Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Kipod PomPom Lev Kipod Zábavné příšerky
Kipod PomPom Lev

Lev z bukového dřeva a vlny, kterého si děti sami poskládají dohromady. Hračka je příjemná na dotek, kombinace měkké vlny a hladkého přírodního dřeva. Poskytuje prostor pro kreativitu, rozvoj představivosti a jemné motoriky u dětí.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Kidtown
Kipod Zábavné příšerky Kipod Zábavné příšerky
Kipod Zábavné příšerky

Dřevěné vyřezané komponenty k sestavení zábavných příšerek různých tvarů s přiloženými samolepkami k dotvoření obličejů a designových doplňků. Skvělá tvůrčí hračka pro rozvoj představivosti a jemné motoriky.  

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Kidtown
Kipod PomPom ovce Kipod Zábavné příšerky
Kipod PomPom ovce

Ovečka z bukového dřeva a vlny, kterou si děti sami poskládají dohromady. Hračka je příjemná na dotek, kombinace měkké vlny a hladkého přírodního dřeva. Poskytuje prostor pro kreativitu, rozvoj představivosti a jemné motoriky u dětí.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Kidtown
Kipod PomPom Dikobraz Kipod PomPom Dikobraz
Kipod PomPom Dikobraz

Dikobraz z bukového dřeva a vlny, kterého si děti sami poskládají dohromady. Hračka je příjemná na dotek, kombinace měkké vlny a hladkého přírodního dřeva. Poskytuje prostor pro kreativitu, rozvoj představivosti a jemné motoriky u dětí.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Kidtown

Izraelská značka Kipod si za cieľ si dáva priniesť deťom to, čo pri hre naozaj potrebujú a to je kvalitný čas strávený pri hraní sa s hračkami. Hračky z dielne mladého a inovatívneho priemyselného dizajnéra sú teda navrhnuté tak, aby čo najviac podporovali rozvoj detskej kreativity. Tá podľa nich nie je vrodenou vlastnosťou, ako si mnohí myslia, ale skôr získanou schopnosťou, ktorej sa deti môžu naučiť – a výber vhodných hračiek môže pri tomto procese zohrať významnú rolu. Hračky Kipod sú vyrobené z kvalitného dreva a jednotlivé hry sú navrhnuté tak, aby pomáhali rozvíjať kognitívne a motorické schopnosti u detí a zároveň pomohli rozvíjať ich vlastnú fantáziu.