Matt chlapčenské rukavice CUTE-79%
31,15 € 6,45 €

Výpredaj

Chlapčenské rukavice disponujú vodoodolnou a priedušnou membránou Tootex, ktorá udrží ruky v suchu a teple. Šírku možno regulovať pomocou gumičky, ktorá po utiahnutí zamedzí vniku snehu k prstom. Matt chlapčenské rukavice CUTE modrá sú vyplnené izolačnou KWMG vrstvou.

Matt chlapčenské rukavice DOO ZIPPER-50%
31,15 € 15,45 €

Výpredaj

Chlapčenské rukavice disponujú vodoodolnou úpravou a mäkkou izolačnou KWMG vrstvou, ktorá udrží ruky v suchu a teple. Šírku možno regulovať pomocou gumičky, ktorá po utiahnutí zamedzí vniku snehu k prstom. Matt chlapčenské rukavice DOO ZIPPER blue sú opatrené vodoodolným zipsom pre uľahčenie obliekania.

Matt dievčenské rukavice CATS-50%
31,15 € 15,45 €

Výpredaj

Dievčenské rukavice disponujú vodoodolnou a priedušnou membránou Tootex, ktorá udrží ruky v suchu a teple. Šírku možno regulovať pomocou gumičky, ktorá po utiahnutí zamedzí vniku snehu k prstom. Matt dievčenské rukavice CATS ružová sú vyplnené izolačnou KWM vrstvou.

Matt dievčenské rukavice DOO ZIPPER RS ružová-79%
31,15 € 6,45 €

Výpredaj

Dievčenské rukavice disponujú vodoodolnou úpravou a mäkkou izolačnou KWMG vrstvou, ktorá udrží ruky v suchu a teple. Šírku možno regulovať pomocou gumičky, ktorá po utiahnutí zamedzí vniku snehu k prstom. Matt dievčenské rukavice DOO ZIPPER RS ružová sú opatrené vodoodolným zipsom pre uľahčenie obliekania.

Matt 5830 KID THERMO HEADBAND rainbow kids-50%
13 € 6,45 €

Výpredaj

Dievčenská čelenka KID THERMO rainbow kids od značky Matt pristane každej malejveľkej slečne. Dúhové prevedenie s roztomilou potlačou detí si iste vaša dcéra obľúbi. V chladnom počasí ochráni uška.

Matt chlapčenské rukavice DOO LONG_AZ-79%
31,15 € 6,45 €

Výpredaj

Chlapčenské rukavice disponujú vodoodolnou a priedušnou membránou Tootex, ktorá udrží ruky v suchu a teple. Šírku možno regulovať pomocou gumičky, ktorá po utiahnutí zamedzí vniku snehu k prstom. Matt chlapčenské rukavice DOO LONG_AZ modrá sú vyplnené izolačnou KWM vrstvou.

Matt dievčenské rukavice 3216 Love Cats-51%
30,80 € 14,95 €

Výpredaj

Dievčenské rukavice disponujú vodoodolnou a priedušnou membránou Tootex, ktorá udrží ruky v suchu a teple. Šírku možno regulovať pomocou gumičky, ktorá po utiahnutí zamedzí vniku snehu k prstom. Matt dievčenské rukavice 3216 Love Cats ružová sú vyplnené izolačnou KWM vrstvou.

Matt 3211 DOO KID GLOVES WP ZIPPER black-50%
34 € 16,95 €

Výpredaj

Detské rukavice DOO KIDS GLOVES WP ZIPPER od značky Matt sú skvelou voľbou pre vyvádzanie na lyžiach. Zateplené rukavice s vodeodolným zipsom hravo oblečú aj menšie deti. Rukavice sú dlhšie a na konci disponujú gumičkou, ktorá po utiahnutí zaistí, že sa sneh nedostane pod ne.

Matt 8696 KID LIGHT CAP corn-50%
26 € 12,95 €

Výpredaj

Dievčenská čiapka KID LIGHT CAP corn od značky Matt si obľúbia všetky maléväčšie slečny. Roztomilý dizajn jednorožcamodrom farebnom prevedení bude vašej dcére zaručene slušať. Čiapka je vyrobená z polyesteru.

Matt 3189JR RICARD JUNIOR GORE GLOVES black/green-50%
67 € 33,45 €

Výpredaj

Chlapčenské rukavice RICARD JUNIOR GORE od značky Matt sú skvelou voľbou pre spoločné chvíle na lyžiach. Zateplenie rukavíc zaručí, že vášmu synovi nebude pri zimných radovánkach zima. Sú vyrobené z polyesterového mikrovlákna a softshellu, pokryté membránou GORE – TEX.

Matt 3199JR PATRICIA JUNIOR GORE-TEX GLOVES fucsia-50%
67 € 33,45 €

Výpredaj

Dievčenské rukavice PATRICIA JUNIOR GORE – TEX od značky Matt sú skvelou voľbou pre spoločné chvíle na lyžiach. Zateplenie rukavíc zaručí, že vašej dcére nebude pri snehových radovánkach zima. Sú vyrobené z polyesterového mikrovlákna a softshellu, pokryté membránou GORE – TEX.

Matt 3200 Patricia Gore Mittens
65,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámské lyžařské palčáky Matt 3200 Patricia Gore Mittens s nepromokavou a prodyšnou membránou GORE-TEX. Rukavice jsou zateplené a v moderním střihu.

Matt 3211 DOO KID GLOVES WP ZIPPER blue-50%
34 € 16,95 €

Výpredaj

Chlapčenské rukavice DOO KIDS GLOVES WP ZIPPER od značky Matt sú skvelou voľbou pre vyvádzanie na lyžiach. Zateplené rukavice s vodeodolným zipsom hravo oblečú aj menšie deti. Rukavice sú dlhšie a na konci disponujú gumičkou, ktorá po utiahnutí zaistí, že sa sneh nedostane pod ne.

Matt 3211 DOO KID GLOVES WP ZIPPER pink-50%
34 € 16,95 €

Výpredaj

Dievčenské zateplené rukavice DOO KIDS GLOVES WP ZIPPER od značky Matt vďaka vodoodolnému zipsu hravo oblečú aj menšie deti. Rukavice sú dlhšie a na konci disponujú gumičkou, ktorá po utiahnutí zaistí, že sa sneh nedostane dovnútra. Sú skvelou voľbou pre zimné radovánky na lyžiach.

Matt 3211 DOO KID GLOVES WP ZIPPER red-50%
34 € 16,95 €

Výpredaj

Dievčenské zateplené rukavice DOO KIDS GLOVES WP ZIPPER od značky Matt vďaka vodoodolnému zipsu hravo oblečú aj menšie deti. Rukavice sú dlhšie a na konci disponujú gumičkou, ktorá po utiahnutí zaistí, že sa sneh nedostane dovnútra.

Matt 3236 BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES blue-50%
34 € 16,95 €

Výpredaj

Chlapčenské rukavice BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES od značky Matt sú skvelou voľbou pre spoločné chvíle na snehu. Rukavice sú vyrobené z polyesteru pokryté membránou Tootex, ktorá udrží prsty vašich detí v teple.

Matt 3236 BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES pink-50%
34 € 16,95 €

Výpredaj

Dievčenské rukavice BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES od značky Matt sú skvelou voľbou pre spoločné chvíle na snehu. Rukavice sú vyrobené z polyesteru pokryté membránou Tootex, ktorá udrží prsty vašich detí v teple.

Matt 3237 BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX MITTENS blue-50%
32 € 15,95 €

Výpredaj

Chlapčenské palčiaky BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES od značky Matt sú vyrobené z polyesteru pokryté membránou Tootex, ktorá udrží prsty vašich detí v teple. Skvelá voľba pre spoločné chvíle na snehu.

Matt 3237 BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX MITTENS pink-50%
32 € 15,95 €

Výpredaj

Dievčenské palčiaky BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES od značky Matt sú vyrobené z polyesteru pokryté membránou Tootex, ktorá udrží prsty detí v teple. Skvelá voľba pre spoločné chvíle na snehu.

Matt 5830 KID THERMO HEADBAND indi-50%
13 € 6,45 €

Výpredaj

Dievčenská čelenka KID THERMO indi od značky Matt pre všetky malé i veľké indiánky. Pestrofarebné prevedenie s indiánskou potlačou si iste vaša dcéra obľúbi. V chladnom počasí ochráni citlivé ušká.

Matt 5831 KID LIGHT HEADBAND monster gum blau-50%
11 € 5,45 €

Výpredaj

Dievčenská čelenka KID LIGHT monster gum blau od značky Matt pre všetky malé i veľké slečny. Pestrofarebné prevedenie s potlačou príšeriek si iste vaša dcéra obľúbi. V chladnom počasí príjemne ochráni uška.

Matt 5831 KID LIGHT HEADBAND rainbow kids-50%
11 € 5,45 €

Výpredaj

Dievčenská čelenka KID LIGHT rainbow kids od značky Matt pristane každej malejveľkej slečne. Dúhové prevedenie s roztomilou potlačou detí si iste vaša dcéra obľúbi. V chladnom počasí príjemne ochráni uška.

Matt 589 SCARF POL-MICRO KIDS monster color UNI-50%
24 € 11,95 €

Výpredaj

Detský nákrčník POL – MICRO KIDS od značky Matt je určený pre chlapcovdievčatá. Pestrofarebný dizajn s príšerkami si obľúbia všetky deti. Univerzálna veľkosť vhodná pre menšieväčšie deti.

Matt 5896K SCARF POL-MICRO KIDS bat & skull-50%
24 € 11,95 €

Výpredaj

Detský nákrčník POL – MICRO KIDS bat & skull od značky Matt je určený pre chlapcovdievčatá. Dizajn lebiek a netopierovmodrej farbe si obľúbia všetky deti. Spoľahlivo ochráni krk v chladných mesiacoch.

Matt 5896K SCARF POL-MICRO KIDS cocos-50%
24 € 11,95 €

Výpredaj

Detský nákrčník POL – MICRO KIDS od značky Matt je určený pre chlapcovdievčatá. Dizajn roztomilých krokodílovzelenej farbe si obľúbia všetky deti. Spoľahlivo ochráni krk v chladnejších mesiacoch.

Matt 8696 KID LIGHT CAP bizarre-50%
26 € 12,95 €

Výpredaj

Detská čiapka KID LIGHT CAP bizarre od značky Matt si obľúbia všetky malé i väčšie deti. Čierno-biely dizajn príšerok je vhodný nielen pre chlapcov, ale aj dievčatá. Čiapka je vyrobená z polyesteru.

Matt 8696 KID LIGHT CAP monster gum blau-50%
26 € 12,95 €

Výpredaj

Detská čiapka KID LIGHT CAP monster gum blau od značky Matt si obľúbia všetky maléväčšie deti. Pestrofarebný dizajn s príšerkami je vhodný nielen pre chlapcov, ale aj dievčatá. Čiapka je vyrobená z polyesteru.

Matt chlapčenské rukavice CUTE-50%
31,15 € 15,45 €

Výpredaj

Chlapčenské rukavice disponujú vodoodolnou a priedušnou membránou Tootex, ktorá udrží ruky v suchu a teple. Šírku možno regulovať pomocou gumičky, ktorá po utiahnutí zamedzí vniku snehu k prstom. Matt chlapčenské rukavice CUTE modrá modrá sú vyplnené izolačnou KWMG vrstvou.

Matt dievčenské rukavice DOO LONG-RS ružová-79%
31,15 € 6,45 €

Výpredaj

Dievčenské rukavice disponujú vodoodolnou a priedušnou membránou Tootex, ktorá udrží ruky v suchu a teple. Šírku možno regulovať pomocou gumičky, ktorá po utiahnutí zamedzí vniku snehu k prstom. Matt dievčenské rukavice DOO LONG-RS ružová sú vyplnené izolačnou KWM vrstvou.