Manduca XT Cotton Denim

Manduca XT Cotton Denim

Hodnotenie: 4,9
154,30 € 140,91 €

Akcia

Manduca XT Cotton je ergonomické nosítko pre nosenie detí od narodenia do detského veku – 20kg bez ďalších doplnkov. Je veľkostne prispôsobiteľné všetkým veľkostiam bábätiek a rodičov. Možno nosiť v troch pozíciách – na bruchu, na boku a na chrbte.

Manduca Ergonomický nosič PureCotton
126,88 € 110,38 €

Akcia

Ergonomický nosič Manduca PureCotton je určený pre nosenie detí od narodenia do 5 rokov. Nosenie novorodencov umožňuje novorodenecká vložka, ktorá je súčasťou nosiča. Dlhá chrbtová opierka, ktorú možno jednoducho pomocou zipsu predĺžiť. Mäkké polstrovanie v okolí nožičiek zabraňuje vzniku otlakov aj u chudých detí.

Manduca Sling

Manduca Sling

Hodnotenie: 4,8
61,01 € 54,50 €

Akcia

Manduca sling je elastická šatka na nosenie pre deti od 3,5 do 15 kg (pre ideálne pohodlie do 9 kg). Elastická a zároveň stabilná, poskytujúca ešte nepevnému zadočku bábätka dostatočnú oporu. Váha 0,6 kg, jednotná veľkosť, krásne farby. 100% bio-bavlna, pranie v práčke.

Manduca Manduca First HempCotton
123,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Manduca First HempCotton je ergonomické nosítko s farebnými lemami, určené pre deti od narodenia do 5 rokov. Pre najmenších je tu integrovaná novorodenecká vložka. Bábätko môžete nosiť na bruchu, chrbte alebo dokonca aj na boku.

Manduca Summer Vibes-35%

Manduca Summer Vibes

Hodnotenie: 4,8
171 € 110 €

Posledný kus za túto cenu!

Manduca Summer Vibes je nosítko, určené pre nosenie detí od narodenia do cca 3 rokov veku dieťatka. Váha nosiča je 0,68 kg. Veselé farebné prevedenie, biobavlna, pohodlné, praktické.

Manduca First PureCotton

Manduca First PureCotton

Hodnotenie: 5
124,90 € 116,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Manduca First PureCotton je ergonomický nosič pre nosenie detí od narodenia do 5 rokov. Je vyrobený zo 100 % biobavlny a vybavený novorodeneckou vložkou pre pohodlie aj tých najmenších bábätiek.

Manduca SLING Limited Edition Little Stars slate-27%
74,90 € 53,97 €

Akcia

Mäkká a jemná elastická šatka na nosenie detí je určený pre novorodencov a dojčatá v prvých mesiacoch po narodení. Šatka značky Manduca je vyrobený zo 100% biobavlny. Ľahšiu orientáciu pri viazaní napomôže farebne odlíšený horný a spodný okraj.

Manduca Sling elastická šatka
59,90 € 53,97 €

Akcia

Mäkká a jemná elastická šatka Manduca Sling je určená na nosenie detí od prvých mesiacov po narodení. Je vyrobená zo špeciálneho žerzeja, ktorý vykazuje elasticitu a dostatočnú oporu. Konce šatky sa zužujú pre ľahké viazanie. Správne uviazaná zaistí vhodné postavenie bedier dieťaťa.

Manduca XT Cotton

Manduca XT Cotton

Hodnotenie: 4,5
157,70 € 140,91 €

Posledný kus za túto cenu!

Manduca XT Cotton je ergonomický nosič na nosenie detí od narodenia do detského veku – 20 kg bez ďalších doplnkov. Je veľkostne prispôsobiteľný všetkým veľkostiam bábätiek a rodičov. Možno nosiť v troch pozíciách – na bruchu, na boku a na chrbte.

Manduca Detský nosič XT
159 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomický nosič XT od českého výrobcu Manduca je neoceniteľným pomocníkom na každom výlete, keď dieťa ešte samo nezvládne ujsť dlhšiu vzdialenosť. Nosič je ergonomicky tvarovaný a nastaviteľnými popruhmi ho môžete prispôsobiť dieťaťu od narodenia až do 5 rokov.

Manduca Elastická šatka Sling mint-15%
59,90 € 50,35 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkká a jemná elastická šatka Manduca Sling mint je určená na nosenie detí od prvých mesiacov po narodení. Je vyrobená zo špeciálneho žerzeja, ktorý vykazuje elasticitu a dostatočnú oporu. Konce šatky sa zužujú pre ľahké viazanie.

Manduca Ergonomický nosič Duo-21%
191,50 € 149,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálne nosítko Manduca Duo predstavuje kombináciu šatky a nosiča v jednom. Jednoduchý Duo clip systém uľahčuje zapínanie na ramenných popruhoch. Tkaný, pevný materiál tvorí hlavnú časť. Šatkové krúžky umožňujú dotiahnutie látky nosiča na milimetre.

Manduca šatkový nosič Twist Craspedia
89,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šatkový nosič Twist Craspedia od českého výrobcu Manduca je neoceniteľným pomocníkom na výlety, alebo návštevy, kam sa vám nechce brať kočík. Nosič je ergonomicky tvarovaný a spĺňa požiadavky na správnu polohu bedier dieťatka.

Manduca Sling Purple Darts
76,19 € 58 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna elastická šatka na nosenie vášho bábätka už od 3,5 kg do 15 kg. Šatka je vyrobená z kvalitnej biobavlny. Šatka umožňuje nosiť deti v niekoľkých polohách v závislosti od veku dieťaťa.

Manduca ZipIn Elipse

Manduca ZipIn Elipse

Hodnotenie: 4,8
13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Manduca ZipIn Elipse je bavlnený doplnok k nosiču Manduca. Vkladá sa medzi zipsy na prednú stranu nosiča. Tvaruje chrbtovú opierku pre nosenie najmenších detí a súčasne vám pomáha robiť z Manducy nový model, podľa Vašej nálady.

Manduca Size-It

Manduca Size-It

Hodnotenie: 5
12,80 €

Tento doplnok k ergonomickým nosičom Manduca je vhodný pre použitie u menších detí. Sedaciu plochu nosidla si môžete upraviť podľa potrieb, aby sa v nej dieťaťu dobre sedelo.

Manduca ExTend
32,10 €

Tento doplnok k ergonomickým nosičom Manduca je vhodný pre použitie u detí, starších ako 18 mesiacov. Sedaciu plochu nosidla rozšíri až o 50 cm. Pre maximálne pohodlie je vyrobený zo 100% biobavlny.

Manduca FumBee

Manduca FumBee

Hodnotenie: 4,2
15,50 € 13,83 €

Posledný kus za túto cenu!

Tyto dvojité obaly na popruhy chrání vaše nosítko před slinami a zároveň poskytuje příjemnější povrch, o který si váš drobeček může opírat hlavičku.

Manduca Kapsička
20,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto kapsička je vynikajúci doplnok k nosítku Manduca. Možno ju pripnúť k nosidlu, na opasok, alebo ju nosiť len tak cez rameno. Poskytuje ideálne miesto na telefón, kľúče, alebo peňaženku – veci, ktoré je dobré mať po ruke.

Manduca Manduca Pouch
20,60 €

Manduca Pouch je dômyselne riešené vrecko pre uschovanie cenností a drobností, bez ktorých nemôžete vyraziť na výlet. Možno pripnúť k nosiču Manduca, nosiť na opasku, alebo cez rameno. Praktické vrecko má hŕbu priehradiek a vreciek pre uchovanie kľúčov, telefónu, a podobne.

Manduca šatka Sling
59,90 €

Elastická šatka Sling od českého výrobcu Manduca vytvára jedinečné puto medzi rodičmi a bábätkom. Vyrazte na prvé prechádzky alebo návštevy bez nutného kočíka. Šatka je z vysoko kvalitného a pružného materiálu, ktorý hravo unesie dieťa až do 9 kg.

Manduca Šatkový nosič Twist
89,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šatkový nosič Twist od českého výrobcu Manduca je neoceniteľným pomocníkom na výlety, alebo návštevy, kam sa vám nechce brať kočík. Nosič je ergonomicky tvarovaný a spĺňa požiadavky na správnu polohu bedier dieťatka.