KODAK

KODAK USB C autonabíjačka + kábel

KODAK USB C autonabíjačka + kábel

38,90 €
36 €

Nabíjačka do auta Kodak USB C + kábel – farba: čierna – výkon: 20W – pripojenie: USB C 1× – dĺžka kábla: 1,2 m

Partner: Helieli
KODAK LED autonabíjačka s obrazovkou

KODAK LED autonabíjačka s obrazovkou

74 €

Autonabíjačka Kodak s LED displejom a Bluetooth pripojením. – farba: čierna – FM rádio – LED displej – Funkcia hands free – Pripojenie: Bluetooth – pripojenia: USB x 3, AUX

Partner: Helieli

Kodak je významnou nadnárodnou americkou spoločnosťou zaoberajúcou sa profesionálnou fotografiou, kinematografiou, medicínskou technológiou a grafickým riešením a spracovaním fotografickej dokumentácie.

„Vy stlačíte tlačidlo, my urobíme zvyšok“ bol pôvodný reklamný slogan firmy Kodak z roku 1890. Vymyslel ho George Eastman, ktorý v roku 1888 uviedol na trh prvý jednoduchý fotoaparát. Kodak bol pôvodne názov výrobku tejto firmy – fotoaparátu na zvitkový film. Pretože bol tento produkt veľmi úspešný, stal sa neskôr súčasťou názvu firmy. Do tej doby náročný a zložitý proces fotografovania bol tak zrazu jednoduchý a dostupný takmer každému. Od tej doby sa Eastmanova spoločnosť Kodak snažila vyvíjať nové produkty a celý proces fotografovania tak, aby fotografovanie bolo stále jednoduchšie a mali sme z neho väčší pôžitok.

Spoločnosť bola populárna predovšetkým v dobe fotoaparátov používajúcich zvitkový film. Po nástupe digitálnych fotoaparátov sa venuje digitálnej fotografii a digitálnemu tlačeniu.

Špecializácie

Digitálne kompakty, kartové kamery, digitálne fotorámiky, akumulátory.