Mario Badescu Enzymatický čistiaci gél Enzyme ( Clean sing Gel)
18,60 €

Novinka

Osviežujúce zloženie obsahuje ovocné enzýmy, ktoré jemne odstraňujú odumreté, póry upchávajúce kožné bunky. Pokožka je zanechaná čistá, bez prebytočného mazu, make-upu a iných nečistôt, po použití vyzerá zdravo a rozžiarene. Neobsahuje olej a je vhodná pre zmiešanú či mastnú pokožku.

Mario Badescu Čistiace mlieko Cucumber ( Clean sing Lotion)
19,90 €

Novinka

Čistiace mlieko s uhorkovým extraktom dodá vašej pokožke neodolateľný pocit sviežosti a spoľahlivo odstráni všetky nečistoty. Zloženie obohatené o výťažky z uhorky jemne čistí a cielene pôsobí proti nepríjemnému lesku pokožky.

Mario Badescu Darčeková sada Acne Starter Kit
35,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada obsahuje:

Gel na čištění obličeje Acne Facial Cleanser 59 ml Čisticí emulze Special Cucumber Lotion 59 ml Krém na obličej Oil Free Moisturizer 29 ml Maska pro mastnou a problematickou pleť Drying Mask 14 ml Krém pro smíšenou a mastnou pleť Drying Cream .

Mario Badescu Tělo vé mydlo AHA Botanical ( Body Soap)
9,90 €

Novinka

Je obohatené o extrakt z grapefruitu, ktorý pokožku nielen dôkladne vyčistí, ale tiež dokonale osvieži. Mario Badescu kombinuje ovocné enzýmy s výťažkami zo ženšenu a lipy. Spoľahlivo čistí a dodáva pokožke sviežosť.

Mario Badescu Čistiace púder Silver Powder 16 g
13,80 €

Novinka

Veľmi účinný, maz pohlcujúce púder bol navrhnutý tak, aby uvoľňoval upchaté póry a čistil pleť. Prírodné minerály ako kaolín, vápnik alebo zinok pomáhajú čistiť póry a bojujú tak proti čiernym bodkám.

Mario Badescu Čistiace tonikum Glycolic Grapefruit ( Clean sing Lotion)
20,90 €

Novinka

Toto tonikum pomáha revitalizovať unavenú, matnú pleť, vyrovnáva tón pleti a minimalizuje výskyt jemných liniek a vrások. Zloženie s kyselinou glykolovou (AHA) pomáha hĺbkovo čistiť pleť, odstraňovať zvyšky make-upu, rovnako ako nečistoty, maz alebo prebytočný olej na pokožke.

Mario Badescu Darčeková sada Acne Control Kit
89,60 €

Novinka

Sada obsahuje:

Gel na čištění obličeje Acne Facial Cleanser 177 ml Čisticí emulze Special Cucumber Lotion 236 ml Lokální péče proti akné Drying Lotion 29 ml Krém pro smíšenou a mastnou pleť Drying Cream 14 ml Maska pro mastnou a problematickou pleť Drying Mask 59 ml Kosmetická taška Zrcátko

Mario Badescu Darčeková sada Acne Repair Kit
49,20 €

Novinka

Sada obsahuje:

Krém pro smíšenou a mastnou pleť Drying Cream 14 ml Lokální péče proti akné Drying Lotion 29 ml Lokální péče pro smíšenou a problematickou pleť Buffering Lotion 29 ml .

Mario Badescu Denný krém Aloe (Moisturizer SPF15) 59 ml
23,70 €

Novinka

Denný krém plný aloe vera navrhnutý pre efektívnu hydratáciu a ochranu pleti proti škodlivým UVA / UVB lúčom. Perfektné pre citlivú alebo problematickú, mastnú pleť. Ľahké zloženie sa rýchlo vpíja do pleti a dodáva jej upokojujúce hydratáciu bez použitia póry upchávajúcich olejov.

Mario Badescu Lokálna starostlivosť proti akné Drying Lotion 29 ml
18,90 €

Novinka

Táto starostlivosť dokáže vysušiť pupienky cez noc. Táto efektívna, rýchla lokálna starostlivosť špecificky formulovaná s kyselinou salicylovou, Sulfurom a zinc oxide, ktoré pomáhajú z pleti vytiahnuť nečistoty a pôsobí na pupienky, kým spíte.

Mario Badescu Maska pre mastnú a problematickú pleť Drying Mask 59 ml
22,60 €

Novinka

Účinná maska špeciálne navrhnutá pre čistenie mastnej, problematickej pleti. Sulfur rozpúšťa povrchové nečistoty a odstraňuje odumreté kožné bunky, ktoré spôsobujú pupienky, čo túto masku činí nesmierne efektívnu v starostlivosti o problematickej oblasti pleti.

Mario Badescu Nočný krém Seaweed Night Cream 29 ml
27,50 €

Novinka

Ľahký, nočné bez-olejový krém, obsahujúci na minerály bohatý extrakt z Bladderwrack morské riasy, ktorý zjemňuje a vyživuje pokožku. Silne hydratujúce Sodium hyaluronate efektívne hydratuje pleť bez použitia olejov, ktoré by mohli upchať póry.

Mario Badescu Pleť ová voda Aloe Vera (Toner)
32,30 €

Novinka

Tento veľmi jemný toner bez obsahu alkoholu, na báze Aloe Vera je vytvorený aj pre tých nejdelikátnější typy pleti. Aloe Vera je prirodzene hydratujúce rastlina, ktorá upokojuje a hydratuje pleť, zatiaľ čo z nej odstraňuje nečistoty. Pokožka je zanechaná zjemnená, hladká a osviežená.

Mario Badescu Pleť ový krém Buttermilk (Moisturizer) 59 ml
22,70 €

Novinka

Omladzujúci zloženie krému, ktorý hydratuje, vyhladzuje a podporuje žiarivosť pleti. Ľahký, viacúčelový krém je špeciálne vyvinutý s obsahom kyseliny mliečnej (ľahká AHA kyselina), ktorá pomáha odhaliť jasnejšie, mladší pokožku.