Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Love Beauty & Planet

Upresniť parametre
Love Beauty & Planet Kondicionér pre suché vlasy Sea Algae a Eucalyptus (Marine Moisture Conditioner) 400 ml Love Beauty & Planet Zubná pasta s aktívnym uhlím a pomarančovým kvetom Activated Charcoal & Orange Blossom (Toothpaste)
Love Beauty & Planet Kondicionér pre suché vlasy Sea Algae a Eucalyptus (Marine Moisture Conditioner) 400 ml

Kondicionér s obsahom morských rias poskytne vašim suchým vlasom intenzívnu výživu a hydratáciu. Jeho svieža a energizujúca eukalyptová vôňa vás príjemne osvieži.

môžete mať 09.10 - 10.10

Partner: Vivantis
Love Beauty & Planet Zubná pasta s aktívnym uhlím a pomarančovým kvetom Activated Charcoal & Orange Blossom (Toothpaste) Love Beauty & Planet Zubná pasta s aktívnym uhlím a pomarančovým kvetom Activated Charcoal & Orange Blossom (Toothpaste)
Love Beauty & Planet Zubná pasta s aktívnym uhlím a pomarančovým kvetom Activated Charcoal & Orange Blossom (Toothpaste)

Zubná pasta s aktívnym uhlím pomáha zachovávať prirodzenú belosť zubov. Báječná chuť pomarančového kvetu osviežia váš dych.

môžete mať 09.10 - 10.10

Partner: Vivantis
Love Beauty & Planet Textilné hydratačná pleťová maska s kokosovou vodou a kvety mimózy ( Hydration Infusion Sheet Mask) Love Beauty & Planet Zubná pasta s aktívnym uhlím a pomarančovým kvetom Activated Charcoal & Orange Blossom (Toothpaste)
Love Beauty & Planet Textilné hydratačná pleťová maska s kokosovou vodou a kvety mimózy ( Hydration Infusion Sheet Mask)

Textilná pleťová maska s kokosovou vodou a kvety mimózy intenzívne hydratuje pleť a dodáva jej potrebnú vzpruhu a sviežosť. Je vhodná pre normálny typ pleti. Táto textilná maska sa veľmi ľahko aplikuje a navyše je biologicky rozložiteľná, jemná k pokožke a tiež bezpečná pre našu planétu.

môžete mať 09.10 - 10.10

Partner: Vivantis
Love Beauty & Planet Textilné maska Tea Tree & Vetiver 1 ks Love Beauty & Planet Hydratačný kondicionér pre suché vlasy s bambuckým maslom a santalovým drevom (Happy & Hydrate d Con
Love Beauty & Planet Textilné maska Tea Tree & Vetiver 1 ks

Textilné pleťová maska Tea Tree & Vetiver dodá vašej pleti pocit znovuzrodenia a pomáha pleti neutralizovať efekt znečisteného prostredia. Zloženie obsahuje tea tree olej z Austrálie, ktorý je známy pre svoje detoxikačné účinky, a vetiver z Haiti s rafinovanou zemitú vôňou.

môžete mať 09.10 - 10.10

Partner: Vivantis
Love Beauty & Planet Hydratačný kondicionér pre suché vlasy s bambuckým maslom a santalovým drevom (Happy & Hydrate d Con Love Beauty & Planet Hydratačný kondicionér pre suché vlasy s bambuckým maslom a santalovým drevom (Happy & Hydrate d Con
Love Beauty & Planet Hydratačný kondicionér pre suché vlasy s bambuckým maslom a santalovým drevom (Happy & Hydrate d Con

Hydratačný kondicionér s bambuckým maslom a austrálskym santalovým drevom Happy & Hydrate d zvlhčuje, hydratuje a chráni vlasy. Je vhodný pre normálnu a kučeravé vlasy. Neobsahuje silikóny a je vhodný pre vegánov.

môžete mať 09.10 - 10.10

Partner: Vivantis