Makoma detské polodupačky Organic Forest
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské polodupačky od značky Makoma s vysokým pásom. Zloženie zo 100% organickej bavlny pre príjemné nosenie aj zdravotnú nezávadnosť. Polodupačky majú pohodlný strih a elastický pás.

Makoma detské tričko Organic Forest-35%
7,70 € 4,95 €

Výpredaj

Detské tričko od značky Makoma s dlhými rukávmi. Zloženie zo 100% organickej bavlny pre príjemné nosenie aj zdravotnú nezávadnosť. Model s motívom lesa a zajacov rozmiestnených po celej ploche.

Makoma detské body DR Organic Forest
7,70 €

Detské body od značky Makoma bez nohavíc a s dlhými rukávmi. Zloženie zo 100% organickej bavlny pre príjemné nosenie aj zdravotnú nezávadnosť. Model s motívom lesa a zajacov rozmiestnených po celej ploche.

Makoma chlapčenské tričko Spike-35%
7,70 € 4,95 €

Výpredaj

Chlapčenské tričko s dlhým rukávom od značky Makoma. Zloženie zo 100% organickej bavlny pre príjemné nosenie. Vydarený motív s dikobrazmi po celej dĺžke. Príjemne zahreje a je šetrné voči detskej pokožke. Zapínanie po celej dĺžke.

Makoma dievčenské šaty Miki-31%
12,30 € 8,45 €

Výpredaj

Dievčenské šaty Miki od značky Makoma majú pohodlný strih a praktické cvočky na ramienkach. Zloženie zo 100% bavlny pre príjemné nosenie aj zdravotnú nezávadnosť. Model s motívom obľúbenej Minnie Mouse a s veľkou mašľou na prednej strane.