Kosmos Chémia experimenty
31,02 € 24 €

Vydaj sa pomocou jednoduchých a názorných pokusov po stopách tajomstiev chémie. Ak nevieš, čo všetko sa dá preskúmať práve v chémii, tak táto sada je priam pre teba! Vo svojom malom laboratóriu sa pozrieš za kulisy chémie a vyskúšaš si 19 pokusov. Nechaj sa prekvapiť!

Kosmos Elektronika

Kosmos Elektronika

Hodnotenie: 3,7
30,75 € 20,70 €

Prvé kroky do sveta elektroniky! Na paneli môžeš zapojiť základné elektrické obvody a experimentovať s nimi. Prepojenie tranzistorov, rezistorov, kondenzátorov a LEDek ti umožní zostrojenie časového spínača, alarmu alebo merača vlhkosti. Tento napínavý svet teraz môžeš začať objavovať.

Kosmos Ľudské telo experimenty-29%
31,02 € 21,90 €

Akcia

Vedecké bádanie pre predškolákov! Zisti oveľa viac o ľudskom tele s pokusmi, ktoré ti ukážu, ako ľudské telo funguje. Prostredníctvom zaujímavých pokusov, ktoré sú zamerané na vonkajšie prejavy tvojho tela, sa môžeš naučiť veľa o jeho vnútornej anatómii. Nechaj sa prekvapiť, čo všetko vďaka tomto kufríku objavíš!

Kosmos Prírodné zákony
30,75 € 20,70 €

Vedecké bádanie pre predškolákov so sadou Prírodné zákony! Ako to, že lupa zväčšuje? Prečo bubliny hýria farbami? Ako to, že lode plávajú? Toto a oveľa viac sa dozvieš a vyskúšaš v tejto sade. Balenie obsahuje 8 modelov, 29 pokusov a brožúru so 48 stranami.

Kosmos Magnety - sada experimentov
30,83 € 21,80 €

Vydajte sa po stopách neviditeľných síl magnetov! Experimentujte s magnetickými silami a preskúmajte magnetické póly Zeme. Zistite ako funguje elektromagnet a mnoho ďalšieho.

Kosmos K3 Alarm-System

Kosmos K3 Alarm-System

Hodnotenie: 5
13,55 € 9,90 €

Sada pre skutočných špiónov! Alarm proti gangstrom ochráni každý šuplík alebo skriňu. Pri každom pokuse zmocniť sa tajných dokumentov alebo dôkazov sa rozoznie varovný signál, ktorý gangstera donúti k úteku.

Kosmos K3 Cryptex-16%

Kosmos K3 Cryptex

Hodnotenie: 5
13,55 € 11,30 €

Akcia

Sada pre skutočných špiónov! Kryptex chráni vaše tajomstvo, poklady a tajné informácie! Len ten, kto pozná správny číselný kód, Môže otvoriť tajnú schránku a pozrieť sa, čo sa vo vnútri ukrýva.

Kosmos K3 Listening Spy

Kosmos K3 Listening Spy

Hodnotenie: 5
13,55 € 9,90 €

Sada pre skutočných špiónov! Pri sledovaní podozrivej osoby je často nutné získať tajné informácie. Odpočúvacie zariadenie vám pomôže odhaliť páchateľa. Zosilnite šepot a zvuky v okolí!

Kosmos K3 Multi Spy
13,55 € 12,70 €

Sada pre skutočných špiónov! Multi špión sa ľahko zmestí do vrecka. Miesto činu môžete obhliadnuť lupou, pravítkom a pinzetou. Aby správy zostali v tajnosti, môžete ich zašifrovať. Detektívna sada v jednom praktickom zariadení!

Kosmos K3 UV Light Code

Kosmos K3 UV Light Code

Hodnotenie: 5
13,55 € 10,90 €

Sada pre skutočných špiónov! Odhaliť falšované bankovky a napísať neviditeľné správy – to umožňuje UV-Licht code s integrovaným tajným perom. Pod UV svetlom možno neviditeľné správy prečítať.

Kosmos Kryštály experimenty
31,02 € 25,50 €

Objav mnohotvárnosť aj chemické zvláštnosti foriem a skús ich preskúmať. Pozoruj, ako ti rastú kryštály! V napínavých a mnohostranných pokusoch budeš pestovať tieto povesťami opradené zázraky prírody a prídeš na stopu ich tajomstiev. Nechaj sa prekvapiť, čo všetko objavíš!