10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Manduca bellybutton XT Pepita Manduca bellybutton Twist Regular PepitaBlack
Manduca bellybutton XT Pepita

Užite si báječné chvíle so svojim bábätkom pri nosení v Manduca XT. Skutočná sloboda – to je to, čo vám dáva Manduca XT. Môžete sa vydať kamkoľvek, v ústrety novým dobrodružstvám spoločne s vašim bábätkom. Nezastavia vás schody, piesok ani poriadny kopec.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca bellybutton Twist Regular PepitaBlack Manduca bellybutton Twist Regular PepitaBlack
Manduca bellybutton Twist Regular PepitaBlack

Manduca Twist je určená na nosenie vášho bábätka od narodenia. Veľmi ľahko do nej bábätko vložíte. Manduca Twist je vyrobená zo 100 % biobavlny špeciálnou metódou tkania, vďaka ktorej sa skvele prispôsobuje potrebám novorodencov a vytvára dokonalú oporu chrbtici a hlavičke bábätka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
Manduca bellybutton FumBee PepitaBlack Manduca bellybutton Twist Regular PepitaBlack
Manduca bellybutton FumBee PepitaBlack

Praktický doplnok k nosiču od značky Manduca. Zapína sa na ramenné popruhy a chráni popruhy pred slinami a zúbkami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca FumBee Manduca XT LimitedEdition
Manduca FumBee

Praktický doplnok k nosiču od značky Manduca. Zapína sa na ramenné popruhy a chráni popruhy pred slinami a zúbkami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca Sling Manduca XT LimitedEdition
Manduca Sling

Mäkká a jemná elastická šatka na nosenie detí je určený pre novorodencov a dojčatá v prvých mesiacoch po narodení. Manduca Sling je vyrobená zo špeciálneho džerseja, ktorá vykazuje elasticitu a súčasne dostatočnú oporu súčasne. Konce šatky sa zužujú pre ľahké viazanie. Jedna veľkosť s dĺžkou 5,5 metra.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca XT LimitedEdition Manduca XT LimitedEdition
Manduca XT LimitedEdition

Detské nosítko z limitovanej edície Manduca XT je ergonomické nosítko na nosenie detí od narodenia do detského veku – 20kg bez ďalších doplnkov. Je veľkostne prispôsobiteľné všetkým veľkostiam bábätiek a rodičov. Možno nosiť v troch pozíciách – na bruchu, na boku a na chrbte.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca Sling Manduca Sling elastická šatka
Manduca Sling

Manduca sling je elastická šatka na nosenie pre deti od 3,5 do 15 kg (pre ideálne pohodlie do 9 kg). Elastická a zároveň stabilná, poskytujúca ešte nepevnému zadočku bábätka dostatočnú oporu. Váha 0,6 kg, jednotná veľkosť, krásne farby. 100% bio-bavlna, pranie v práčke.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca SLING - 3 Manduca Sling elastická šatka
Manduca SLING - 3

Elastická šatka na nosenie novorodencov od značky Manduca. Šatka poskytuje vynikajúcu oporu a pohodlie. Vyrobené z kvalitného bavlneného materiálu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca Sling elastická šatka Manduca Sling elastická šatka
Manduca Sling elastická šatka

Mäkká a jemná elastická šatka Manduca Sling je určená na nosenie detí od prvých mesiacov po narodení. Je vyrobená zo špeciálneho žerzeja, ktorý vykazuje elasticitu a dostatočnú oporu. Konce šatky sa zužujú pre ľahké viazanie. Správne uviazaná zaistí vhodné postavenie bedier dieťaťa.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca XT Cotton denim - 3 Manduca Ergonomický nosič PureCotton
Manduca XT Cotton denim - 3

Ergonomické nosidlo Manduca XT je ideálnym pomocníkom určeným pre deti už od narodenia. Nosidlo je vyrobené z kvalitného bavlneného materiálu a má polstrované popruhy a bedrový pás pre rozloženie váhy a komfort pri nosení. Strihové riešenie nosidla Manduca XT umožňuje ortopedicky správne postavenie končatín v M pozícii. Šírku aj dĺžku chrbtovej opierky je možné prispôsobiť a upraviť podľa veľkosti dieťaťa.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca Ergonomický nosič PureCotton Manduca Ergonomický nosič PureCotton
Manduca Ergonomický nosič PureCotton

Ergonomický nosič Manduca PureCotton je určený pre nosenie detí od narodenia do 5 rokov. Nosenie novorodencov umožňuje novorodenecká vložka, ktorá je súčasťou nosiča. Dlhá chrbtová opierka, ktorú možno jednoducho pomocou zipsu predĺžiť. Mäkké polstrovanie v okolí nožičiek zabraňuje vzniku otlakov aj u chudých detí.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
Manduca ExTend Manduca Ergonomický nosič PureCotton
Manduca ExTend

Tento doplnok k ergonomickým nosičom Manduca je vhodný pre použitie u detí, starších ako 18 mesiacov. Sedaciu plochu nosidla rozšíri až o 50 cm. Pre maximálne pohodlie je vyrobený zo 100% biobavlny.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Manduca FumBee Manduca SLING LimitedEdition Zebra
Manduca FumBee

Praktický doplnok k nosítku, ktorý sa zapína na ramenné popruhy. Manduca FumBee chráni popruhy pred slinami a zúbkami. Možno využiť so všetkými nosičmi a na pásy autosedačky Vyrobené zo 100 % biobavlny

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca Šatkový nosič Twist Manduca SLING LimitedEdition Zebra
Manduca Šatkový nosič Twist

Šatkový nosič Twist od českého výrobcu Manduca je neoceniteľným pomocníkom na výlety, alebo návštevy, kam sa vám nechce brať kočík. Nosič je ergonomicky tvarovaný a spĺňa požiadavky na správnu polohu bedier dieťatka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca SLING LimitedEdition Zebra Manduca SLING LimitedEdition Zebra
Manduca SLING LimitedEdition Zebra

Šatka na nosenie detí SLING LimitedEdition značky Manduca je skvelou voľbou na nosenie vášho bábätka už od narodenia do 10 kg. Mäkká a príjemná šatka je elastická s dostatočnou oporou zároveň. Buďte svojmu bábätku stále na blízku a zároveň využite voľné ruky inde. Lemovanie na hornom a spodnom leme je farebne odlíšené pre lepšiu orientáciu pri viazaní.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca SLING LimitedEdition Manduca Twist Regular LimitedEdition RainbowNight
Manduca SLING LimitedEdition

Elastická šatka na nosenie detí SLING LimitedEdition značky Manduca je skvelou voľbou na nosenie vášho bábätka už od narodenia. Mäkká a príjemná šatka je elastická s dostatočnou oporou zároveň. Lemovanie na hornom a spodnom leme je farebne odlíšené pre lepšiu orientáciu pri viazaní.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca Twist Regular LimitedEdition RainbowNight Manduca Twist Regular LimitedEdition RainbowNight
Manduca Twist Regular LimitedEdition RainbowNight

Šatkové ergonomické nosítko Twist Regular LimitedEdition značky Manduca je určené pre deti od narodenia do 9 kg. Buďte svojmu bábätku stále na blízku a zároveň využite voľné ruky tam, kde potrebujete. Šatkové nosítko je spojenie šatke a nosidla v jednom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca XT Cotton Manduca Twist Regular LimitedEdition RainbowNight
Manduca XT Cotton

Manduca XT Cotton je ergonomický nosič na nosenie detí od narodenia do detského veku – 20 kg bez ďalších doplnkov. Je veľkostne prispôsobiteľný všetkým veľkostiam bábätiek a rodičov. Možno nosiť v troch pozíciách – na bruchu, na boku a na chrbte.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca XT Cotton Denim Manduca FumBee LimitedEdition
Manduca XT Cotton Denim

Manduca XT Cotton je ergonomické nosítko pre nosenie detí od narodenia do detského veku – 20kg bez ďalších doplnkov. Je veľkostne prispôsobiteľné všetkým veľkostiam bábätiek a rodičov. Možno nosiť v troch pozíciách – na bruchu, na boku a na chrbte.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca XT MonochromeEdition Manduca FumBee LimitedEdition
Manduca XT MonochromeEdition

Rastúce ergonomické nosítko vhodné na nosenie od narodenia do 20 kg. Manduca XT MonochromeEdition má plynule nastaviteľnú šírku sedacej časti, nastaviteľný panel do 3 rôznych výšok a je vyrobené zo 100 % biobavlny. Priedušné, možno prať v práčke.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca FumBee LimitedEdition Manduca FumBee LimitedEdition
Manduca FumBee LimitedEdition

Praktický doplnok k nosítku FumBee z limitovanej edície značky Manduca sa používa na ramenné popruhy. Chráni popruhy vášho nosítka pred slinami a zúbkami bábätka. Tento doplnok môžete používať nielen na všetky nosidlá, ale aj popruhy autosedačiek.

môžete mať 29.05

Partner: MALL
Manduca šatka Sling Olive Manduca šatka Sling Olive
Manduca šatka Sling Olive

Elastická šatka Sling od českého výrobcu Manduca vytvára jedinečné puto medzi rodičmi a bábätkom. Vyrazte na prvé prechádzky alebo návštevy bez nutného kočíka. Šatka je z vysoko kvalitného a pružného materiálu, ktorý hravo unesie dieťa až do 9 kg.

môžete mať 29.05

Partner: MALL