Makeup Obsession Paletka očných tieňov Rady Dusk (Shadow Palette) 16 x 1,3 g
12,40 € 10,90 €

Paletka očných tieňov Rady Dusk bola vytvorená v spolupráci s instagramovou beauty guru @grwrady. Obsahuje výber matných, trblietavých a metalických odtieňov, ktoré sú inšpirované večerným súmrakom. Jej vysoko pigmentované odtiene sú navzájom skvelo kombinovateľné.

Makeup Obsession Paletka očných tieňov Rady Daydream (Shadow Palette) 16 x 1,3 g
12,60 € 10,90 €

Paletka očných tieňov Rady Daydream bola vytvorená v spolupráci s instagramovou beauty guru @ grwrady. Obsahuje mix odvážnych matných, trblietavých a metalických dúhových odtieňov. Jej vysoko pigmentované odtiene sú navzájom skvele kombinovateľné a každý z odtieňov je ručne vybraný.

Makeup Obsession Paletka na tvár Feels (Highlight & Contour Palette) 19,8 g
12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Feels Highlight & Contour paletka uspokojí všetky vaše túžby po bronzeru, kontúrovanie a rozjasnenie v jednom kroku! Obsahuje 3 matné tiene, ktoré dodajú pleti ten správny opálený vzhľad a hodí sa aj na kontúrovanie, a 6 trblietavých rozjasňovač.

Makeup Obsession Paletka očných tieňov Berry Cute 3,4 g
6,90 €

Novinka

Táto roztomilá mini paletka obsahuje 9 vysoko pigmentovaných matných a trblietavých tieňov v červených a nafialovělých farbách. Vďaka svojej maličkosti je vhodná do akejkoľvek kabelky, kozmetické taštičky i vrecká.

Makeup Obsession Paletka očných tieňov Daydreamer 20,8 g
12,60 €

S paletka očných tieňov Makeup Obsession Daydreamer sa budete cítiť ako vo sne. Revolution predstavuje snovú zmes jemných ružových, šeříkových a nude odtieňov. Vytvorte si podľa nálady look sa škálou matných, trblietavých a duo-chrómových tieňov, ktoré sa magicky menia vo svetle.

Makeup Obsession Paletka očných tieňov Kisses (Shadow Palette) 20,8 g
12,30 €

Paletka Kisses od Makeup Obsession vám pekne zamotá hlavu. Dokonalé červené a ružové tiene v matnej, trblietavé a metalické textúre dokazujú, že romantika nevymizla! Vytvorte romantický, nielen valentínsky, look s odtieňmi od sýtych bobuľovitých až po koralové.