Matt 5896K SCARF POL-MICRO KIDS bat & skull-60%
24 € 9,60 €

Akcia

Detský nákrčník POL – MICRO KIDS bat & skull od značky Matt je určený pre chlapcovdievčatá. Dizajn lebiek a netopierovmodrej farbe si obľúbia všetky deti. Spoľahlivo ochráni krk v chladných mesiacoch.

Matt dievčenské rukavice CATS-50%
31 € 15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské rukavice disponujú vodoodolnou a priedušnou membránou Tootex, ktorá udrží ruky v suchu a teple. Šírku možno regulovať pomocou gumičky, ktorá po utiahnutí zamedzí vniku snehu k prstom. Matt dievčenské rukavice CATS ružová sú vyplnené izolačnou KWM vrstvou.

Matt 3211 DOO KID GLOVES WP ZIPPER pink-50%
33 € 16,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské zateplené rukavice DOO KIDS GLOVES WP ZIPPER od značky Matt vďaka vodoodolnému zipsu hravo oblečú aj menšie deti. Rukavice sú dlhšie a na konci disponujú gumičkou, ktorá po utiahnutí zaistí, že sa sneh nedostane dovnútra. Sú skvelou voľbou pre zimné radovánky na lyžiach.

Matt 3211 DOO KID GLOVES WP ZIPPER blue-50%
33 € 16,50 €

Akcia

Chlapčenské rukavice DOO KIDS GLOVES WP ZIPPER od značky Matt sú skvelou voľbou pre vyvádzanie na lyžiach. Zateplené rukavice s vodeodolným zipsom hravo oblečú aj menšie deti. Rukavice sú dlhšie a na konci disponujú gumičkou, ktorá po utiahnutí zaistí, že sa sneh nedostane pod ne.

Matt 5896K SCARF POL-MICRO KIDS cocos-60%
24 € 9,60 €

Akcia

Detský nákrčník POL – MICRO KIDS od značky Matt je určený pre chlapcovdievčatá. Dizajn roztomilých krokodílovzelenej farbe si obľúbia všetky deti. Spoľahlivo ochráni krk v chladnejších mesiacoch.

Matt 8696 KID LIGHT CAP bizarre-60%
26 € 10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská čiapka KID LIGHT CAP bizarre od značky Matt si obľúbia všetky malé i väčšie deti. Čierno-biely dizajn príšerok je vhodný nielen pre chlapcov, ale aj dievčatá. Čiapka je vyrobená z polyesteru.

Matt 3189JR RICARD JUNIOR GORE GLOVES black/green
67 €

Chlapčenské rukavice RICARD JUNIOR GORE od značky Matt sú skvelou voľbou pre spoločné chvíle na lyžiach. Zateplenie rukavíc zaručí, že vášmu synovi nebude pri zimných radovánkach zima. Sú vyrobené z polyesterového mikrovlákna a softshellu, pokryté membránou GORE – TEX.

Matt 3199JR PATRICIA JUNIOR GORE-TEX GLOVES fucsia
67 €

Dievčenské rukavice PATRICIA JUNIOR GORE – TEX od značky Matt sú skvelou voľbou pre spoločné chvíle na lyžiach. Zateplenie rukavíc zaručí, že vašej dcére nebude pri snehových radovánkach zima. Sú vyrobené z polyesterového mikrovlákna a softshellu, pokryté membránou GORE – TEX.

Matt 3211 DOO KID GLOVES WP ZIPPER black
34 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské rukavice DOO KIDS GLOVES WP ZIPPER od značky Matt sú skvelou voľbou pre vyvádzanie na lyžiach. Zateplené rukavice s vodeodolným zipsom hravo oblečú aj menšie deti. Rukavice sú dlhšie a na konci disponujú gumičkou, ktorá po utiahnutí zaistí, že sa sneh nedostane pod ne.

Matt 3211 DOO KID GLOVES WP ZIPPER red
34 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské zateplené rukavice DOO KIDS GLOVES WP ZIPPER od značky Matt vďaka vodoodolnému zipsu hravo oblečú aj menšie deti. Rukavice sú dlhšie a na konci disponujú gumičkou, ktorá po utiahnutí zaistí, že sa sneh nedostane dovnútra.

Matt 3236 BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES pink
34 €

Dievčenské rukavice BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES od značky Matt sú skvelou voľbou pre spoločné chvíle na snehu. Rukavice sú vyrobené z polyesteru pokryté membránou Tootex, ktorá udrží prsty vašich detí v teple.

Matt 3237 BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX MITTENS blue
32 €

Chlapčenské palčiaky BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES od značky Matt sú vyrobené z polyesteru pokryté membránou Tootex, ktorá udrží prsty vašich detí v teple. Skvelá voľba pre spoločné chvíle na snehu.

Matt 8696 KID LIGHT CAP monster gum blau-60%
26 € 10,40 €

Akcia

Detská čiapka KID LIGHT CAP monster gum blau od značky Matt si obľúbia všetky maléväčšie deti. Pestrofarebný dizajn s príšerkami je vhodný nielen pre chlapcov, ale aj dievčatá. Čiapka je vyrobená z polyesteru.

Matt chlapčenské rukavice CUTE
31,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské rukavice disponujú vodoodolnou a priedušnou membránou Tootex, ktorá udrží ruky v suchu a teple. Šírku možno regulovať pomocou gumičky, ktorá po utiahnutí zamedzí vniku snehu k prstom. Matt chlapčenské rukavice CUTE modrá modrá sú vyplnené izolačnou KWMG vrstvou.

Matt chlapčenské rukavice DOO ZIPPER-50%
33 € 16,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské rukavice disponujú vodoodolnou úpravou a mäkkou izolačnou KWMG vrstvou, ktorá udrží ruky v suchu a teple. Šírku možno regulovať pomocou gumičky, ktorá po utiahnutí zamedzí vniku snehu k prstom. Matt chlapčenské rukavice DOO ZIPPER blue sú opatrené vodoodolným zipsom pre uľahčenie obliekania.

Matt detské rukavice Panda-50%
37 € 18,50 €

Akcia

Detské lyžiarske prstové rukavice od značky Matt s obrázkami pandy. Rukavice disponujú vodeodolnou a priedušnou membránou Tootex, ktorá udrží ruky v suchu a teple.