Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
  • Predajca
    MALL
    ×
Little Tikes Pieskovisko korytnačka Little Tikes Pieskovisko korytnačka
Little Tikes Pieskovisko korytnačka

Plastové pieskovisko v tvare korytnačky značky Little Tikes. Pieskovisko je ukryté pod pancierom korytnačky. Pancier chráni pieskovisko pred nečistotami a domácimi miláčikmi. Vyrobené z odolného materiálu.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Pieskovisko peň Little Tikes Pieskovisko korytnačka
Little Tikes Pieskovisko peň

Toto veselé pieskovisko v tvare pňa je ideálnou záhradnou hračkou. Po stranách sú vylisované sedátka pre pohodlné hranie. Vo chvíľach, kedy pieskovisko nepoužívate, môžete ho zakryť odnímateľným vekom.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes iknikový stolček veľký Little Tikes Pieskovisko korytnačka
Little Tikes iknikový stolček veľký

Detský piknikový stabilný stolček s dvoma lavicami pre deti od 3 rokov. Ideálny na záhradu alebo do izby. Stolček je určený až pre 6 detí. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Piknikový stolček Junior Little Tikes Piknikový stolček Junior
Little Tikes Piknikový stolček Junior

Detský piknikový stabilný stolček s dvoma lavicami pre deti od 2 rokov. Ideálny na záhradu alebo do izby. Stolček je určený až pre 4 deti. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Vodný stôl- pirátska loď Little Tikes Piknikový stolček Junior
Little Tikes Vodný stôl- pirátska loď

Krásny plastový vodný stôl v tvare pirátskej lode, ktorý je vhodný pre deti už od 2 rokov. Na stole nájdete stožiar fungujúci ako fontána a tiež vodné delo. Ďalej je k dispozícii niekoľko doplnkov ako sú figúrky, striekajúcou žralok alebo čln. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Kosačka na trávu Little Tikes Piknikový stolček Junior
Little Tikes Kosačka na trávu

Kosačka na trávu, ktorá vyzerá ako naozajstná! Má mechanické zvuky, nie je potrebné batérií. Pri pohybe kosačky skáču vnútri pod plastovým krytom farebné koráliky.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Cozy Coupe - lienka Little Tikes Basketbalový set - Junior
Little Tikes Cozy Coupe - lienka

Ťapacie autíčko Cozy Coupe je jedna z najobľúbenejších hračiek od Little Tikes. Deti toto autíčko proste milujú. Autíčko má bodkovaný dizajn lienky a deti s ním môžu veľmi ľahko a úplne intuitívne manévrovať. Nechýba funkčný klaksón a malý úložný priestor na hračky, ktoré je potreba premiestniť.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Moja prvá práčka Little Tikes Basketbalový set - Junior
Little Tikes Moja prvá práčka

Moja prvá práčka od Little Tikes je interaktívna hračka navrhnutá tak, aby vyzerala ako skutočný spotrebič. Deti do nej môžu vložiť bielizeň a potom už stačí len sledovať, ako sa točí bubon práčky a bielizeň sa „perie“. Deti tak môžu predstierať, že perú bielizeň rovnako ako ich rodičia.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Basketbalový set - Junior Little Tikes Basketbalový set - Junior
Little Tikes Basketbalový set - Junior

Skvelá basketbalová sada pre vaše aktívne deti. Vďaka výškovo nastaviteľnému stojanu si môžu zahrať deti vo veku až do 5 rokov. Je vyrobený z veľmi kvalitného plastu a môže byť umiestnený celoročne vonku.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Moja prvá rúra Little Tikes Vodný stôl "Fun zone - vodná bitka"
Little Tikes Moja prvá rúra

Moja prvá rúra od Little Tikes je interaktívna hračka, ktorá je navrhnutá tak realisticky, že vyzerá ako skutočná rúra. Rúra je samozrejme dodávaná aj so sporákom, na ktorom si deti môžu „osmažiť“ napríklad vajcia, či lahodný steak. Deti môžu predstierať, že varia v kuchyni rovnako, ako ich rodičia.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Vodný stôl "Fun zone - vodná bitka" Little Tikes Vodný stôl "Fun zone - vodná bitka"
Little Tikes Vodný stôl "Fun zone - vodná bitka"

S Vodným stolom „Fun zone – vodná bitka“ deti súťažia v potápaní protivníkových lodí, roztáčaní cieľov, plnení nádob a striekaní vody jeden na druhého. Každé dieťa má svoju vlastnú vodnú striekaciu pištoľku. Namierte na otáčacie terče a roztočte ich alebo skúste ako prvý naplniť celý vodný valec uprostred stola. Skvelý vodný stôl, pri ktorom si môže hrať a súťažiť viac detí naraz.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Cozy Coupe - sivé policajné auto Little Tikes Vodný stôl "Fun zone - vodná bitka"
Little Tikes Cozy Coupe - sivé policajné auto

Ťapací autíčko Cozy Coupe je jedna z najobľúbenejších hračiek Little Tikes. Batoľatá tohle autíčko jednoducho milujú. Autíčko má veselý dizajn a deti s ním môžu veľmi ľahko a úplne intuitívne manévrovať. Nechýba funkčné klaksón a malý úložný priestor na hračky, ktoré je potrebné premiestniť. Použitie vo vnútri aj vonku. Autíčko Cozy Coupe deti podporuje v aktívnej hre, predstavivosti a pomáha s rozvojom motorických zručností.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Go Green Pieskovisko korytnačka Little Tikes Benzínová pumpa pre autíčka Cozy Coupe 619991
Little Tikes Go Green Pieskovisko korytnačka

Rozveseľte si záhradu novým usmievavým kamarátom – pieskoviskom v tvare veselej korytnačky. Klasická hračka na záhradu je vyrobená z recyklovaného plastu a je ideálnou zábavou pre deti počas slnečných dní. Môže sa použiť buď ako pieskovisko alebo ako bazénik na loptičky. Predné nohy korytnačky sú zároveň sedadlá, aby deti pri hraní mali dokonalé pohodlie.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Moja prvá šmykľavka - modrá Little Tikes Benzínová pumpa pre autíčka Cozy Coupe 619991
Little Tikes Moja prvá šmykľavka - modrá

Moja prvá šmykľavka v modrej farbe od značky Little Tikes. Šmýkačka má výbornú stabilitu, bezpečné schodíky a držadlá pre pridržanie v hornej časti šmýkačky.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Benzínová pumpa pre autíčka Cozy Coupe 619991 Little Tikes Benzínová pumpa pre autíčka Cozy Coupe 619991
Little Tikes Benzínová pumpa pre autíčka Cozy Coupe 619991

Keď autíčku Cozy Coupe dochádza palivo, treba zájsť k pumpe. Táto zábavná pumpa je skvelým doplnkom pre ktorékoľvek z mnohých autíčok Cozy Coupe. Má gombíky, ktoré statočne odolávajú počasiu a zvuky, ktoré podporujú interakciu.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Hojdací koník - červený Little Tikes Moja prvá šmykľavka - ružová
Little Tikes Hojdací koník - červený

Tradičný hojdací koník v modernej podobe. Hojdací koník je vyrobený v jasnej červenej farbe, ktorá rozžiari každú izbičku. Má príjemne zaoblené hrany a rohy pre dokonalú bezpečnosť detí. Hojdací koník deti zábavnou formou naučí rovnováhu a koordináciu.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Moja prvá šmykľavka - ružová Little Tikes Moja prvá šmykľavka - ružová
Little Tikes Moja prvá šmykľavka - ružová

Moja prvá šmykľavka v ružovej farbe od značky Little Tikes. Šmýkačka má výbornú stabilitu, bezpečné schodíky a držadlá pre pridržanie v hornej časti šmýkačky.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Hojdací koník - purpurový Little Tikes Moja prvá šmykľavka - ružová
Little Tikes Hojdací koník - purpurový

Tradičný hojdací koník v modernej podobe. Hojdací koník je vyrobený v purpurovej farbe, ktorá rozžiari každú izbičku. Má príjemne zaoblené hrany a rohy pre dokonalú bezpečnosť detí. Hojdací koník deti zábavnou formou naučí rovnováhe a koordinácii.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Výpredaj
Little Tikes Dirt Digger hasičské auto Little Tikes Hojdačka pre batoľata s operadlom
Little Tikes Dirt Digger hasičské auto

Deti milujú kamióny, hasičov a smetiarske autá! Tieto hračky podporujú praktickú a aktívnu hru, ktorá je nevyhnutná pre vyvážený detský vývoj. S Dirt Diggers autami si deti vyhrajú ako doma, tak vonku v tráve, hline či piesku!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Little Tikes Hojdačka pre batoľata s operadlom Little Tikes Hojdačka pre batoľata s operadlom
Little Tikes Hojdačka pre batoľata s operadlom

Bezpečná hojdačka s operadlom pre najmenšie deti od 9 mesiacov do 4 rokov. Vďaka nastaviteľným popruhom, vysokému operadlu a predné hrazdičke je hojdačka veľmi bezpečná. Kvalitný a odolný plast značky Little Tikes.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Cozy Coupe - Londýnske taxi Little Tikes Hojdačka pre batoľata s operadlom
Little Tikes Cozy Coupe - Londýnske taxi

Ťapacie autíčko Cozy Coupe je jedna z najobľúbenejších hračiek Little Tikes. Deti toto autíčko jednoducho milujú. Autíčko má veselý dizajn a deti s ním môžu veľmi ľahko a úplne intuitívne manévrovať. Nechýba funkčný klaksón a malý úložný priestor na hračky, ktorý je potrebné premiestniť.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Hojdací koník - modrý Little Tikes Big Adventures Safari SUV
Little Tikes Hojdací koník - modrý

Tradičný hojdací koník v modernej podobe. Hojdací koník je vyrobený v jasno modrej farbe, ktorá rozžiari každú izbičku. Má príjemne zaoblené hrany a rohy pre dokonalú bezpečnosť detí. Hojdací koník deti zábavnou formou naučí rovnováhu a koordináciu.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Hojdačka veľryba - modrá Little Tikes Big Adventures Safari SUV
Little Tikes Hojdačka veľryba - modrá

Hojdačka pre najmenšie deti od 18 mesiacov v tvare veľryby, kde sa môžu hojdať naraz až 3 deti. Držadlá sú prispôsobené malým ručičkám. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.

môžete mať 25.06

Partner: MALL
Little Tikes Big Adventures Safari SUV Little Tikes Big Adventures Safari SUV
Little Tikes Big Adventures Safari SUV

Autíčka Big Adventures umožňujú deťom zažiť odvážne dobrodružstvá s použitím pracovných nástrojov súvisiacich s STEM technológiami. Preskúmavajú tak svet okolo seba. Toto auto Safari SUV obsahuje tri pracovné nástroje: ďalekohľad, svietidlo a kompas.

môžete mať DNES

Partner: MALL