Kosmos Chémia experimenty
31,02 € 23,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vydaj sa pomocou jednoduchých a názorných pokusov po stopách tajomstiev chémie. Ak nevieš, čo všetko sa dá preskúmať práve v chémii, tak táto sada je priam pre teba! Vo svojom malom laboratóriu sa pozrieš za kulisy chémie a vyskúšaš si 19 pokusov. Nechaj sa prekvapiť!

Kosmos Elektronika

Kosmos Elektronika

Hodnotenie: 3
30,75 € 21,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Prvé kroky do sveta elektroniky! Na paneli môžeš zapojiť základné elektrické obvody a experimentovať s nimi. Prepojenie tranzistorov, rezistorov, kondenzátorov a LEDek ti umožní zostrojenie časového spínača, alarmu alebo merača vlhkosti. Tento napínavý svet teraz môžeš začať objavovať.

Kosmos Ľudské telo experimenty
31,02 € 28 €

Posledný kus za túto cenu!

Vedecké bádanie pre predškolákov! Zisti oveľa viac o ľudskom tele s pokusmi, ktoré ti ukážu, ako ľudské telo funguje. Prostredníctvom zaujímavých pokusov, ktoré sú zamerané na vonkajšie prejavy tvojho tela, sa môžeš naučiť veľa o jeho vnútornej anatómii. Nechaj sa prekvapiť, čo všetko vďaka tomto kufríku objavíš!

Kosmos Prírodné zákony
30,75 € 23,10 €

Vedecké bádanie pre predškolákov so sadou Prírodné zákony! Ako to, že lupa zväčšuje? Prečo bubliny hýria farbami? Ako to, že lode plávajú? Toto a oveľa viac sa dozvieš a vyskúšaš v tejto sade. Balenie obsahuje 8 modelov, 29 pokusov a brožúru so 48 stranami.

Kosmos FS Kúzlo magnetov
19,90 € 18,10 €

Experimentujte s tajuplnou neviditeľnou silou, ktorá vytvára ohromujúce efekty. Táto sada s pokusmi obsahuje napínavé a vtipné pokusy s rôznymi druhmi magnetov.

Kosmos FS Svet kryštálov

Kosmos FS Svet kryštálov

Hodnotenie: 4,5
19,90 € 18,10 €

Vypestujte naozaj veľké kryštály pomocou novej inovatívnej metódy. Vytvorte si pravý kryštálový svet z jednotlivých kryštálov, reťazcov kryštálov a z ďalších napínavých pokusov.

Kosmos Technika-EXP
28,90 € 26,50 €

Ako získaš obrovskú silu? Prečo padák brzdí? Prečo sú závodné autá tak rýchle? Technika na zemi, vo vode, vo vzduchu: mnoho pútavých experimentov, ktoré podnecujú chuť objavovať svet!

Kosmos MB Kúzla

Kosmos MB Kúzla

Hodnotenie: 3
10,80 € 9,80 €

Naučte sa kúzelnícke kúsky krok za krokom. S čarodejníckymi pomôckami z tejto sady a farebným návodom, ktorý vysvetľuje každý jednotlivý krok, bude pre vás kúzlenie hračkou.

Kosmos Magnety - sada experimentov-37%
30,83 € 19,30 €

Výpredaj

Vydajte sa po stopách neviditeľných síl magnetov! Experimentujte s magnetickými silami a preskúmajte magnetické póly Zeme. Zistite ako funguje elektromagnet a mnoho ďalšieho.

Kosmos FS Slizký hopíci
19,90 € 18,90 €

Vyrobte si sami svetielkujúceho pestrofarebného hopíka! S využitím špeciálneho granulátu a odlievacích foriem si môžete sami namiešať okrúhle aj hranaté loptičky najrôznejších farieb. Hopíky neobsahujú žiadne prídavné látky, ktoré by ich trvalo zmäkčovali. Po 2 až 3 dňoch loptičky vyschnú a stratia tak svoju schopnosť skákať.

Kosmos FS Slizká galaxia
19,90 € 18,10 €

Namiešajte si najpodivnejšie slizy, dokonca aj svetielkujúci galaktický sliz. Experimentujte s pozemskými a mimozemskými slizmi a ponorte sa do napínavého sveta slizových mimozemšťanov.

Kosmos K3 Listening Spy-30%

Kosmos K3 Listening Spy

Hodnotenie: 5
13,55 € 9,40 €

Výpredaj

Sada pre skutočných špiónov! Pri sledovaní podozrivej osoby je často nutné získať tajné informácie. Odpočúvacie zariadenie vám pomôže odhaliť páchateľa. Zosilnite šepot a zvuky v okolí!

Kosmos Kryštálové geódy
10,80 € 9,80 €

Nechajte porásť sadrovú formu kryštáľov a pozorujte, ako sa z nej stane fascinujúci kryštálová geodát. Sada umožňuje vytvoriť kryštál v sadrovej škrupine. Táto skvelá zábava poskytne aj zaujímavosti o kryštáloch a chemických reakcií.

Kosmos MB Skákajúce planétky
10,80 € 9,80 €

S granulátom a formou na planéty môžete vyrobiť vlastné rôznofarebné loptičk. Naplňte formu farebným granulátom, ponorte na chvíľku do vody a behom okamihu vzniknú rozpustilé skákajúce planéty!

Kosmos K3 Multi Spy-30%
13,55 € 9,40 €

Výpredaj

Sada pre skutočných špiónov! Multi špión sa ľahko zmestí do vrecka. Miesto činu môžete obhliadnuť lupou, pravítkom a pinzetou. Aby správy zostali v tajnosti, môžete ich zašifrovať. Detektívna sada v jednom praktickom zariadení!

Kosmos MB Pravekí kôrovce
10,80 € 9,80 €

Akonáhle sa vajíčka dostanú do slanej vody v akváriu, vyliahnu sa z nich najprv larvy a neskôr dospelí kôrovce. Všetko, čo je k tomu potrebné, nájdete v tejto experimentálnej sade.

Kosmos MB Obrie molekuly

Kosmos MB Obrie molekuly

Hodnotenie: 5
10,80 € 9,80 €

Guličky, hady alebo medúzy – s touto experimentálnou sadou môžete vytvárať a skúmať rôzne obrie molekuly. Ovládnite bláznivé molekuly a užite si zábavné experimenty!

Kosmos K3 Alarm-System-35%

Kosmos K3 Alarm-System

Hodnotenie: 5
13,55 € 8,70 €

Výpredaj

Sada pre skutočných špiónov! Alarm proti gangstrom ochráni každý šuplík alebo skriňu. Pri každom pokuse zmocniť sa tajných dokumentov alebo dôkazov sa rozoznie varovný signál, ktorý gangstera donúti k úteku.

Kosmos MB Bláznivé príšerky
10,90 €

S touto špeciálnou plastelínou a plastovými doplnkami môžete vytvoriť úžasné príšerky a komických mimozemšťanov. Ešte pridať pohyblivé očká a dozdobiť a príšerka je na svete! Vďaka zvláštnym vlastnostiam tejto inteligentnej plastelíny sa behom pár minút dokonale zmení.

Kosmos Kryštály experimenty
31,02 € 23,10 €

Objav mnohotvárnosť aj chemické zvláštnosti foriem a skús ich preskúmať. Pozoruj, ako ti rastú kryštály! V napínavých a mnohostranných pokusoch budeš pestovať tieto povesťami opradené zázraky prírody a prídeš na stopu ich tajomstiev. Nechaj sa prekvapiť, čo všetko objavíš!

Kosmos FS Morské kôrovce
19,90 € 18,10 €

Prebuďte pravek k životu a zoznámte sa so žiabronožkami. Už za 1 až 2 dni sa vyliahnu prvé larvy. Pozorujte ich, ako rastú, ako sa živia a pohybujú vo vode. Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre úspešný chov žiabronožiek.

Kosmos MB Úžasné minerály
11,30 €

Vykopte a preskúmajte minerály ako praví geológovia! Päť rôznych polodrahokamov je ukryté v sadrovom bloku. V farebnom návode sa dozvieš o mineráloch viac.

Kosmos MB Rastúce kryštály
10,80 € 9,80 €

Pozorujte, ako z bielej kryštalickej soli, trochy vody a farby rastú nádherné kryštály. A úplne mimochodom tak aj porozumiete tomu, čo vlastne kryštály sú a ako vznikajú ich rôznorodé podoby.