Kitl Bio Kitl Smrkáček 250 ml
4,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kitl Smrkáček BIO je sirup z mladých smrekových výhonkov s vitamínom C. Je vhodný pre deti i dospelých. .

Kitl Syrob Bazový 500 ml - sirup na prípravu domácich limonád
4,60 €

Bazový sirup na prípravu limonád Poctivý hustý sirup z ručne zbieraných čerstvých Bio kvetov bazy čiernej. Kvety sú z vlastných BIO odrodových kríkov. Vhodný na prípravu tradičných domácich limonád. Kitl Syrob: Kitl Syrob je poctivý hustý sirup vyrábaný podľa tradičnej domácej receptúry.

Kitl Syrob Mätový 500 ml - sirup na prípravu domácich limonád
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Mätový sirup na prípravu limonád Poctivý hustý sirup z čerstvých lístkov mäty kučeravej, pestované v režime BIO kvalite. Vďaka svojmu zloženiu a šetrnému výrobnému postupu je Syrob bohatý na látky zdraviu prospešné, aromatické a chuťové. Vhodný je na prípravu tradičných domácich limonád.

Kitl Syrob Višňový s dužinou 500ml - sirup na prípravu domácich limonád
4,60 €

Výborný hustý sirup vyrobený z višňovej šťavy a višňové dužiny. obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky. Je skvelý pre prípravu domácich limonád, koktailov ale aj horúcich nápojov. So sódou a ľadom, ozdobený plátkom pomaranča z neho vytvoríte osviežujúce domáce limonádu.

Kitl životabudič 500ml - sirup na povzbudenie
7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sirup životabudič sa vyrába sa zo zahustenej hroznovej šťavy a 5 byliniek. Životabudič obsahuje veľké množstvo hroznového cukru (žiadny cukor repný, žiadna umelé sladidlá a alkohol). Sirup obsahuje prírodný kofeín z bylín.

Kitl Životabudič pre mužov 500 ml
7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto novinka je vyrobená zo zahustenej hroznovej šťavy a 5 bylín s povzbudzujúcimi účinkami. Fľaštička zodpovedá 20tich plechovkám energetických nápojov.

Sme výrobcovia prvotriednych nápojov – sirupov, medicinálnych vín a medovín.

Sme výrobcovia prvotriednych nápojov – sirupov, medicinálnych vín a medovín.