelú cenu, taká je Idolo. Moderný vzhľad kombinovaný so skvelou ergonómiou a pohodlím. Odladenie konštrukcie pomocou In-Mouldingu zaisťuje optimálny pomer medzi váhou, objemom a absorpčnými vlastnosťami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET prilba Idolo Mips MET prilba RIVALE MIPS
MET prilba Idolo Mips

Krásna a kvalitná helma za skvelú cenu, taká je Idolo. Moderný vzhľad kombinovaný so skvelou ergonómiou a pohodlím. Odladenie konštrukcie pomocou In-Mouldingu zaisťuje optimálny pomer medzi váhou, objemom a absorpčnými vlastnosťami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET prilba MOBILITE MET prilba RIVALE MIPS
MET prilba MOBILITE

Prilba na elektrobicykel s pevnou Inmould škrupinou a integrovaným zadným LED svetlom je ideálnym spoločníkom na výpravy po mestskej džungli. MET MOBILITE má odnímateľný šilt, pohodlné umývateľné vypchávky, 14 ventilačných otvorov, sieťku proti hmyzu a reflexné štítky na zadnej strane.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET prilba RIVALE MIPS MET prilba RIVALE MIPS
MET prilba RIVALE MIPS

Prvotriedna cyklistická helma s pevnou Inmould Intelligent Fusion škrupinou a technológiou Mips, ktorá prispieva k eliminácii rotačnej sily pri páde. MET RIVALE MIPS s nízkym profilom umožňuje ľahké upevnenie jednou rukou vďaka technológii Safe-T Upsilon. Helma je vybavená pevnými Air Lite páskami, vypchávkami CoolMax a ventilačnými kanálikmi vo vnútri helmy – všetko funguje v dokonalej symbióze, čím je zaistené úplné pohodlie a špičkové odvádzanie a odparovanie potu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET Crackerjack Youth čierna/zelená textúra matná (52-57 cm) MET Crackerjack Youth čierna/zelená textúra matná (52-57 cm)
MET Crackerjack Youth čierna/zelená textúra matná (52-57 cm)

Detská prilba na cyklistiku12 ventilačnými otvormi disponuje antialergickými vypchávkami, ktoré udržujú hlavu v suchu a dodávajú na potrebnom pohodlie. Obsahuje konštrukciu In-Mold, vďaka ktorej je helma veľmi bezpečná a odolná. MET Crackerjack Youth sa ľahko prispôsobí pomocou kolieska.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET cyklistická prilba Echo Mips off- bronzová, S/M MET Crackerjack Youth čierna/zelená textúra matná (52-57 cm)
MET cyklistická prilba Echo Mips off- bronzová, S/M

MET Echo je MTB helma strednej triedy vynikajúcou vysokou kvalitou a ochranou. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí práve začínajú svoje dobrodružstvo na trailoch. Tento model disponuje klznou MIPS vložkou, ktorá minimalizuje rotačnú energiu vznikajúcu pri páde na hlavu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET cyklistická prilba Estro Mips, čierna, S MET Crackerjack Youth čierna/zelená textúra matná (52-57 cm)
MET cyklistická prilba Estro Mips, čierna, S

Estro MIPS je všestranná cestná prilba s pozoruhodným pomerom cena výkon. Široko otvorený dizajn s 26-timi vetracími otvormi, z ktorých 17 je vstupných a 9 výstupných, maximalizuje ventiláciu pri akejkoľvek rýchlosti.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET detská prilba HOORAY MET Hadica sprchová 150cm Cr
MET detská prilba HOORAY

Detská cyklistická prilba s pevnou Inmould škrupinou a reflexným remienkom v zadnej časti pre väčšiu bezpečnosť. MET HOORAY má upevňovací systém Safe-T JR so špeciálnou bezpečnostnou sponou, ktorá neškrípe. Prilba je ďalej vybavená antialergénnymi vypchávkami, 9 ventilačnými otvormi a sieťkou proti hmyzu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET Hadica sprchová 150cm Cr MET Hadica sprchová 150cm Cr
MET Hadica sprchová 150cm Cr

Hadica sprchová 150 cm Cr MET Dĺžka: 150 cm Materiál: chróm Sprchová hadica je kovová, v chrómovom prevedení.

môžete mať 12.03 - 14.03

Partner: VISO TRADE
MET Hadica sprchová 175cm Cr MET Hadica sprchová 150cm Cr
MET Hadica sprchová 175cm Cr

Hadica sprchová 175 cm Cr MET Dĺžka: 175 cm Materiál: chróm Sprchová hadica je kovová, v chrómovom prevedení.

môžete mať 12.03 - 14.03

Partner: VISO TRADE
MET Hadica sprchová 200cm Cr MET Hadica sprchová 200cm Cr
MET Hadica sprchová 200cm Cr

Hadica sprchová 200 cm Cr MET Dĺžka: 200 cm Materiál: chróm Sprchová hadica je kovová, v chrómovom prevedení.

môžete mať 12.03 - 14.03

Partner: VISO TRADE
MET prilba CRACKERJACK MET Hadica sprchová 200cm Cr
MET prilba CRACKERJACK

Mnohokrát napodobňovaná, ale žiadna sa jej nevyrovnala, jej vzhľad a vlastnosti symbolizujú rýdzu životnú silu. Táto detská prilba využíva odnímateľný štítok, takže jednoducho môžete zmeniť vzhľad helmy jeho výmenou, nastavení pomocou Safe-T e-Twist s integrovaným LED svetlom a hypoalergénne vnútorné vypchávky. Ďalšou vychytávkou je integrovaná sieťka proti hmyzu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET přilba Downtown MET Hadica sprchová 200cm Cr
MET přilba Downtown

Cyklistická helma disponuje In-Mold konstrukcí a týlním upínacím systémem Safe-T Twist 2 Fit. Součástí je odnímatelný štítek a ovládací disk v zadní části pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. MET přilba Downtown je vhodná na každodenní vyjížďky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET prilba ECHO čierna mat XL MET prilba ECHO čierna mat XL
MET prilba ECHO čierna mat XL

Odolná MTB cyklo helma s pevnou Inmould škrupinou je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí práve začínajú svoje dobrodružstvo na trailoch. MET ECHO umožňuje ľahké upevnenie jednou rukou vďaka tylovému upínaciemu systému Safe-T Mid. Helma je vybavená odnímateľným štítkom a pre väčší komfort sú pripravené aj pohodlné hypoalergénne vnútorné vypchávky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET prilba ESTRO MIPS MET prilba ECHO čierna mat XL
MET prilba ESTRO MIPS

Prvotriedna cyklistická helma s pevnou Inmould škrupinou a technológiou Mips, ktorá prispieva k eliminácii rotačnej sily pri páde. MET ESTRO MIPS umožňuje ľahké upevnenie jednou rukou vďaka technológii Safe-T Upsilon. Helma je vybavená pevnými Air Lite páskami, umývateľnými výstelkami a ventilačnými kanálikmi vo vnútri helmy – všetko funguje v dokonalej symbióze, čím je zaistené úplné pohodlie a špičkové odvádzanie a odparovanie potu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MET prilba Strale MET prilba ECHO čierna mat XL
MET prilba Strale

Ľahučká prilba Strale využíva jedinečný dizajn so systémom šácht pre maximálny chladiaci efekt a skvelú aerodynamiku. Prednými tunelmi sa privádza chladný vzduch a vďaka Venturiho efektu vytláča horúčavu zadnými otvormi preč od hlavy.

môžete mať DNES

Partner: MALL

Táto talianska spoločnosť sa zaoberá vývojom a výrobou cyklistických prilieb na špičkovej úrovni, používa techniku IN MOLD – Tvrdený polystyrén. MET vyrába prilby pre rôzne sekcie cyklistiky od detských, cez off roadové, roadové až po dirt. Moderný design je samozrejmosťou.