MaM Kapsa Deluxe
61,90 €

MaM Kapsa Deluxe len univerzálna obojstranná zateplená kapsa, s ktorou zvládnete s bábätkom vonku aj nepriaznivé počasie! Využiteľná so všetkými nosidlami, aj na autosedačku či kočík. Súčasťou čiapočka, nositeľná aj zvlášť, reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.

MaM Water Sling

MaM Water Sling

Hodnotenie: 5
49,10 €

MaM Water Sling je šatka, určená pre použitie v mokrom prostredí. Využijete ju, keď si budete potrebovať uvoľniť ruky pri sprchovaní, pri bazéne, mori, atď. Vyrobená z ľahkého, rýchlo-schnúceho materiálu, ktorý po namočení neoťažieva. Možnosť nosenia v 4 pozíciách. Pre deti do 15 kg váhy.

MaM MaM Topánočky Winter 16 Poppy Red
23,20 €

MaM Topánočky Winter 16 Poppy Redobojstranné vysoké topánočky pre dieťa do nosidla, jednoduché farby a praktickosť. V dvoch veľkostiach pre rôzne veľké deti. Topánočky sú obojstranné, z každej strany inak farebné (a jedna z merino vlny, druhá z teplého fleesu).

MaM MaM Cold Weather Insert
38,50 €

MaM Cold Weather Insert je zimná vložka na nosenie detí, zabraňuje nežiaducemu prechladnutiu. 2 časti zopnuté bezpečne pomocou patentiek. Veľkosť regulovateľná pomocou gumičky, univerzálna so všetkými typmi šatiek a nosidiel. Možné prať na 40 °C.