Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
LIFEFIT RUBBER EXPANDER LIFEFIT masážna loptička Twinsoft 18×10 cm
LIFEFIT RUBBER EXPANDER

Kvalitný gumový posilňovač s upraviteľným odporom. Lifefit RUBBER EXPANDER je ideálnym pomocníkom, s ktorým precvičíte všetky časti tela od ramien až po stehná. Cvičenie s gumovým posilňovačom je veľmi zdravé, keďže ide o prirodzený pohyb, ktorý je šetrný ku kĺbom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Masážna tyč ROLLSOFT 53x4,5cm LIFEFIT masážna loptička Twinsoft 18×10 cm
LIFEFIT Masážna tyč ROLLSOFT 53x4,5cm

Masážna tyč LIFEFIT ROLLSOFT je určená na zahriatie svalov pred záťažou aj pre účinnú regeneráciu a zotavenie po výkone. Masažný valec je veľmi príjemný na dotyk a prispôsobí sa ľubovoľnému obrysu tela.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT masážna loptička Twinsoft 18×10 cm LIFEFIT masážna loptička Twinsoft 18×10 cm
LIFEFIT masážna loptička Twinsoft 18×10 cm

Masážna loptička Twinsoft od značky Lifefit je jednoducho použiteľná pomôcka pre masáž prakticky celého tela, predovšetkým potom menších svalových plôch. Jeho tvrdší napriek tomu komfortný povrch a jemná textúra napomáha efektivite aj lepšej priľnavosti pri masáži

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Aerobic step AS33 LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100 × 58 × 1 cm
LIFEFIT Aerobic step AS33

Aerobic step disponuje stabilnou konštrukciou a nosnosťou 250 kg. Opatrený protišmykovou úpravou vrátane pogumovaných nožičiek. Má nastaviteľné výšky schodu na 10, 15, 20 cm. LIFEFIT Aerobic step AS33 je vhodný pre aeróbne cvičenie, posilňovanie aj strečing.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100 × 58 × 1 cm LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100 × 58 × 1 cm
LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100 × 58 × 1 cm

Podložka zo syntetického kaučuku, vhodná pre rôzne typy podlahových športov (joga, pilates, kalanetika, atď.). Vyrobená z mäkkej pamäťovej peny, ktorá zaisťuje komfort pri cvičení. Odolnosť voči potu a vode. LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100 × 58 × 1 cm je prispôsobená aj k náročnému a pravidelne sa opakujúcemu cvičeniu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Kotúč 5kg, kovový, pre 30 mm tyč LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100 × 58 × 1 cm
LIFEFIT Kotúč 5kg, kovový, pre 30 mm tyč

Závažie s váhou 5 kg je určené pre všetky typy posilňovacích činiek s priemerom osi 30 mm. Kvalitné spracovanie z ocele so špeciálnou vrstvou pre zvýšenú odolnosť proti korózii. Cena za 1 ks.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Gymnastická lopta Anti-Burst 85 cm, čierna LIFEFIT rýchloschnúci uterák z mikrovlákna 105×175 cm
LIFEFIT Gymnastická lopta Anti-Burst 85 cm, čierna

Profesionálna gymnastická lopta, určená pre komerčné aj súkromné použitie. Vhodná pre fitness, kardio a rehabilitačné cvičenia. Systém ANTI-BURST, založený na pozvoľnom uvoľňovaní vzduchu v prípade pretlaku chráni proti náhlemu prasknutiu. LIFEFIT Gymnastická lopta Anti-Burst 85 cm je vyrobená podľa noriem EU, teda neobsahuje ftaláty a ťažké kovy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Podložka YOGA MAT LOTOS DUO, 183x58x0, 6cm LIFEFIT rýchloschnúci uterák z mikrovlákna 105×175 cm
LIFEFIT Podložka YOGA MAT LOTOS DUO, 183x58x0, 6cm

Profesionálna podložka na jogu LIFEFIT YOGA MAT LOTOS DUO poskytuje perfektnú priľnavosť a vysoký komfort pri cvičení. Originálny design a veľmi kvalitné spracovanie. Vhodná nielen na cvičenie všetkých štýlov jogy vrátane meditácie, ale aj na pilates.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT rýchloschnúci uterák z mikrovlákna 105×175 cm LIFEFIT rýchloschnúci uterák z mikrovlákna 105×175 cm
LIFEFIT rýchloschnúci uterák z mikrovlákna 105×175 cm

Rýchloschnúci uterák disponuje vysokou savosťou a žiarivou farbou aj po mnohopočetnom vypraní. Je vyrobený zo zmesi polyesteru a polyamidu. Využijete ho na cestovanie aj na outdoorové aktivity. Balené v praktickej taštičke pre ľahké prenášanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Gymnastická lopta PEARL LIFEFIT rýchloschnúci uterák z mikrovlákna 70x140cm, svetlo modrý
LIFEFIT Gymnastická lopta PEARL

Profesionálna gymnastická lopta Lifefit Fitlopta PEARL je ideálnym doplnkom pre kardio, fitness a rehabilitačné cviky. Lopta je vyrobená z kvalitného PVC a má protišmykovú ochranu povrchu pre väčšiu stabilitu pri cvičení. Pre prípad pretlaku je lopta vybavená systémom ANTI-BURST, ktorý postupne upustí prebytočný tlak.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Gymnastická lopta Anti-Burst 75 cm LIFEFIT rýchloschnúci uterák z mikrovlákna 70x140cm, svetlo modrý
LIFEFIT Gymnastická lopta Anti-Burst 75 cm

Profesionálna gymnastická lopta, určená pre komerčné aj súkromné použitie. Vhodná pre fitness, kardio a rehabilitačné cvičenia. Systém ANTI-BURST, založený na pozvoľnom uvoľňovaní vzduchu v prípade pretlaku chráni proti náhlemu prasknutiu. LIFEFIT Gymnastická lopta Anti-Burst 75 cm je vyrobená podľa noriem EU, teda neobsahuje ftaláty a ťažké kovy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT rýchloschnúci uterák z mikrovlákna 70x140cm, svetlo modrý LIFEFIT rýchloschnúci uterák z mikrovlákna 70x140cm, svetlo modrý
LIFEFIT rýchloschnúci uterák z mikrovlákna 70x140cm, svetlo modrý

Rýchloschnúci uterák disponuje vysokou nasiakavosťou a žiarivou farbou aj po mnohonásobnom vypraní. Je vyrobený zo zmesi polyesteru a polyamidu. Využijete ho na cestovanie aj na outdoorové aktivity. Balené v praktickej taštičke pre ľahké prenášanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT gymnastická lopta Anti-Burst 65 cm, mint LIFEFIT Podložka YOGA MAT RELAX DUO, 183x58x0,6 cm
LIFEFIT gymnastická lopta Anti-Burst 65 cm, mint

Anti-Burst je lopta z radu profesionálnych gymnastických lôpt značky Lifefit. Je vyrobená z vysoko pevného a odolného PVC materiálu s nosnosťou 200 kg. Protišmyková ochrana povrchu a systém Anti-Burst (pomalé uvoľňovanie vzduchu v prípade pretlaku) zaisťuje vysoký stupeň bezpečnosti a zdravie cvičenca.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Podložka YOGA MAT RELAX DUO, 183x58x0,6 cm LIFEFIT Podložka YOGA MAT RELAX DUO, 183x58x0,6 cm
LIFEFIT Podložka YOGA MAT RELAX DUO, 183x58x0,6 cm

Profesionálna podložka na jogu LIFEFIT YOGA MAT RELAX DUO poskytuje perfektnú priľnavosť a vysoký komfort pri cvičení. Originálny design a veľmi kvalitné spracovanie. Vhodná nielen na cvičenie všetkých štýlov jogy vrátane meditácie, ale aj na pilates.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Gymnastická lopta ANTI-BURST LIFEFIT Podložka YOGA MAT RELAX DUO, 183x58x0,6 cm
LIFEFIT Gymnastická lopta ANTI-BURST

Univerzálna gymnastická lopta Lifefit ANTI-BURST vyrobená z vysoko odolného PVC ideálna pre domáce preťahovanie, cvičenie a rehabilitáciu. Lopta je vybavená systémom ANTI-BURST, ktorý pri pretlaku upúšťa tlak a zvyšuje tým bezpečnosť použitia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Univerzálna hrazda do dverí 59-92 cm LIFEFIT Gymnastická podložka SLIMFIT, 173x58x0,6 cm, bordová
LIFEFIT Univerzálna hrazda do dverí 59-92 cm

Univerzálna hrazda do dverí, využiteľná pre príťahy a posilňovanie chrbta, alebo aj pre umiestnenie do spodnej časti dverí a sedy-ľahy. Ľahko sa s ňou manipuluje, teda je možné ju vždy po cvičení uschovať. LIFEFIT Univerzálna hrazda do dverí je vyrobená z kvalitnej nerez ocele. Možno ľubovoľne nastavovať veľkosť v rozsahu 59 – 92 cm.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Gymnastická lopta Anti-Burst 55 cm LIFEFIT Gymnastická podložka SLIMFIT, 173x58x0,6 cm, bordová
LIFEFIT Gymnastická lopta Anti-Burst 55 cm

Gymnastická lopta so všestranným použitím v domácnosti i kolektívnom fitness cvičení. Systém Anti-Burst. Materiálové zloženie z odolného PVC s protišmykovou ochranou. Bez obsahu ftalátov a ťažkých kovov. Optimálna výška osoby 155–165 cm. Priemer 55 cm. Maximálna nosnosť 200 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Gymnastická podložka SLIMFIT, 173x58x0,6 cm, bordová LIFEFIT Gymnastická podložka SLIMFIT, 173x58x0,6 cm, bordová
LIFEFIT Gymnastická podložka SLIMFIT, 173x58x0,6 cm, bordová

Gymnastická podložka LIFEFIT SLIMFIT PLUS je vhodnou cvičebnou podložkou na aerobic, pilates či jogu, ale tiež sa dá použiť na ďalšie športové účely. Vďaka nej si môžete zlepšovať flexibilitu, stabilitu, posilňovať a tvarovať svoju postavu alebo relaxovať. K dispozícii je v niekoľkých farbách. Materiál podložky LIFEFIT SLIMFIT PLUS je zdravotne nezávadný protišmykový a odolný proti vlhkosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT gymnastická masážna lopta Massage Ball 75 cm, tmavo šedá LIFEFIT gymnastická masážna lopta Massage Ball 75 cm, tmavo šedá
LIFEFIT gymnastická masážna lopta Massage Ball 75 cm, tmavo šedá

Gymnastická masážna lopta Massage Ball 75 cm je lopta z radu profesionálnych gymnastických lôpt značky Lifefit. Je vyrobená z vysoko pevného a odolného PVC s nosnosťou 200 kg. Vhodná pre všestranné využitie pri fitness, kardio a rehabilitačných cvičeniach.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Masážní válec JOGA ROLLER C01 33x13cm LIFEFIT gymnastická masážna lopta Massage Ball 75 cm, tmavo šedá
LIFEFIT Masážní válec JOGA ROLLER C01 33x13cm

Masážní válec LIFEFIT JOGA ROLLER k použití pro různé druhy cvičení s vlastní vahou těla, jógu či pilates. Pomůcka je díky speciálně tvarovanému povrchu vhodná také k masáži svalů a zlepšení krevního oběhu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Neoprénová bandáž BN303 Koleno otvorené LIFEFIT gymnastická masážna lopta Massage Ball 75 cm, tmavo šedá
LIFEFIT Neoprénová bandáž BN303 Koleno otvorené

Kompresná bandáž z neoprénu na koleno od značky Lifefit. Použitý materiál umožňuje optimálne kompresy svalov a väzov, pomáha udržovať telesné teplo a prehrievať postihnutú oblasť a zároveň podporuje krvný obeh v postihnutej oblasti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Vinylová činka 1 x 2 kg, sv. zelená LIFEFIT Vinylová činka 1 x 2 kg, sv. zelená
LIFEFIT Vinylová činka 1 x 2 kg, sv. zelená

Vinylové činky LIFEFIT 1×2 kg na posilňovacie cvičenia horných končatín a hornej časti trupu.

môžete mať 10.10 - 12.10

LIFEFIT Balančná masážna podložka LIFEFIT Vinylová činka 1 x 2 kg, sv. zelená
LIFEFIT Balančná masážna podložka

Kvalitná podložka pre správne sedenie. Lifefit balančná masážna podložka v tvare šošovky je vyrobená z odolného materiálu. Vhodný doplnok pre správne sedenie. Podložka pôsobí proti bolesti chrbta a má rehabilitačné účinky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LIFEFIT Bežecký pás TM1110 LIFEFIT Vinylová činka 1 x 2 kg, sv. zelená
LIFEFIT Bežecký pás TM1110

Bežecký pás s motorovým pohonom s výkonom 1.2 HP. Voľba rýchlosti od 1 do 10 km/h. Intuitívny displej pre informácie o čase, rýchlosti, vzdialenosti, kalóriách a tepovej frekvencii, 12 prednastavených programov. Podpora Bluetooth, sprievodná aplikácia. LIFEFIT bežecký pás TM1110 má maximálnu nosnosť 90 kg a disponuje 2 odkladacími plochami, stojanom na tablet a jednoduchou manipuláciou.

môžete mať 05.10

Partner: MALL