Mehrzer AL pekáč s roštom, 42 x 32 cm
87 €

Veľmi odolný hliníkový pekáč s roštom s rozmermi 42 × 32 cm od talianskeho výrobcu Mehrzer. Má vnútorný teflón tvorený z 3 vrstiev PTFE v kombinácii s tvrdým eloxovaným 3 mm hliníkom. Zvládne teploty až do 450 °C. Pre lepšiu manipuláciu má uši s chladiacim účinok.

Mehrzer AL okrúhly pekáč 34 cm s pokrievkou
87 €

Veľmi odolný hliníkový guľatý pekáč s pokrievkou s priemerom 34 cm od talianskeho výrobcu Mehrzer. Má vnútorný teflón tvorený z 3 vrstiev PTFE v kombinácii s tvrdým eloxovaným 4 mm hliníkom. Zvládne teploty až do 450 °C. Pre lepšiu manipuláciu má uši s chladiacim účinok.

Mehrzer AL palacinková panvica 28 cm PRE CHEF
35 € 33,50 €

Veľmi odolná hliníková panvica PRO CHEF na palacinky s priemerom 28 cm od talianskeho výrobcu Mehrzer. Má vnútorný nepriľnavý povrch tvorený z 3 vrstiev PTFE s diamantovým minerálnym povlakom. Rukoväť je s chladiacim účinkom a je vhodná aj do rúry. Použiť ju môžete na všetkých typoch sporákov okrem indukcie. A umyť možno jednoducho v umývačke riadu.

Mehrzer Pokrievka Ø 24 cm z borosilikátového skla, BLACK DIAMOND-42%
15 € 8,70 €

Akcia

Pokrievka BLACK DIAMOND s priemerom 24 cm od talianskeho výrobcu Mehrzer. Je vyrobená z borosilikátového skla, ktoré je odolné proti vysokým teplotám až do 550 °C. Sedí na všetok riad s priemerom 24 cm od výrobcu Mehrzer. Doplnená úchytom v dekore BLACK DIAMOND.

Mehrzer AL nízky kastról s 2 uchami 28 cm STONE STRONG
51 € 48,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Výnimočne pevný a odolný hliníkový nízky kastról STONE STRONG s 2 uchami s priemerom 28 cm od talianskeho výrobcu Mehrzer. Má vnútorný nepriľnavý povrch tvorený z 5 vrstiev PTFE a moderný kameninový vzhľad. Ergonomická rukoväť je v dekore dreva a dokúpiť môžete aj pokrievku v rovnakom vzhľade. Použiť môžete na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. A umyť možno jednoducho v umývačke.

Mehrzer AL panvica, 24 cm, PRO CHEF
45,40 €

Veľmi odolná hliníková panvica PRO CHEF s priemerom 24 cm od talianskeho výrobcu Mehrzer. Má vnútorný nepriľnavý povrch tvorený z 3 vrstiev PTFE s diamantovým minerálnym povlakom. Rukoväť je s chladiacim účinkom a vhodná aj do rúry. Použiť môžete na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. A umyť možno jednoducho v umývačke.

Mehrzer Hlboký nerezový hrniec INOX s pokrievkou, 24 cm
108,27 € 99,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec INOX je vyrobený z veľmi kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Objem hrnca je 6 litrov. Hrúbka dna je 9,4 mm. Záruka 100 rokov.

Mehrzer Pokrievka Ø 28 cm z borosilikátového skla, BLACK DIAMOND
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokrievka BLACK DIAMOND s priemerom 28 cm od talianskeho výrobcu Mehrzer. Je vyrobená z borosilikátového skla, ktoré je odolné proti vysokým teplotám až do 550 °C. Sedí na všetok riad s priemerom 28 cm od výrobcu Mehrzer. Doplnená úchytom v dekore BLACK DIAMOND.

Mehrzer AL grilovacia panvica, 28 cm, STONE STRONG
53 € 50,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Výnimočne pevná a odolná hliníková grilovacia panvica STONE STRONG s rozmerom 28 × 28 cm od talianskeho výrobcu Mehrzer. Má vnútorný nepriľnavý povrch tvorený z 5 vrstiev PTFE a moderný kameninový vzhľad. Ergonomická rukoväť je potom v dekore dreva. Použiť môžete na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. A umyť možno jednoducho v umývačke.

Mehrzer AL panvica, 28 cm, PRO CHEF
54,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi odolná hliníková panvica PRO CHEF s priemerom 28 cm od talianskeho výrobcu Mehrzer. Má vnútorný nepriľnavý povrch tvorený z 3 vrstiev PTFE s diamantovým minerálnym povlakom. Rukoväť je s chladiacim účinkom a vhodná aj do rúry. Použiť môžete na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. A umyť možno jednoducho v umývačke.

Mehrzer Filetovací nôž 25 cm
31,43 € 29,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Filetovací nôž značky Mehrzer je vyrobený z uhlíkovej nerezovej ocele. Má veľmi vysokú tvrdosť a má v sebe integrovanú ochranu prstov. Dĺžka čepele je 25 cm.

Mehrzer Nôž na chlieb 20 cm
30,30 €

Nôž na chlieb značky Mehrzer je vyrobený z uhlíkovej nerezovej ocele. Má veľmi vysokú tvrdosť a má v sebe integrovanú ochranu prstov. Dĺžka čepele je 20 cm.

Mehrzer Špikovací nôž 9 cm
18,90 €

Špikovací nôž značky Mehrzer je vyrobený z uhlíkovej nerezovej ocele. Má veľmi vysokú tvrdosť a má v sebe integrovanú ochranu prstov. Dĺžka čepele je 9 cm.

Mehrzer Univerzálny nôž 20 cm
31,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny nôž značky Mehrzer je vyrobený z uhlíkovej nerezovej ocele. Má veľmi vysokú tvrdosť a má v sebe integrovanú ochranu prstov. Dĺžka čepele je 20 cm.

Mehrzer Kuchársky nôž 20 cm
35,37 € 33,50 €

Kuchynský nôž značky Mehrzer je vyrobený z uhlíkovej nerezovej ocele. Má veľmi vysokú tvrdosť a má v sebe integrovanú ochranu prstov. Dĺžka čepele je 20 cm.

Mehrzer Sada nerezových príborov pre 6 osôb, 30 ks, 18/10
121,80 € 4,06 €/ks

Elegantná sada príborov pre 6 osôb, spolu 30 ks, z nerezovej ocele 18/10 od talianskeho výrobcu Mehrzer. Rozšírená sada je vyleštená do vysokého lesku a obsahuje z každého druhu príboru 6 kusov – jedálenský nôž, jedálenská vidlička, jedálenská lyžica, lyžička na čaj alebo kávu, dezertná vidlička.

Mehrzer Univerzálny nôž 13 cm
19,12 € 18,30 €

Univerzálny nôž značky Mehrzer je vyrobený z uhlíkovej nerezovej ocele. Má veľmi vysokú tvrdosť a má v sebe integrovanú ochranu prstov. Dĺžka čepele je 13 cm.

Mehrzer Nôž santoku 17 cm
34,19 € 32,20 €

Santoku značky Mehrzer je vyrobený z uhlíkovej nerezovej ocele. Má veľmi vysokú tvrdosť a má v sebe integrovanú ochranu prstov. Dĺžka čepele je 17 cm.

Mehrzer AL panvica na palacinky, 25 cm, STONE STRONG
31 € 29,40 €

Výnimočne pevná a odolná hliníková panvica STONE STRONG na palacinky s priemerom 25 cm od talianskeho výrobcu Mehrzer. Má vnútorný nepriľnavý povrch tvorený z 5 vrstiev PTFE a moderný kameninový vzhľad. Ergonomická rukoväť je potom v dekore dreva. Použiť môžete na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. A umyť možno jednoducho v umývačke.