Melvita Organická micelárna voda Bouquet Floral Detox (Micellar Water) 200 ml
15,50 €

Novinka

Organická micelárna voda je dokonalým prvým krokom vo vašej kozmetickej rutine, pretože je ideálny pre odstránenie make-upu a čistenie aj najjemnejšie pokožky. Odstraňuje nečistoty, stopy make-upu a znečistenie bez vysúšaniu pokožky. Koža je ponechaná vyčistená, bez make-upu a tónované.

Melvita Organický jojobový olej (Jojoba Oil) 50 ml
16,90 €

Novinka

Organický jojobový olej je 100% prírodný a certifikovaný ako organický. Je známy svojou schopnosťou hydratácie a opravy pokožky a je ideálny pre použitie na tvár a telo. Je bohatý na Omega 9, chráni pokožku a bráni dehydratácii obmedzením straty vody.

Melvita Arganový krém na ruky L`Argan BIO (Velvet Hand Cream) 30 ml
6,90 €

Novinka

Krém na ruky L´Argan Bio dokonale vyživuje a chráni pokožku. Jeho ľahká textúra a jemná vôňa zanecháva ruky mäkké a pružné až po končekov prstov. Tento krém kombinuje arganový olej s regeneračnými vlastnosťami bambuckého masla a ochranného včelieho vosku, aby ruky zostali dokonale vyživené.

Melvita Čistiaci pleťový gél Bouquet Floral (Gentle Clean sing Jelly) 200 ml
15,50 €

Novinka

Čistiaci gél je obohatený o hydratačné látky, ktoré šetrne odstraňujú nečistoty a make-up. Želé podobná textúra sa pri kontakte s vodou premení na ľahkú penu, ktorá jemne čistí pokožku. Koža si zachováva svoju prirodzenú rovnováhu a je pri každom použití mäkká a pružná.

Melvita Organická pleťová voda (Rose Extraordinary Water) 100 ml
19,60 €

Novinka

Pleť ová voda Organic Rose Floral Water je starobylé jadro krásy. Aplikuje sa ako toner k odstráneniu konečných stop make-upu a tónovanie pleti pred hydratáciou. Voda má jemnú sviežu vôňu, hydratuje, revitalizuje a osviežuje pleť naraz.

Melvita Organický avokádový olej ( Avocado Oil ) 50 ml
13,90 €

Novinka

Organický avokádový olej je 100% prírodný a certifikovaný ako organický a tiež známy pre svoju schopnosť zjemnenie a komfort na pleti. Je ideálny pre suchú a jemnú pokožku, zvlášť sa odporúča pre použitie v oblasti očí.

Melvita Organický Boráková olej (Borage Oil) 50 ml
25,10 €

Novinka

Organický Boráková olej je 100% prírodný a certifikovaný ako organický. Je to tiež jeden z olejov ktoré obsahujú najviac Omega 3. Vďaka nespočetným vlastnostiam je ideálny pre suchú a zrelú pleť pre upokojenie a komfort pleti.

Melvita Organický dezodorant pre citlivú pokožku 50 ml
13,40 €

Novinka

Organický dezodorant bez obsahu hliníka pomáha účinne bojovať proti zápachu a vlhkosti, bez toho, aby zasahoval do prirodzeného potenie. Vďaka synergii čistiacich aktív, antioxidantu vitamínu E a absorpčného mikroporézneho oxidu kremičitého pomáha tento deodorant znižovať potenie.

Melvita Organický mrkvový olej (Carrot Oil) 50 ml
15,70 €

Novinka

Organický mrkvový olej je 100% prírodný a certifikovaný ako organický a tiež známy pre svoje zmäkčujúce a antioxidačné vlastnosti. Tento organický rastlinný olej je bohatý na beta-karotén. Jeho bohatstvo provitamínu A znamená, že dáva pokožke okamžitý prirodzený zdravý lesk.

Melvita Organický nechtíkový olej ( Calendula Oil) 50 ml
19,20 €

Novinka

Organický nechtíkový olej je 100% prírodný a certifikovaný ako organický. Je známy svojimi upokojujúcimi, ochrannými vlastnosťami, vďaka ktorým je ideálny pre použitie na krehké a jemné pokožke. Upokojuje podráždenie, vďaka čomu je vynikajúci pre slnkom podráždenú či spálenú pokožku.

Melvita Organický ricínový olej (Castor Oil) 50 ml
16,30 €

Novinka

Organický ricínový olej je 100% prírodný a certifikovaný ako organický a je známy svojimi ochrannými antioxidačnými vlastnosťami. Tento viacúčelový rastlinný olej sa tradične odporúča na nechty a riasy. Vďaka hustej štruktúre plné živín je ideálny pre ochranu a posilnenie nechtov a rias.

Melvita Organický šípkový olej (Rose Hip Oil) 50 ml
30 €

Novinka

Organický Rose Hip olej je 100% prírodný a certifikovaný ako organický. Je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, vyživuje a oživuje unavenú, nevýraznú pleť bez toho, aby ovplyvňoval jej prirodzenú rovnováhu. Hydratuje, revitalizuje a obnovuje pokožku a zanecháva ju žiariace.

Melvita Organický sladký mandľový olej (Sweet Almond Oil ) 50 ml
16,30 €

Novinka

Organický sladký mandľový olej je 100% prírodný a certifikovaný ako organický a tiež známy svojou schopnosťou zjemňovať a hydratovať. Je ideálny pre podráždenú, suchú a poškodenú pokožku. Olej sa rýchlo vstrebáva a krásne vonia. Odporúča sa teda aj pre riedenie éterických olejov.

Melvita Organický sprchový gél L`Or Bio (Extraordinary Shower Gel) 250 ml
16,10 €

Novinka

Organický sprchový gél neobsahuje sírany a je obohatený o päť vzácnych olejov, ktoré sú známe pre svoje vyživujúce a ochranné vlastnosti: arganový olej z Maroka, kendi z Indonézie, Inkovia inch olej z Amazonky, olej z datľové palmy z púšte Burkina Faso a olej z baobabu z Afriky.

Melvita Pleť ové tonikum Argan (Extraordinary Water) 100 ml
22,40 €

Novinka

Toto mimoriadne sérum je obohatené o extrakt z listov arganu, ktorý je známy svojimi vyhladzujúcimi vlastnosťami a prírodné kyselinou hyalurónovou, aby pokožka zostala viditeľne spevnená. Jeho čerstvá, ľahko gélovitá textúra sa pri kontakte s pokožkou premení na vodu a je okamžite absorbovaná.

Melvita Pleť ový olej z černušky siatej (Nigela Oil) 50 ml
16,30 €

Novinka

Organický Nigella Oil je 100% prírodné a certifikovaný ako organický. Je známy svojimi čistiacimi vlastnosťami, vďaka ktorým je ideálny pre mastnou pokožkou. Stimuluje vlastné obranné mechanizmy pokožky, zmierňuje zápaly kože a pôsobí ako prírodné antiseptikum.

Melvita Ružová kvetinová voda (Damask Rose Floral Water) 200 ml
12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Organická ružová voda je starobylé jadro krásy. Aplikuje sa ako toner k odstráneniu konečných stop make-upu a tónovanie pleti pred hydratáciou. Voda má jemnú sviežu vôňu, hydratuje, revitalizuje a osviežuje pleť naraz.