Kitchen Artist Sada 3 kuchynských hrncov MEP115
45,96 € 40 €

Sada 3 kuchynských hrncov z vysoko odolného hliníka s nepriľnavým povrchom pre každodenné použitie. Hrnce sú vhodné na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Kameninový vzhľad dodá vašej kuchyni šmrnc.

Kitchen Artist Darčeková sada na víno GS118
45,24 € 39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Somelierský set pre otváranie a uchovanie nedopitých fliaš vína. V tomto skvelom darčekovom sete nájdete okrem iného elektrický akumulátorový otvárač na fľaše alebo pumpu na odsatie vzduchu.

Kitchen Artist Sada 3 kuchynských panvíc MEP114-27%
45,96 € 33,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 3 kuchynských panvíc z vysoko odolného hliníka s nepriľnavým povrchom pre každodenné použitie. Panvice sú vhodné na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Kameninový vzhľad dodá vašej kuchyni šmrnc.

Kitchen Artist Hrniec s pokrievkou MEP117-30%
38,29 € 26,70 €

Kvalitný hliníkový hrniec s prvotriednym marble povrchom o celkovom objeme 6l pre každodenné použitie vo vašej kuchyni. Povrch je odolný voči poškriabaniu a pripáleniu. Transparentná sklenená pokrievka s otvorom pre únik pary.

Kitchen Artist Strojček na cestoviny MEN41
41,47 € 38,50 €

Ručný mlynček na výrobu pravých talianskych cestovín ocení každý milovník tejto kuchyne. Je dodávaný s nadstavcami na výrobu fettuccine, spaghetti, lasgne, ale aj plnených raviol.

Kitchen Artist Čajová kanvica z japonskej liatiny
27,68 € 24,60 €

Čajová kanvica s vyberateľným sitkom z nerezovej ocele je vyrobená z kvalitnej liatiny, ktorá skvele drží teplo a nápoj si vďaka tomu uchová svoju teplotu ešte zhruba hodinu po uvarení. Vnútorný materiál kanvice je zo smaltu a má extrémne dlhú životnosť.

Kitchen Artist Elektrický otvárač na víno GS48
24,56 € 22,30 €

Elektrický otvárač na fľaše vína s klieštičkovým otváračom zátok. Otvárač slúži zároveň ako základňa, vďaka ktorej vývrtka sama stojí. Kvalitné spracovanie v elegantnom čiernom prevedení.

Kitchen Artist Sada 3 japonských nožov MEC115
37,69 € 33,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Set 3 japonských nožov je dodávaný v drevenej darčekovej sade. Sada obsahuje obľúbený nôž japonského typu santoku a dva ďalšie nože. Vysoko kvalitná oceľ predurčuje tieto nože ku každodenému použitiu i pre profesionálov.

Kitchen Artist BBQ box GS64-34%

Kitchen Artist BBQ box GS64

Hodnotenie: 4,6
57,33 € 37,70 €

Box pre skutočných fajnšmekrov a dokonalé aj pohodlné grilovanie. Príslušenstvo čítajúce až pätnásť kusov, ktoré do posledného kúska využijete. Skvelé ako darček pre každého chlapa, každopádne nutnosť ku každému grilu.

Kitchen Artist Darčeková sada na víno GS12
8,10 €

Darčeková sada na víno v plechovej krabičke obsahuje zátku s vývrtkou z nerezovej ocele s otváračom na fľaše a frézou na fóliu. Praktická sada ktorou môžete potešiť ako svojich blízkych, tak seba.

Kitchen Artist Darčeková sada na víno GS129
10,20 €

Darčeková sada na víno obsahuje vákuovú zátku s vývrtkou z nerezovej ocele a otvárač na fľaše a frézou na fóliu. Praktická sada ktorou môžete potešiť ako svojich blízkych, tak seba.

Kitchen Artist Hrniec s pokrievkou MEP116-24%
30,62 € 23,10 €

Kvalitný hliníkový hrniec s prvotriednym marble povrchom o celkovom objeme 4l pre každodenné použitie vo vašej kuchyni. Povrch je odolný voči poškriabaniu a pripáleniu. Transparentná sklenená pokrievka s otvorom pre únik pary.

Kitchen Artist Sada nožov na syry MEN28
18,83 € 15,90 €

Sada nožov na syry v drevenej kazete sa stane krásnym darčekom pre každho milovníka syrov. Sada obsahuje 3 nože na syry plus vidličku na syry. To všetko balené v okrúhlej drevenej kazete.

Kitchen Artist Sada na víno GS124
9,40 € 9,30 €

Sada na víno v elegantnom darčekovom balení. V krabičke je skvelý darček pre milovníkov vína. Sada vína obsahuje základné vybavenie ako je vývrtka s otváračom a rezákom fólie, zátku a ďalšie.

Kitchen Artist Digitálna kuchynská váha
19,70 €

Digitálna kuchynská váha značky Kitchen Artist má vyberateľnú nádobku, prehľadný LED displej a je vybavená funkciou dovažovania. Váha umožňuje váženie v rôznych merných jednotkách až do 5 kg.

Kitchen Artist Luskáčik na orechy MEN346
18,83 € 17,60 €

Luskáčik na orechy s nádobou je ideálna sada pre milovníkov lúskania. Je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Navyše je dodávaný s dvojdielnou rozkladacou bambusovou nádobou na orechy.

Kitchen Artist Ručný otvárač fliaš GS117
18,83 € 17,30 €

Ručný otvárač fliaš v kovovom prevedení sa bude hodiť každému milovníkovi vín. Je vybavený vývrtkou na korkové uzávery, klieštičkovým otváračom zátok, otváračom klasických kovových zátok a zátkou na fľašu.

Kitchen Artist Sada príborov MEC122G
26,79 € 23,40 € 0,98 €/ks

Klasická príborová súprava pre šesť osôb v šedom prevedení. Farebná kolekcia značky Kitchen Artist, vnesie do vašej jedálne hravosť. Príbory sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a farebná rukoväť je z plastu.