Look food Matcha 100% 100g BIO
7,90 €

Matcha je japonský zelený čaj, ktorého nezvyčajné vlastnosti a živá farba sú výsledkom tradičných a starostlivých výrobných metód. V Japonsku sa používa pri tradičnom čajovom obrade. .

Look food Olej ľanový 100% 250 ml BIO
2,80 €

Ľanový olej je za studena lisovaný rastlinný olej z ľanových semien (tj. Ľanové semienka). Ľanový olej je charakterizovaný vysokým obsahom nenasýtených tukov, vrátane omega-3 mastných kyselín (kyselina alfa-linolénová).

Look food Bezlepková ryžová múka 100% 500 g
1,80 €

Ryžová múka sa vyrába mletím čistých ryžových zŕn. Ryžová múka je dôležitou zložkou ázijskej kuchyne. Vyrába sa z nej pečivo, cestoviny a ryžový papier. Je to skvelá bezlepková alternatíva k populárnej pšeničnej múke. .

Look food Olej ryžový 100% karafa 1000 ml
7,10 €

Rafinovaný ryžový olej je vyrobený z ryžových otrúb. Je to základný tuk, ktorý sa používa v orientálnej kuchyni. Najväčšou výhodou je vysoký dymový bod (nad 250 ° C), čo je dôvod, prečo sa odporúča predovšetkým na smaženie.

Look food Ekologická amarantová múka 100% 500 g BIO
3,90 €

Amarantová múka vzniká mletím semien rastliny amarant. Amarant je rastlina, ktorej výživovej hodnoty boli ocenené už pred niekoľkými tisíckami rokov kmene Inkov a Aztékov. Z tohto dôvodu sa amarant nazýva „Inca Gold“.

Look food Ekologická bezlepková kokosová múka 100% 1000g BIO
5,90 €

Ekologická bezlepková kokosová múka je vyrobená z kokosových orechov, pochádzajúcich z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Kokosová múka je vyrobená z čerstvej kokosovej dužiny, ktorá je najprv sušené a potom jemne rozomletá na prášok.

Look food Olej ryžový 100% 500 ml
3,90 €

Rafinovaný ryžový olej je vyrobený z ryžových otrúb. Je to základný tuk, ktorý sa používa v orientálnej kuchyni. Najväčšou výhodou je vysoký dymový bod (nad 250 ° C), čo je dôvod, prečo sa odporúča predovšetkým na smaženie. Má neutrálnu chuť a vôňu.

Look food Xylitol 100% 250 g Fínsky
3,70 €

Xylitol je prírodná náhrada za tradičné biely cukor získaný z miazgy brezy (tj. Břízová cukor). Vzhľadovo pripomína sacharózu a tiež tak chutí. Obsahuje ale o 40% menej kalórií. Navyše, na rozdiel od tradičného bieleho cukru, má nízky glykemický index. .

Look food Šťava z granátového jablka 100% 1000 ml BIO
4,70 €

Granátové jablko bolo v stredoveku nazývané plodom dlhovekosti a plodnosti, kvôli jedinečným vlastnostiam. Šťava sa vyrába bez pridania cukru a konzervačných látok. Šťavu je možné zriediť s vodou alebo dodať do ľubovoľného nesladeného nápoja a kokteilu. Produkt je ošetrený pasterizáciou.

Look food Múka z pestreca mariánskeho 100% 500 g
2,70 €

Múka z pestreca mariánskeho je vyrobená rozomletím odtučnených semienok pestreca mariánskeho. Obsahuje jedinečný komplex flavonoidov – silymarín a je prirodzeným zdrojom vlákniny. Odporúča sa ako výživový doplnok pri pečení chleba, palaciniek alebo do rôznych druhov ciest.

Look food Stévia 10 x sladší ako tradičné biely cukor 100 g
3,10 €

Stévia Look Food desaťkrát sladšie ako tradičné biely cukor je ideálny produkt na sladenie. Stévia, inými slovami sladová alebo medová bylina, je používaná po stáročia v strednej a južnej Amerike. Stévia sa odporúča najmä pre sladké pečenie, pretože už malé množstvo dodáva múčnika sladkú chuť.

Look food Ekologická bezlepková kokosová múka 100% 500 g BIO
3,30 €

Kokosová múka je vyrobená z čerstvej kokosovej dužiny, ktorá je najprv sušené a potom jemne rozomletá na prášok. Tento proces prebieha pri nízkej teplote, preto si kokosová múka zachováva svoje pôvodné nutričné vlastnosti. Múka získaná z kokosu je charakteristická vysokým obsahom vlákniny. .

Look food Bezlepková kukuričná múka 100% 500 g
1,40 €

Kukuričná múka je vyrobená z najkvalitnejších kukuričných zŕn. Má zlatú farbu a jemnú, sladkú chuť. Zvyčajne sa používa v bezlepkovej diéte ako náhradka pšeničnej múky. .

Look food Šťava z červenej repy 750 ml
2,30 €

Šťava z červenej repy je vyrábaná z najkvalitnejších mladých plodov červenej repy. Vyznačuje sa jedinečnou hlbokú chuťou. Je veľmi hodnotná pre tvorbu červených krviniek a vôbec k celkovému posilneniu organizmu a vlastnostiam podporujúce zdravie.

Look food Agávový cukor 100% 250 g BIO
3,90 €

Ekologický Agávový cukor 100% je prírodné sladidlo a skvelá náhrada za klasický biely cukor. Náš cukor má nízky glykemický index a môžu ho konzumovať aj diabetici a ľudia na diéte. Agávový cukor tiež obsahuje polysacharid inulín, ktorý patrí do skupiny fruktan.