Le Chaton Hydratačný krém s kyselinou hyaluronovou
21,30 €

Unikátne zloženie pre viditeľné omladenie každej pleti. Zloženie krému účinne ovplyvňuje upokojenie a obnovenie rovnováhy pleti. Krém obsahuje nízkomolekulárnu kyselinu hyaluronovú, ktorá sa dobre vstrebáva do hlbších vrstiev pokožky.

Le Chaton Denný krém proti vráskam Agila Jour K
23,20 € 20,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Je vhodný predovšetkým pre anti-aging starostlivosť o citlivú pleť a pre starostlivosť o pleť so sklonom k ​​tvorbe žiliek. Prípravok získal certifikát BIO!.

Le Chaton Rozjasňujúce sérum s vitamínom C Doré 30 g
24,40 €

Hydratačné sérum určené pre náročnú pleť so sklonom k ​​tvorbe pigmentových škvŕn. Rozjasňuje pleť a dodáva potrebné množstvo energie k obnove pokožky, chráni pred vonkajšími vplyvmi. Postupne zjednocuje lokálne farebné nedokonalosti pleti a po pravidelnom používaní pleť zosvetľuje.

Le Chaton Darčeková sada miniatúr Argenté č.2
8,90 €

Darčeková sada obsahuje:

hydratačný krém s kyselinou hyalurónovou 5 g , nočný krém s arganovým olejom Argenté 5 g , peelingový gél Calm Exfolianté 5 g, výživná tvarohová maska ​​s medom 5 g . .

Le Chaton Darčeková sada miniatúr Doré č.3
8,90 €

Darčeková sada obsahuje:denný krém proti vráskam Agila Jour K 5 g ,nočný krém proti vráskam Agila Nuit K 5 g ,vypínací pleťová maska ​​5 g,rozjasňujúce sérum s vitamínom C 5 g.

Le Chaton Kozmetická sada pleťovej starostlivosti Platine Trio
109,90 € 99,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada obsahuje:Multikorekční denný krém PLATINE K (Multi-Correcting Day Cream) 50 gPleťové omladzujúce sérum s kozím kolostrom Platine S 30 gNočná omladzujúci pleťová maska Platine M 50 g.

Le Chaton Nočná omladzujúci pleťová maska Platine M 50 g
25,10 €

Maska je vhodná pre zrelú pleť s výskytom žiliek (kuperózy), dehydratovanú pokožku s povadlým rysy a pigmentovými škvrnami. Komplex rastlinných extraktov v kombinácii s kyselinou hyalurónovou zabezpečuje okamžitý a hĺbkový efekt.

Le Chaton Nočný krém proti vráskam Agila Nuit K
23,20 € 20,60 €

Nočný krém je určený na ošetrenie zrelej pleti so sklonom k ​​tvorbe žiliek. Je vhodný predovšetkým pre anti-aging starostlivosť o citlivú pleť. Prípravok získal certifikát BIO pre svoj viac ako 80% podiel bio/organických látok!.

Le Chaton Pleťové omladzujúce sérum s kozím kolostrom Platine S 30 ml
69,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečný a prvý kozmetický prostriedok na svete s vysokým obsahom biologického prírodného rastového faktoru!   Ľahká emulzia, ktorá účinne spomaľuje starnutie pleti a urýchľuje obnovu pokožky. Hydratuje, spevňuje a chráni pleť pred pôsobením stresu.

Le Chaton Upokojujúci leknínové krém 24 H (Calming Water-Lily Cream) 50 g
15,50 €

Účinné biologicky aktívne látky zvyšujú detoxifikáciu pleti, obmedzujú tvorbu erytému (sčervenanie), pocity svrbenia a pálenia a chráni DNA pred poškodením. Krém je vhodný pre spomalenie starnutia citlivej zrelej pleti, redukuje tvorbu nežiaducich farebných škvŕn a zosvetľuje už vzniknuté.