Matchbox Jurský svet Jeep so sieťou
31,42 €

27,10 €

Tento Jeep s veľkými kolesami a sieťou na chytanie dinosaurov so sebou priváža veľa zábavy, hoci aj pri prehrávaní obľúbených scén z Jurského parku. Podarí sa ti lapiť dinosaura?


Matchbox Angličák Hasiči 5 ks
11,60 €

Novinka

Pětičlenná skupina hasičských vozidel je skvělým dárkem pro všechny malé milovníky aut! V balení je pět detailně propracovaných hasičských vozidel, se kterými si lze hrát, kdykoliv tě napadne.


Matchbox Jurský svet - angličák 5 ks
15,75 €

13,50 €

Tento set 5 vozidiel inšpirovaných filmom Jurský svet je skvelým parťákom pre voľné chvíle. Uži si veľa zábavy s týmito vozidlami s realistickými prvkami. Každé z nich je vyhotovené v mierke 1: 64. Zábava s nimi nikdy nekončí. A to ešte nie je všetko! V každom sete nájdeš jedno vozidlo s exkluzívnymi potlačami.


Matchbox Jurský svet Zlosaurus
27,48 €

24,70 €

Priprav sa na poriadnu akciu a dobrodružstvo s desivým Zlosaurom. Vďaka zvukovým efektom si budeš počas súboja pripadať, ako by si sa sám ocitol v Jurskom svete.


Matchbox Angličák 5pack

Matchbox Angličák 5pack

Hodnotenie: 4,5
10,50 €

9,40 €

Matchbox angličáky v balení po 5-tich sa môžu stať skvelým darčekom pre vášho malého zberateľa. V sade nájdete 5 detailných liatych autíčok v dvanástich farebných motívoch.