10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Matchbox Angličák 3 ks Matchbox Angličák 5pack
Matchbox Angličák 3 ks

Klasické trojbalenie angličákov od Matchbox™ je skvelým darčekom pre zberateľov a automobilových nadšencov. Každé balenie obsahuje sadu troch vozidiel, ktoré sú veľmi detailne prepracované s autentickými dekormi a skutočnými točiacimi sa kolesami.

môžete mať 18.07

Partner: MALL
Matchbox Angličák 5pack Matchbox Angličák 5pack
Matchbox Angličák 5pack

Matchbox angličáky v balení po 5-tich sa môžu stať skvelým darčekom pre vášho malého zberateľa. V sade nájdete 5 detailných liatych autíčok v dvanástich farebných motívoch.

môžete mať 18.07

Partner: MALL
Matchbox Angličák Matchbox Angličák 5pack
Matchbox Angličák

Originálne autíčka Matchbox. Vyber si medzi skutočnými utami, cestnými sedany a akčnými vozy.

môžete mať 24.07 - 26.07

Partner: VISO TRADE
Výpredaj
Matchbox Recyklačné smetiarske auto so svetlami a zvukmi HHR64 Matchbox Action Drivers Dobrodružný herný set - Autoumývačka so svetlami a zvukmi HBD74
Matchbox Recyklačné smetiarske auto so svetlami a zvukmi HHR64

Recyklačným smetiarskym vozidlom Matchbox™ zažijú deti vlastné dobrodružstvo a zároveň sa chovajú šetrne a svedomito k životnému prostrediu. Tento náklaďák je vyrobený z viac ako 80% plastu s certifikáciou ISCC a je vybavený úžasnými funkciami, ktoré inšpirujú k zábavnej a kreatívnej hre.

môžete mať 18.07

Partner: MALL
Matchbox Action Drivers Dobrodružný herný set - Autoumývačka so svetlami a zvukmi HBD74 Matchbox Action Drivers Dobrodružný herný set - Autoumývačka so svetlami a zvukmi HBD74
Matchbox Action Drivers Dobrodružný herný set - Autoumývačka so svetlami a zvukmi HBD74

Matchbox™ dobrodružný herný set Action Drivers™ – Autoumývačka so svetlami je nabitá funkciami, ktoré ovládajú priamo samé deti. Tento herný set obsahuje prvky aktivované autíčkami, pohyblivé figúrky a svetlá a zvuky, ktoré umocňujú realistickosť každého detského dobrodružstva.

môžete mať 18.07

Partner: MALL
Matchbox angličák C0859 Matchbox Action Drivers Dobrodružný herný set - Autoumývačka so svetlami a zvukmi HBD74
Matchbox angličák C0859

Kovové autíčko Matchbox. Rúzne typy a farby.

môžete mať 22.07 - 23.07

Partner: VISO TRADE
Výpredaj
Matchbox Pracovné vozidlá - stavenisko 4 ks HCC07 Matchbox Stavebný nákladiak s bagrom a doplnkami HPD64
Matchbox Pracovné vozidlá - stavenisko 4 ks HCC07

Set Matchbox Pracovné vozidlá – stavenisko obsahuje štyri super cool veľké nákladné autá s realistickým dizajnom a stavebné vybavenie. Každé vozidlo má pohyblivé časti, ktoré dodávajú hre realistickosť a posilňujú autentickosť zážitku hrania s Matchbox ™ autami.

môžete mať 18.07

Partner: MALL
Výpredaj
Matchbox Stavebný nákladiak s bagrom a doplnkami HPD64 Matchbox Stavebný nákladiak s bagrom a doplnkami HPD64
Matchbox Stavebný nákladiak s bagrom a doplnkami HPD64

Matchbox™ Stavebný nákladiak s bagrom a doplnkami je veľké vozidlo s realistickými detailmi a skvelými funkciami aktivovanými deťmi a autíčkami. Súčasťou balenia je tiež jedno menšie nákladné auto Matchbox™.

môžete mať 18.07

Partner: MALL

Spoločnosť Matchbox deti inšpiruje objavovať zákutia svojej fantázie za volantom skutočných vozidiel, ktoré ich každý deň obklopujú, už vyše 70 rokov. V roku 1952 anglický inžinier Jack Odell narazil na problém – jeho dcéra mu povedala, že deti si môžu do školy priniesť hračku len vtedy, ak sa zmestí do škatuľky od zápaliek (anglicky "match box"). Jack využil svoje skúsenosti s výrobou odlievaných súčiastok do áut (keďže nechcel svoju dcéru sklamať), zmenšil realistické prvky parného valca v životnej veľkosti a vyrobil hračku, ktorá sa zmestila do dlane jeho dcéry – a, samozrejme, do škatuľky od zápaliek. Spoločnosť Matchbox sa onedlho stala jednou z najobľúbenejších značiek kovových odlievaných angličákov na svete a aj naďalej sa pri výrobe realistických autíčok držíme najvyšších noriem, ktoré deťom dávajú slobodu objavovať svet a svoju samostatnosť.