Manduca Sling

Manduca Sling

Hodnotenie: 4,8
61,01 € 54,50 €

Akcia

Manduca sling je elastická šatka na nosenie pre deti od 3,5 do 15 kg (pre ideálne pohodlie do 9 kg). Elastická a zároveň stabilná, poskytujúca ešte nepevnému zadočku bábätka dostatočnú oporu. Váha 0,6 kg, jednotná veľkosť, krásne farby. 100% bio-bavlna, pranie v práčke.

Manduca ZipIn Elipse-20%

Manduca ZipIn Elipse

Hodnotenie: 4,8
13,48 € 10,70 €

Akcia

Manduca ZipIn Elipse je bavlnený doplnok k nosiču Manduca. Vkladá sa medzi zipsy na prednú stranu nosiča. Tvaruje chrbtovú opierku pre nosenie najmenších detí a súčasne vám pomáha robiť z Manducy nový model, podľa Vašej nálady.

Manduca XT LimitedEdition-16%
159 € 133,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Rastúce ergonomické nosítko XT LimitedEdition značky Manduca ocenia nielen rodičia, ale aj ich deti. Nosítko je vhodné pre deti od narodenia do 5 rokov Vďaka nosítku ste svojmu dieťaťu neustále na blízku a zároveň máte voľné ruky na čokoľvek. U väčších detí je nosítko ideálny na výlety, keď ešte nezvládnu prejsť celú trasu.

Manduca Manduca First HempCotton
123,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Manduca First HempCotton je ergonomické nosítko s farebnými lemami, určené pre deti od narodenia do 5 rokov. Pre najmenších je tu integrovaná novorodenecká vložka. Bábätko môžete nosiť na bruchu, chrbte alebo dokonca aj na boku.

Manduca Ergonomický nosič PureCotton
126,88 € 112,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomický nosič Manduca PureCotton je určený pre nosenie detí od narodenia do 5 rokov. Nosenie novorodencov umožňuje novorodenecká vložka, ktorá je súčasťou nosiča. Dlhá chrbtová opierka, ktorú možno jednoducho pomocou zipsu predĺžiť. Mäkké polstrovanie v okolí nožičiek zabraňuje vzniku otlakov aj u chudých detí.

Manduca XT Cotton Denim-31%

Manduca XT Cotton Denim

Hodnotenie: 4,9
154,30 € 105,20 €

Akcia

Manduca XT Cotton je ergonomické nosítko pre nosenie detí od narodenia do detského veku – 20kg bez ďalších doplnkov. Je veľkostne prispôsobiteľné všetkým veľkostiam bábätiek a rodičov. Možno nosiť v troch pozíciách – na bruchu, na boku a na chrbte.

Manduca šatka Sling

Manduca šatka Sling

Hodnotenie: 5
59,90 €

Elastická šatka Sling od českého výrobcu Manduca vytvára jedinečné puto medzi rodičmi a bábätkom. Vyrazte na prvé prechádzky alebo návštevy bez nutného kočíka. Šatka je z vysoko kvalitného a pružného materiálu, ktorý hravo unesie dieťa až do 9 kg.

Manduca XT Cotton

Manduca XT Cotton

Hodnotenie: 4,6
157,70 €

Manduca XT Cotton je ergonomický nosič na nosenie detí od narodenia do detského veku – 20 kg bez ďalších doplnkov. Je veľkostne prispôsobiteľný všetkým veľkostiam bábätiek a rodičov. Možno nosiť v troch pozíciách – na bruchu, na boku a na chrbte.

Manduca šatkový nosič Twist Craspedia
89,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šatkový nosič Twist Craspedia od českého výrobcu Manduca je neoceniteľným pomocníkom na výlety, alebo návštevy, kam sa vám nechce brať kočík. Nosič je ergonomicky tvarovaný a spĺňa požiadavky na správnu polohu bedier dieťatka.

Manduca Elastická šatka Sling mint
64,30 €

Mäkká a jemná elastická šatka Manduca Sling mint je určená na nosenie detí od prvých mesiacov po narodení. Je vyrobená zo špeciálneho žerzeja, ktorý vykazuje elasticitu a dostatočnú oporu. Konce šatky sa zužujú pre ľahké viazanie.

Manduca SLING LimitedEdition
59,90 € 52 €

Akcia

Šatka na nosenie detí SLING LimitedEdition značky Manduca je skvelou voľbou na nosenie vášho bábätka už od narodenia do 10 kg. Mäkká a príjemná šatka je elastická s dostatočnou oporou zároveň. Buďte svojmu bábätku stále na blízku a zároveň využite voľné ruky inde. Lemovanie na hornom a spodnom leme je farebne odlíšené pre lepšiu orientáciu pri viazaní.

Manduca Šatkový nosič Twist
89,90 €

Šatkový nosič Twist od českého výrobcu Manduca je neoceniteľným pomocníkom na výlety, alebo návštevy, kam sa vám nechce brať kočík. Nosič je ergonomicky tvarovaný a spĺňa požiadavky na správnu polohu bedier dieťatka.

Manduca Twist Regular LimitedEdition
89,90 € 77,70 €

Akcia

Šatkové ergonomické nosítko Twist Regular LimitedEdition značky Manduca je určené pre deti od narodenia do 9 kg. Buďte svojmu bábätku stále na blízku a zároveň využite voľné ruky tam, kde potrebujete. Šatkové nosítko je spojenie šatke a nosidla v jednom.

Manduca Ergonomický nosič Duo-24%
191,50 € 145,30 €

Akcia

Originálne nosítko Manduca Duo predstavuje kombináciu šatky a nosiča v jednom. Jednoduchý Duo clip systém uľahčuje zapínanie na ramenných popruhoch. Tkaný, pevný materiál tvorí hlavnú časť. Šatkové krúžky umožňujú dotiahnutie látky nosiča na milimetre.

Manduca Ergonomický nosič PureCotton - rozbalené-17%
126,88 € 104,80 €

Rozbalené

Ergonomický nosič Manduca PureCotton je určený pre nosenie detí od narodenia do 5 rokov. Nosenie novorodencov umožňuje novorodenecká vložka, ktorá je súčasťou nosiča. Dlhá chrbtová opierka, ktorú možno jednoducho pomocou zipsu predĺžiť. Mäkké polstrovanie v okolí nožičiek zabraňuje vzniku otlakov aj u chudých detí.

Manduca FumBee

Manduca FumBee

Hodnotenie: 4,3
15,50 € 13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tyto dvojité obaly na popruhy chrání vaše nosítko před slinami a zároveň poskytuje příjemnější povrch, o který si váš drobeček může opírat hlavičku.

Manduca Sling elastická šatka
64,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkká a jemná elastická šatka Manduca Sling je určená na nosenie detí od prvých mesiacov po narodení. Je vyrobená zo špeciálneho žerzeja, ktorý vykazuje elasticitu a dostatočnú oporu. Konce šatky sa zužujú pre ľahké viazanie. Správne uviazaná zaistí vhodné postavenie bedier dieťaťa.

Manduca Summer Vibes-27%

Manduca Summer Vibes

Hodnotenie: 4,8
171 € 124,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Manduca Summer Vibes je nosítko, určené pre nosenie detí od narodenia do cca 3 rokov veku dieťatka. Váha nosiča je 0,68 kg. Veselé farebné prevedenie, biobavlna, pohodlné, praktické.

Manduca Detský nosič XT
159 €

Ergonomický nosič XT od českého výrobcu Manduca je neoceniteľným pomocníkom na každom výlete, keď dieťa ešte samo nezvládne ujsť dlhšiu vzdialenosť. Nosič je ergonomicky tvarovaný a nastaviteľnými popruhmi ho môžete prispôsobiť dieťaťu od narodenia až do 5 rokov.

Manduca Kapsička
20,60 €

Táto kapsička je vynikajúci doplnok k nosítku Manduca. Možno ju pripnúť k nosidlu, na opasok, alebo ju nosiť len tak cez rameno. Poskytuje ideálne miesto na telefón, kľúče, alebo peňaženku – veci, ktoré je dobré mať po ruke.

Manduca Manduca Pouch
20,60 €

Manduca Pouch je dômyselne riešené vrecko pre uschovanie cenností a drobností, bez ktorých nemôžete vyraziť na výlet. Možno pripnúť k nosiču Manduca, nosiť na opasku, alebo cez rameno. Praktické vrecko má hŕbu priehradiek a vreciek pre uchovanie kľúčov, telefónu, a podobne.

Manduca Size-It

Manduca Size-It

Hodnotenie: 5
12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento doplnok k ergonomickým nosičom Manduca je vhodný pre použitie u menších detí. Sedaciu plochu nosidla si môžete upraviť podľa potrieb, aby sa v nej dieťaťu dobre sedelo.

Manduca SLING Limited Edition Little Stars slate
74,90 €

Mäkká a jemná elastická šatka na nosenie detí je určený pre novorodencov a dojčatá v prvých mesiacoch po narodení. Šatka značky Manduca je vyrobený zo 100% biobavlny. Ľahšiu orientáciu pri viazaní napomôže farebne odlíšený horný a spodný okraj.