Meade Infinity 80 mm
259 €
Doprava zadarmo

Refrakčný teleskop pre malé deti a začiatočníkov s alt-azimutovým držiakom. Objektív s priemerom 80 mmantireflexnou úpravou optiky. Ohnisková vzdialenosť 400 mm. Trojica výmenných okulárov pre pozorovanie zhluku hviezd. Hľadáčik s červeným bodom. Meade Infinity je určený pre pozorovanie krajiny aj vzdialených planét.

Meade Infinity 90mm
279 €
Doprava zadarmo

Refrakčný teleskop pre malé deti a začiatočníkov s alt-azimutovým držiakom. Objektív s priemerom 90 mmantireflexnou úpravou optiky. Ohnisková vzdialenosť 600 mm. Dvojica výmenných okulárov pre pozorovanie zhluku hviezd. Hľadáčik s červeným bodom. Meade Infinity je určený pre pozorovanie krajiny aj vzdialených planét.

Meade Adventure Scope 60 mm

Meade Adventure Scope 60 mm

Hodnotenie: 4,3
94,90 €
Doprava zadarmo

Hvezdársky ďalekohľad vhodný pre deti a astronómov začiatočníkov, ktorých baví sledovanie planét a pozemných objektov. Meade Adventure Scope 60 mm ponúka 60 mm objektív s 360 mm ohniskovou vzdialenosťou a svetelnosťou f/6, vďaka čomu je vhodný pre použitie aj vo dne aj v noci. Súčasťou balenia je batoh na výbavu.

Meade Infinity 70mm

Meade Infinity 70mm

Hodnotenie: 4
129 €
Doprava zadarmo

Refrakčný teleskop pre začiatočníkov s alt-azimutovým držiakom. Objektív s priemerom 70 mmantireflexnou úpravou optiky. Ohnisková vzdialenosť 700 mm. Dvojica výmenných okulárov pre pozorovanie zhluku hviezd. Hľadáčik s červeným bodom. Meade Infinity je určený pre pozorovanie krajiny aj vzdialených vesmírnych planét.

Meade StarNavigator NG 102 mm
509 €
Doprava zadarmo

Refrakčný teleskop pre nadšencov aj začiatočníkov. Systém GoTo s objektívom s priemerom 102 mm. Ohnisková vzdialenosť 800 mm. Dvojica výmenných okulárov MA 26 mm a 9 mm. Technológia AudioStar s až 4 hodinami zvukových prezentácií. Meade StarNavigator NG je vybavený hliníkovým rámom aj vnútornými hodinami.

Meade StarNavigator NG 130mm
489 €
Doprava zadarmo

Hvezdársky ďalekohľad pre nadšencov aj začiatočníkov. Systém Newton s objektívom s priemerom 130 mm. Ohnisková vzdialenosť 1000 mm. Dvojica výmenných okulárov MA 26 mm a 9 mm. Technológia AudioStar s až 4 hodinami zvukových prezentácií. Meade StarNavigator NG je vybavený hliníkovým rámom aj vnútornými hodinami.

Meade ETX80

Meade ETX80

Hodnotenie: 5
489 €
Doprava zadarmo

Kvalitný teleskop je vhodný astronómom začiatočníkom, ktorých baví sledovanie krajiny a nebeských telies v detaile. Meade ETX80 ponúka 80 mm objektív so 400 mm ohniskovou vzdialenosťou a svetelnosťou f/5, vďaka čomu je vhodný pre použitie aj vo dne aj v noci. Súčasťou balenia je batoh na výbavu.

Meade Infinity 60 mm AZ

Meade Infinity 60 mm AZ

Hodnotenie: 1
109 €
Doprava zadarmo

Refrakčný teleskop pre začiatočníkov s alt-azimutovým držiakom. Objektív s priemerom 60 mmantireflexnou úpravou optiky. Ohnisková vzdialenosť 800 mm. Dvojica výmenných okulárov pre pozorovanie zhluku hviezd. Hľadáčik s červeným bodom. Meade Infinity AZ je určený pre pozorovanie krajiny aj vzdialených vesmírnych objektov.