LIMO BAR Bombička CO2 425g

LIMO BAR Bombička CO2 425g

Hodnotenie: 4,2
26,90 € 26 €

Originálny Limo-Bar ALU bombička 425g s prírodným CO2 na výrobu perlivej vody.

LIMO BAR Twin - Silver/Black
79,90 € 73 €

Výrobník sódy s technológiou FSS pre maximálnu bezpečnosť a efektívne využitie CO2. Limo-Bar Twin – Silver/Black disponuje bezpečnostným pretlakovým ventilom, ktorý v prípade dosiahnutia kritického tlaku vypustí prebytočný plyn do vzduchu. Rýchloupínacia bajonetová fľaša pre jednoduché nasadzovanie. Možnosť použitia s bombičkami konkurenčných značiek.

LIMO BAR Strawberry Stevia
6,90 €

Sirup s objemom 0,5 litra pre prípravu sladkej šťavy. Limo-Bar Strawberry Stevia je sladený sladkou stéviou a fruktózou a má nízky glykemický index. Vďaka tomu je vhodný pre deti, dojčiace matky i športovcov. Skvele sa rozpúšťa. Plastovú fľašu možno zrecyklovať.

LIMO BAR Elderflower Stevia
6,90 €

Sirup s objemom 0,5 litra pre prípravu sladkej šťavy. Limo-Bar Elderflower Stevia je sladený saldkou stéviou a fruktózou a má nízky glykemický index. Vďaka tomu je vhodný pre deti, dojčiace matky i športovcov. Skvele sa rozpúšťa. Plastovú fľašu možno zrecyklovať.

LIMO BAR Zoom - Red
59,90 € 53,90 €

Výrobník sódy s technológiou FSS pre maximálnu bezpečnosť a efektívne využitie CO2. Limo-Bar Zoom – Red je vyrobený z odolného plastu s robustnou základňou, ktorá zaisťuje stabilitu pri používaní. Rýchloupínacia bajonetová fľaša pre jednoduché nasadzovanie. Možnosť použitia s bombičkami konkurenčných značiek.

LIMO BAR Twin - Black Mat
79,90 € 73 €

Výrobník sódy s technológiou FSS pre maximálnu bezpečnosť a efektívne využitie CO2. Limo-Bar Twin – Black Mat disponuje bezpečnostným pretlakovým ventilom, ktorý v prípade dosiahnutia kritického tlaku vypustí prebytočný plyn do vzduchu. Rýchloupínacia bajonetová fľaša pre jednoduché nasadzovanie. Možnosť použitia s bombičkami konkurenčných značiek.

LIMO BAR Cola Stevia
8 €

Sirup s objemom 0,5 litra pre prípravu sladkej šťavy. Limo-Bar Cola Stevia je sladený sladkou stéviou a fruktózou. Neobsahuje konzervanty ani biely cukor. Obsahuje kofeín. Skvele sa rozpúšťa. Plastovú fľašu možno zrecyklovať.

LIMO BAR Citrón Stevia
8 €

Sirup s objemom 0,5 litra pre prípravu sladkej šťavy. Limo-Bar Citrón Stevia je sladený sladkou stéviou a fruktózou a má nízky glykemický index. Vďaka tomu je vhodný pre deti, dojčiace matky i športovcov. Skvele sa rozpúšťa. Plastovú fľašu možno zrecyklovať.

LIMO BAR Orange Stevia
6,90 €

Sirup s objemom 0,5 litra pre prípravu sladkej šťavy. Limo-Bar Orange Stevia je sladená stéviou sladkou a fruktózou a má nízky glykemický index. Vďaka tomu je vhodný pre deti, dojčiace matky i športovcov. Skvele sa rozpúšťa. Plastovú fľašu možno zrecyklovať.

LIMO BAR Raspberry Stevia
6,90 €

Sirup s objemom 0,5 litra pre prípravu sladkej šťavy. Limo-Bar Raspberry Stevia je sladený sladkou stéviou a fruktózou a má nízky glykemický index. Vďaka tomu je vhodný pre deti, dojčiace matky i športovcov. Skvele sa rozpúšťa. Plastovú fľašu možno zrecyklovať.

LIMO BAR TWIN - White Mat
79,90 € 73 €

Výrobník sódy s technológiou FSS pre maximálnu bezpečnosť a efektívne využitie CO2. Limo-Bar TWIN – White Mat disponuje bezpečnostným pretlakovým ventilom, ktorý v prípade dosiahnutia kritického tlaku vypustí prebytočný plyn do vzduchu. Rýchloupínacia bajonetová fľaša pre jednoduché nasadzovanie. Možnosť použitia s bombičkami konkurenčných značiek.

LIMO BAR ECO - White

LIMO BAR ECO - White

Hodnotenie: 5
43,90 €

Výrobník sódy s technológiou FSS pre maximálnu bezpečnosť a efektívne využitie CO2. Limo-Bar ECO – White je vyrobený z odolného plastu s robustnou základňou, ktorá zaisťuje stabilitu pri používaní. Rýchloupínaciia bajonetová fľaša pre jednoduché nasadzovanie. Možnosť použitia s bombičkami konkurenčných značiek.