Luvianta RAD-311UB
59,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hurá do víru hudby s množstvom spomienok vďaka nostalgickému AM/FM rádioprijímači Luvianta RAD-311UB s technológiou Bluetooth pre bezdrôtové prehrávanie hudby, s USB portom a s AUX-IN. Prístroj v retro dizajne á la 60. roky ponúka hudobný výkon 4 W, disponuje LCD displejom a funkciou alarmu.


Luvianta CD-BP-L08
49,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Klasický, poctivý, spoľahlivý magneťák? Existuje – a to v podobe štýlového rádiomagnetofónu Luvianta CD-BP-L08 s CD mechanikou, USB portom, AUX vstupom, Bluetooth módom a FM tunerom. Zariadenie má prehľadný LCD displej, výstup pre slúchadlá, výkon 5 W a možnosť sieťového alebo batériového napájania.


Luvianta MP-BP-L05
34,78 €

29,99 €
+ doprava zadarmo

Ako z budúcnosti – tak na 1. dojem pôsobí štýlový FM rádiomagnetofón Luvianta MP-BP-L05 s hypermoderným dizajnom. Prístroj sa okrem FM tunera s RDS pýši aj Bluetooth technológiou, USB portom, AUX vstupom alebo možnosťou prehrávať MP3 aj z SD karty. RMS výkon je 5 W.


Luvianta CD-BP-L04W
39,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hravo si poradí s prehrávaním pesničiek z CD diskov i z AUX alebo USB zdroja a rýchlo naladí obľúbenú rozhlasovú FM stanicu – praktický rádiomagnetofón Luvianta CD-BP-L04 sa stane vaším obľúbeným audioprístrojom vďaka svojej multifunkčnosti. Do predvolieb možno uložiť 20 staníc a poteší aj 5W výkonom.


Luvianta RAD-305UB
79,99 €
+ doprava zadarmo

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si koncert plný nostalgie s Bluetooth prehrávačom Luvianta RAD-305UB, ktorý sa pýši prekrásnym retro dizajnom á la 60. roky minulého storočia. Vo výbave mu nechýba AM/FM tuner s automatickým ladením, pamäť na 30 staníc, USB port pre prehrávanie z flash disku a LCD displej.


Luvianta MP-L803
65,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduché ovládanie, štýlový dizajn s modrým podsvietením a skvelé zvukové vlastnosti robia z mikrosystému Luvianta MP-L803 ideálny prístroj pre ozvučenie domácnosti. Zariadenie má DVD mechaniku a prehráva DVD aj CD disky alebo MP3/MP4 súbory. Nechýba mu USB port, AUX-IN, FM tuner s predvoľbou 10 staníc, ani HDMI port.


Luvianta RAD-302UB
49,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Retro frčí – naskočte na retro vlnu vďaka oldies hudbe vychádzajúcej zo štýlového AM/FM rádioprijímača Luvianta RAD-302UB s okúzľujúcim retro dizajnom inšpirovaným šesťdesiatkou. Prístroj má Bluetooth, prehráva MP3 z USB alebo SD karty, ponúka AUX vstup a pýši sa prehľadným LCD displejom. Hrá výkonom 4 W.