Liftea Chlorela, spirulina, zelený jačmeň 250 tabliet
10,90 €

Chlorela, spirulina, zelený jačmeň – doprajte si silu prírodných látok v praktickej forme. Tri obľúbené zelené potraviny v jednej tablete. Podporuje vitalitu, imunitu aj kontrolu telesnej hmotnosti. Vhodné pre vegánov i vegetariánov. .

Liftea Pre pečeň a obličky 30 kapsúl
5,80 €

Pre pečeň a obličky – kombinácia troch bylín podporujúcich normálny trávenie, činnosť žalúdka, pečene a obličiek. Obsahuje výťažky zo žihľavy dvojdomej, púpavy lekárskej a pestreca mariánskeho. Prispieva k prečistenie organizmu.

Liftea Bylinky na odvodnenie forte 30 kapsúl
5,70 €

Bylinky na odvodnenie forte prispievajú k vylučovanie vody z organizmu. Podporujú normálnu činnosť obličiek aj prirodzenú obranyschopnosť tela. Jedná sa o kombináciu výťažkov z plodov borievky, vňate žihľavy a petržlenu a listov brezy bielej. Prispieva k vylučovaniu vody z organizmu.

Liftea Colagenova kapsuly 30 kapsúl
10,90 €

Colagenova kapsuly – Kombinácia morského kolagénu, kyseliny hyalurónovej a zdroje vitamínu C v praktickej forme kapsúl, jednoduchý spôsob, ako podporiť krásu a mladistvý vzhľad pleti. Priaznivo pôsobí tiež na vlasy, nechty a kĺby.

Liftea Šalvia + yzop 30 kapsúl
5,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Šalvia + yzop – Kombinácia extraktu z vňate šalvie a yzopu. Podporuje udržanie normálnej miery potenie a má priaznivý vplyv na hormonálnu rovnováhu a pohodu žien v období menopauzy. .

Liftea Lipozomálny vitamín C 250 ml
18,10 €

Novinka

Lipozomálny vitamín C, kde je účinná látka (v tomto prípade vitamín obalená lipidovú (tukovú) membránou. Po požití nie je taká molekula trávená bežnou cestou, ale je dopravená napríklad priamo do pečene.

Liftea Herbnasal masť 10 g
3,40 €

Herbnasal masť je určená na starostlivosť o pokožku v okolí nosa. Chráni pred podráždením, ľahko sa rozotiera a krásne vonia. Obsahuje silice z mäty piepornej, medovky, eukalyptu a ďalších bylín. .

Liftea Hloh - imelo - cesnak 30 toboliek
6,30 €

Hloh – imelo – cesnak je kombinácia bylín, ktoré môžu blahodarne pôsobiť na vaše srdce, majú priaznivý vplyv na normálnu činnosť cievnej sústavy a prispievajú k udržaniu správnej hladiny cholesterolu a tukov v krvi.

Liftea LaxAkvit sirup 100 ml
5,30 €

LaxAkvit sirup je tekutý doplnok stravy s obsahom figové a slivkovej šťavy, arabskej gumy, inulínu a psyllia. Podporuje normálnu funkciu tráviaceho traktu a čriev. .

Liftea Ľubovník 30 tabliet
4,20 €

Doplnok stravy Ľubovník obsahuje extrakt z ľubovníka bodkovaného. Aj v náročnom období podporí duševné zdravie, emočné rovnováhu a psychiku a prispieva tiež k osvieženie tela a blahodárne pôsobí na prirodzenú imunitu. .

Liftea Metabolík sirup 250 ml
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Metabolík sirup je vyvážený komplex bylinných extraktov a ovocných štiav. Podporuje prečistenie organizmu a prispieva k normálnej funkcii pečene, trávenia a črevného traktu. .

Liftea Sladké sny 30 tabliet
4,20 €

Sladké sny – Kombinácia extraktu z koreňa valeriány lekárskej a chmeľových šišiek doplnená o vitamín B6. Podporuje pokojný spánok a duševné zdravie.

Liftea Tekvica a kapucínka 30 kapsúl
7,20 €

Tekvica a kapucínky – Kombinácia extraktu zo semien štajerskej tekvice, kapucínky. Tekvica má priaznivý vplyv na správnu funkciu močových ciest a prostaty.