Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Kybernetická ruka s funkčnou hydraulikou 40 cm Kybernetická ruka s funkčnou hydraulikou 40 cm
Kybernetická ruka s funkčnou hydraulikou 40 cm

Kybernetická ruka je stavebnica pre šikovných chlapcov i dievčatá, ktorí si chcú svoju hračku sami zostaviť a pochopiť ako funguje. Kybernetická ruka je jedinečná svojou konštrukciou a je vybavená funkčnou hydraulikou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Chémia experimenty Kybernetická ruka s funkčnou hydraulikou 40 cm
Chémia experimenty

Vydaj sa pomocou jednoduchých a názorných pokusov po stopách tajomstiev chémie. Ak nevieš, čo všetko sa dá preskúmať práve v chémii, tak táto sada je priam pre teba! Vo svojom malom laboratóriu sa pozrieš za kulisy chémie a vyskúšaš si 19 pokusov. Nechaj sa prekvapiť!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Elektronika Kybernetická ruka s funkčnou hydraulikou 40 cm
Elektronika

Prvé kroky do sveta elektroniky! Na paneli môžeš zapojiť základné elektrické obvody a experimentovať s nimi. Prepojenie tranzistorov, rezistorov, kondenzátorov a LEDek ti umožní zostrojenie časového spínača, alarmu alebo merača vlhkosti. Tento napínavý svet teraz môžeš začať objavovať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Prírodné zákony FS Morské kôrovce
Prírodné zákony

Vedecké bádanie pre predškolákov so sadou Prírodné zákony! Ako to, že lupa zväčšuje? Prečo bubliny hýria farbami? Ako to, že lode plávajú? Toto a oveľa viac sa dozvieš a vyskúšaš v tejto sade. Balenie obsahuje 8 modelov, 29 pokusov a brožúru so 48 stranami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FS Morské kôrovce FS Morské kôrovce
FS Morské kôrovce

Prebuďte pravek k životu a zoznámte sa so žiabronožkami. Už za 1 až 2 dni sa vyliahnu prvé larvy. Pozorujte ich, ako rastú, ako sa živia a pohybujú vo vode. Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre úspešný chov žiabronožiek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FS Kúzlo magnetov FS Morské kôrovce
FS Kúzlo magnetov

Experimentujte s tajuplnou neviditeľnou silou, ktorá vytvára ohromujúce efekty. Táto sada s pokusmi obsahuje napínavé a vtipné pokusy s rôznymi druhmi magnetov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kryštály experimenty Kryštály experimenty
Kryštály experimenty

Objav mnohotvárnosť aj chemické zvláštnosti foriem a skús ich preskúmať. Pozoruj, ako ti rastú kryštály! V napínavých a mnohostranných pokusoch budeš pestovať tieto povesťami opradené zázraky prírody a prídeš na stopu ich tajomstiev. Nechaj sa prekvapiť, čo všetko objavíš!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FS Žiarivé neóny Kryštály experimenty
FS Žiarivé neóny

Kreatívne experimenty so svietiacimi neónovými pigmentmi, UV-lampou a ďalším! Od svietiacich kried, cez hrôzostrašné figúrky zo sadry až po pokusy s UV-žiarením s materiálmi z domácnosti, všetko sa točí okolo neónov.

môžete mať 01.10

Partner: MALL