KinGirls Black Currant & Vanilla
6,90 €

Čierna maska s unikátnym antioxidačno – zosvetľujúcim efektom s extraktom z čiernych ríbezlí a vanilky. Čierne ríbezle sú bohatým zdrojom vitamínu C, ktorý účinne ochráni Vašu pokožku pred pôsobením voľných radikálov, ktoré spôsobujú predčasné známky starnutia. Taktiež účinne zjednocujú tón pleti a

KinGirls Deesse - Daytime energizing Bio-cellulose Mask
9,90 €

KinGirls Deesse Daytime enegizing Bio-cellulose Mask je denná maska, ktorá je obohatená s Aloe Vera, výťažkami z čerešňových kvetov a hroznových listov, táto maska ​​na tvár revitalizuje pokožku, aby bola hladká a hydratovaná počas dňa.

KinGirls Deesse - Night repair Bio-cellulose Mask
9,90 €

KinGrils Deesse Night repair Bio-cellulose Mask je nočná maska, ktorá obsahuje výťažky z lotosu a ginka. Hydratuje poškodenia spôsobené environmentálnymi stresormi. Hlboká morská voda, pochádzajúca z apotetickej zóny, zmierňuje únavu a udržuje pokožku hydratovanú.

KinGirls Grapefruit
6,90 €

Detoxikačná hydratačná maska Kingirls so sladkou arómou grepfruitu robí túto masku naozaj výnimočnú. Prírodná grepfruitová esencia prinavráti vašej pokožke jemnosť a sviežosť.

KinGirls Grapeleaves and Caviar
6,90 €

3D maska proti starnutiu s hydratačným efektom. Jemná zmes sladkého hrozna a čistého kaviáru dodáva vašej pleti pocit uvoľnenia a starostlivosti. Podstata kaviáru obsiahnutého v maske je dodať pleti jemnosť a hydratáciu, čomu napomáha extrakt z Ylang – Ylang. 

KinGirls Jasmine and Neroli
6,90 €

Relaxačno upokojujúca maska s extraktom z jazmínu a neroli. Extrakt z neroli obsiahnutý v maske ukľudňuje pokožku a eliminuje jej začervenanie, spevňuje drobné cievky, čím zabraňuje ich rozširovaniu a popraskaniu. Okrem toho reguluje okysličenie kože, čím sa dosahuje zdravšia, žiarivejšia farba poko

KinGirls Lavender
6,90 €

Intenzívna hydratačná pleťová maska s obsahom extraktu z levandule a esencie z pelargónie. Esencie v maske dodajú vašej pokožke dostatočnú hydratáciu, perfektný vzhľad a nádhernú vôňu.

KinGirls Multi-Fruit
6,90 €

Hydratačná a vyživujúca maska s ovocným extraktom. Kombinácia esencií z kiwi, ananásu a grepfruitu zastúpene v tejto maske sa postarajú o hĺbkovú hydratáciu a výživu vašej pokožky. Esencie obsiahnuté v maske sú bohaté na obsah vitamínu C, ktorý pôsobí ako antioxidant a chráni vašu pokožku pred pôsob

KinGirls Raspberry
6,90 €

Hydratačno-tonizújúca pleťová maska KinGirls obsahujúca extrakt z malín. Maliny sú bohaté na obsah železa, horčíka a vápnika, dodajú vašej pokožke potrebné živiny. Malinová maska je vhodná pre všetky typy pleti.Ideálne výsledky dosiahnete pravidelným používaním.

KinGirls SET 1
11,90 €

Darčeková súprava s dvoma maskami obsahuje pleťovú masku KinGirls Výťažky z Malín s prírodnými výťažkami, ktoré obnovujú stratenú vitalitu pleti, dodávajú jemnosť a hĺbkovú hydratáciu. Pleťová maska KinGirls Hľuzovka & kakao 3D bojuje so starnutím a vyhladzuje vrásky, zanecháva komfortný pocit č

KinGirls Truffle and Cocoa
6,90 €

KinGirls Hľuzovka a Kakao 3D pôsobí aktívne proti vráskam, zloženie tejto masky dodá vašej pokožke pružnosť a potrebnú vlhkosť. Maska je vhodná pre všetky typy pleti. Ideálne výsledky dosiahnete pravidelným používaním. Odporúčaná aplikácia masky je 2 x do týždňa.