-14%
Manduca bellybutton by manduca XT SoftBlossom Light

Manduca bellybutton by manduca XT SoftBlossom

159 €
136,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám dizajnové ergonomické nosítko bellybutton by manduca XT SoftBlossom značky Manduca v krásnom dizajnovom prevedení. Tento pomocník je vhodný pre nosenie detí od narodenia až do 5 rokov. Zamilujete si ho vy aj vaše dieťatko.

Tovar od predajcu MALL
Manduca bellybutton by manducaTwist SoftBlossom

Manduca bellybutton by manducaTwist SoftBlossom

89,90 €
77,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám šatkové novorodenecké nosítko bellybutton by Manduca Twist SoftBlossom značky Manduca v béžovej farbe. Nosič je veľmi praktické a pohodlné pre vás aj vaše bábätko. Tohto pomocníka oceníte na doma aj von.

Tovar od predajcu MALL
Manduca bellybutton by Manduca Sling SoftBlossom Light
1x

Manduca bellybutton by Manduca Sling SoftBlossom

59,90 €

Predstavujeme vám desingovú elastický šatku na nosenie bellybutton by Manduca Sling SoftBlossom Light značky Manduca v krásnom kvetovanom prevedení. Šatka je veľmi praktický a vďaka 100% biobavlny tiež pohodlný. Zamilujete sa ho vy aj vaše dieťatko.

Tovar od predajcu MALL
Manduca Le Petit Prince Sling Cosmos

Manduca Le Petit Prince Sling Cosmos

69,90 €

Predstavujeme vám mäkkú a jemnú elastickú šatku Le Petit Prince by Manduca Sling Cosmos na nosenie detí v krásnej béžovej farbe. Šatka je určená na nosenie vášho bábätka od narodenia. Šatka je vyrobená zo špeciálneho žerzeja, ktorá je veľmi elasticiká a poskytuje dostatočnú oporu. Táto šatka je ideálny pomocník pre krátke i dlhé výlety, domáce práce, nákupy a ďalšie aktivity.

Tovar od predajcu MALL
-18%
Manduca Wickelkinder XT Cotton, šedá-oranžová
30x

Manduca XT Cotton

157,70 €
128,13 €
Akcia

Manduca XT Cotton je ergonomický nosič na nosenie detí od narodenia do detského veku – 20 kg bez ďalších doplnkov. Je veľkostne prispôsobiteľný všetkým veľkostiam bábätiek a rodičov. Možno nosiť v troch pozíciách – na bruchu, na boku a na chrbte.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Manduca Ergonomický nosič PureCotton 2018 DarkGrey
10x

Manduca Ergonomický nosič PureCotton

126,88 €
107,30 €

Ergonomický nosič Manduca PureCotton je určený pre nosenie detí od narodenia do 5 rokov. Nosenie novorodencov umožňuje novorodenecká vložka, ktorá je súčasťou nosiča. Dlhá chrbtová opierka, ktorú možno jednoducho pomocou zipsu predĺžiť. Mäkké polstrovanie v okolí nožičiek zabraňuje vzniku otlakov aj u chudých detí.

Tovar od predajcu MALL
Manduca XT Cotton DenimBlack Toffee
13x

Manduca XT Cotton Denim

154,30 €
135,40 €

Manduca XT Cotton je ergonomické nosítko pre nosenie detí od narodenia do detského veku – 20kg bez ďalších doplnkov. Je veľkostne prispôsobiteľné všetkým veľkostiam bábätiek a rodičov. Možno nosiť v troch pozíciách – na bruchu, na boku a na chrbte.

Tovar od predajcu MALL
Manduca Sling black
38x

Manduca Sling

61,01 €
53,50 €

Manduca sling je elastická šatka na nosenie pre deti od 3,5 do 15 kg (pre ideálne pohodlie do 9 kg). Elastická a zároveň stabilná, poskytujúca ešte nepevnému zadočku bábätka dostatočnú oporu. Váha 0,6 kg, jednotná veľkosť, krásne farby. 100% bio-bavlna, pranie v práčke.

Tovar od predajcu MALL
Manduca Sling Navy
4x

Manduca Sling elastická šatka

62,90 €

Mäkká a jemná elastická šatka Manduca Sling je určená na nosenie detí od prvých mesiacov po narodení. Je vyrobená zo špeciálneho žerzeja, ktorý vykazuje elasticitu a dostatočnú oporu. Konce šatky sa zužujú pre ľahké viazanie. Správne uviazaná zaistí vhodné postavenie bedier dieťaťa.

Tovar od predajcu MALL
Manduca SLING, powder
1x

Manduca SLING - 3

59,90 €

Elastická šatka na nosenie novorodencov od značky Manduca. Šatka poskytuje vynikajúcu oporu a pohodlie. Vyrobené z kvalitného bavlneného materiálu.

Tovar od predajcu MALL
Manduca šatkový nosič Twist Mint

Manduca Šatkový nosič Twist

89,90 €
77,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Šatkový nosič Twist od českého výrobcu Manduca je neoceniteľným pomocníkom na výlety, alebo návštevy, kam sa vám nechce brať kočík. Nosič je ergonomicky tvarovaný a spĺňa požiadavky na správnu polohu bedier dieťatka.

Tovar od predajcu MALL
Manduca šatka Sling Gold
3x

Manduca šatka Sling

59,90 €
53,50 €
Posledný kus za túto cenu!

Elastická šatka Sling od českého výrobcu Manduca vytvára jedinečné puto medzi rodičmi a bábätkom. Vyrazte na prvé prechádzky alebo návštevy bez nutného kočíka. Šatka je z vysoko kvalitného a pružného materiálu, ktorý hravo unesie dieťa až do 9 kg.

Tovar od predajcu MALL