LIPOPROTECT Lipozomálne Magnézium Pure

LIPOPROTECT Lipozomálne Magnézium Pure

28,90 €

Horčík je esenciálny minerál a slúži ako kofaktor pre viac ako 300 rôznych enzýmov. Horčík znižuje únavu a zaisťuje zdravý nervový systém, podporuje energetický metabolizmus a fungovanie svalov.

LIPOPROTECT  Lipozomálny B-Komplex Vitamín

LIPOPROTECT Lipozomálny B-Komplex Vitamín

28,90 €

B-vitamíny sú skupinou vitamínov, čo znamená základné živiny, ktoré predstavujú centrálne regulátory celého metabolizmu ako prekurzory koenzýmu. Sú nevyhnutné pre normálne fungovanie buniek a zdravý energetický metabolizmus.

LIPOPROTECT Lipozomálny Kolagén s Vitamínom C

LIPOPROTECT Lipozomálny Kolagén s Vitamínom C

31,90 €

Kolagén je bielkovina nachádzajúca sa v ľudskom tele, je hlavnou zložkou spojivových tkanív pokožky, svalov a kĺbov. Vekom telo produkuje menej kolagénu, čo môže viesť k bolestivým kĺbom, vráskam a známkam starnutia.

LIPOPROTECT Lipozomálne Železo + Vitamín C

LIPOPROTECT Lipozomálne Železo + Vitamín C

27,90 €

Veľmi dôležitý pre normálnu imunitnú funkciu. Prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu a k správnemu prenosu kyslíka v tele. V spolupráci s vitamínom C zvyšuje absorpciu železa.

LIPOPROTECT Lipozomálny Vitamín C

LIPOPROTECT Lipozomálny Vitamín C

24,59 €

Veľmi dôležitý pre normálnu imunitnú funkciu. Má výrazný vplyv na zdravie krvných ciev, nervový systém a energetický metabolizmus. Vitamín C je schopný zvýšiť absorpciu železa a pomáha regenerovať vitamín E v tele

My v St. Crux Pharma Vám garantujeme výrobky najvyššej biologickej dostupnosti a kvality. Rovnako vysoké nároky, aké kladieme na výrobný proces, kladieme aj na každú jednu prírodnú surovinu použitú v našom produkte. Sme presvedčení, že prírodný efektívny produkt by sa nemal znehodnocovať prísadami. Preto lipozomálne formulácie LIPOPROTECT® neobsahujú umelé príchute, sladidlá, konzervačné látky a cukor