Marmot čiapka MARMOT Drew Hat Team Red/Glacier Grey

Marmot čiapka MARMOT Drew Hat Team Red/Glacier Grey

23,30 €
Posledný kus za túto cenu!

Zimná čiapka MARMOT Drew Hat z rýchloschnúceho materiálu. Z vnútornej strany je na leme podšívka z príjemného a teplého fleecového materiálu.Zvršok: 100% AcrylicPodšívka: 100% Polyester Micro FleeceVeľkosť: One SizeHmotnosť: 51 gFarba: červená + šedý pás (team red/glacier grey)

Marmot čiapka MARMOT Drew Hat Cinder

Marmot čiapka MARMOT Drew Hat Cinder

23,30 €
Posledný kus za túto cenu!

Zimná čiapka MARMOT Drew Hat z rýchloschnúceho materiálu. Z vnútornej strany je na leme podšívka z príjemného a teplého fleecového materiálu.Zvršok: 100% AcrylicPodšívka: 100% Polyester Micro FleeceVeľkosť: One SizeHmotnosť: 51 gFarba: šedá + oranžový pás (cinder)

Firma Marmot bola založená v roku 1974 dvoma študentmi Kalifornskej univerzity Ericom Reynoldsom a Davom Huntleym. Prvými produktmi sa stali páperová bunda a spacák. Neskôr Marmot začal šiť oblečenie z Gore-Texu a rad produktov sa začal rýchlo rozširovať. V súčasnosti Marmot sídli v Santa Rose v Kalifornii a má distribúciu v 27 krajinách. Európske zastúpenie Marmot Mountain Europe je v nemeckom Schnaittachu. Spoločnosť sa za celú dobu svojej existencie príliš nezmenila. Produkty Marmot sú totiž naďalej synonymom pre kvalitu, výkon a odolnosť.