Kitl Syrob Mätový 500ml sirup
5,31 € 4,99 €

Vynikajúci hustý sirup z čerstvých lístkov mäty kučeravej, pestovanej v BIO kvalite. Vďaka svojmu zloženiu a šetrnému výrobnému postupu je sirup bohatý na látky zdraviu prospešné, aromatické a chuťové. Je skvelý na prípravu osviežujúcich domácich limonád.

Kitl Syrob Višňový s dužninou 500ml sirup
5,31 € 4,99 €

Výborný hustý sirup vyrobený z višňovej šťavy a višňovej dužiny. Obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky. Je skvelý na prípravu domácich limonád, kokteilov, ale aj horúcich nápojov..

Kitl Syrob Čierne ríbezle s dužninou 500ml sirup
5,31 € 4,99 €

Kitl Syrob Čierne ríbezle obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky. Na 100 ml sirupu je použité 104 ml ovocnej šťavy a dužiny. Čiernoríbezľový sirup Kitl je vhodný na prípravu domácich osviežujúcich limonád a kokteilov..

Kitl Syrob Červené ovocie (Malina, Višňa, Č. Ríbezle) 3x 500 ml
15,10 €

Darčekové balenie ovocných sirupov Kitl . V balení sú sirupy z ovocnej radu: Kitl Syrob Malinový, Kitl Syrob Višňový a Kitl Syrob Čierne ríbezle. Sirupy Kitl sú vhodné na prípravu domácich limonád, nealkoholických aj alkoholických koktejlov a na dochutenie dezertov.

Kitl Bio Kitl Smrkáček 250 ml
4,70 €

Kitl Smrkáček BIO je sirup z mladých smrekových výhonkov s vitamínom C. Je vhodný pre deti i dospelých.

Kitl Syrob Bazový 500 ml - sirup na prípravu domácich limonád
4,70 €

Bazový sirup na prípravu limonád Poctivý hustý sirup z ručne zbieraných čerstvých Bio kvetov bazy čiernej. Kvety sú z vlastných BIO odrodových kríkov. Vhodný na prípravu tradičných domácich limonád. Kitl Syrob: Kitl Syrob je poctivý hustý sirup vyrábaný podľa tradičnej domácej receptúry.

Kitl Syrob Citrón s dužinou 500 ml
4,60 €

Citrónový sirup Kitl je vhodný k príprave domácich osviežujúcich limonád a na ochutenie teplých aj studených nápojov a kokteilov. Pre výrobu 100 ml citrónového sirupu bolo použitých 104 ml ovocnej šťavy a dužiny. Citróny poznali už obyvatelia Mezopotámie. Približne v 7.

Kitl Syrob Pomaranč s dužinou 500 ml
4,70 €

Pomarančový sirup Kitl je vhodný k príprave domácich osviežujúcich limonád a na ochutenie teplých aj studených nápojov a kokteilov. Na výrobu 100 ml sirupu bolo použitých 108 ml ovocnej šťavy a dužiny. Prevažná väčšina citrusov, ktoré sa na svete zožne, sú pomaranče.

Kitl Syrob Višňový s dužinou 500ml - sirup na prípravu domácich limonád
4,70 €

Výborný hustý sirup vyrobený z višňovej šťavy a višňové dužiny. obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky. Je skvelý pre prípravu domácich limonád, koktailov ale aj horúcich nápojov. So sódou a ľadom, ozdobený plátkom pomaranča z neho vytvoríte osviežujúci domáce limonádu.

Kitl životabudič 500ml - sirup na povzbudenie
7,10 €

Sirup životabudič sa vyrába sa zo zahustenej hroznovej šťavy a 5 byliniek. Životabudič obsahuje veľké množstvo hroznového cukru (žiadny cukor repný, žiadna umelé sladidlá a alkohol). Sirup obsahuje prírodný kofeín z bylín.

Kitl Životabudič pre mužov 500 ml
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto novinka je vyrobená zo zahustenej hroznovej šťavy a 5 bylín s povzbudzujúcimi účinkami. Fľaštička zodpovedá 20tich plechovkám energetických nápojov.

Sme výrobcovia prvotriednych nápojov – sirupov, medicinálnych vín a medovín.

Sme výrobcovia prvotriednych nápojov – sirupov, medicinálnych vín a medovín.