Maison de Mars Parfumová voda Aimée de Mars Bois 21 - Eau de Parfum
44,10 €

Drevito sladkastá vôňa doplnená bergamotom a citrónom s jemným závanom levandule je uzemnená vetiverom a slnečnými jantárovými tónmi. Príjemná a zapamätateľná unisex vôňa pre nezávislú, tajomnú a nápadnú osobnosť. Tento parfum je kombináciou sily dreva s jemnou nevtieravou sladkosťou vanilky.

Maison de Mars Parfumová voda Aimée de Mars Mythique Iris - Eau de Parfum
20,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručne plnená prírodné EDP s omamnou vôňou kosatca. Kvetinová, jemne púdrová vôňa s podtónom citrónu a ylangu, doladená jemne horkými mandľami a sladkastú vanilkou. Kosatec je jednou z najlepších a najobľúbenejších prísad používaných v parfumérii.

Maison de Mars Parfumová voda Eau de Mars Adoree Hathor - Eau de Parfum 30 ml
44,10 €

Hathor bola egyptskú bohyňou lásky, tanca a večného svetla, uznávanú pre svoju neuveriteľnú moc a silu, rovnako ako levica. Bola symbolom radosti a sily. A rovnako ako Hathor aj vy ste slnkom vašej rodiny. Sila a energia parfumovej vody čerpá z lotosového srdca a je doladená sladkou teplú vanilkou.

Maison de Mars Parfumová voda Eau de Mars Belle Aphrodite - Eau de Parfum 30 ml
44,10 €

Belle Aphrodite. Balzam na srdce. Je to pulzujúca, labužnícka, ovocno kvetinová vôňa. Belle Aphrodite je sladká ale zároveň očarujúce kompozície botanických esenciou s ružovými lístkami, zelenú mandarínkou a morským vánkom. Púdrové gurmánske srdce tvorí mrazivé maliny, ruže a mliečne esencie.

Maison de Mars Parfumová voda Eau de Mars Douce Ophelia - Eau de Parfum 30 ml
44,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Ofélia je shakespearovská nymfa. Je symbolom romantiky, mladosti a ženskosti. Je tesne spätá s vodným svetom a ženskú intuíciou. Dove de čeliť nepriazni osudu, hľadá a nachádza svetlo aj v ťažkých situáciách. Táto vôňa je horúca a zároveň studená, veľmi prekvapujúce.