Kimicar Sciogli Pennarello- prípravok na odstránenie škvŕn od fixiek a atramentu 800 ml
8,31 €

Posledný kus za túto cenu!

Kimicar Sciogli Pennarello 800 ml – prípravok na odstránenie škvŕn od fixiek a ingoustu. Výrobok navrhnutý pre rozpúšťanie škvŕn od atramentu, fixiek a lakov na umývateľnom povrchu. Má rýchly účinok a je ľahko zmývateľný, pretože ide o zmes dokonale rozpustnú vo vode. Cena je uvedená za 1 ks.

Kimicar Forum odstránenie usadenín 1 l
4,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kimicar Forum odstránenie usadenín 1 l – čistiaci prostriedok na odstraňovanie usadenín pre wc, sprchy, bazény atď. Nové zloženie a okamžitý účinok. Rozpúšťa nánosy hrdze, vodného kameňa, baktérií atď. Vďaka zmesi povrchovo aktívnych látok zaisťuje dokonalú sanitáciu.

Kimicar Smacchia OXI bieliace prípravok na báze aktívneho kyslíka 800 ml
4,28 €

Posledný kus za túto cenu!

Kimicar Smacchia OXI bieliaci prípravok na báze aktívneho kyslíka 800 ml – hygienizační bieliaci prostriedok na báze aktívneho kyslíka. Odstraňuje všetky škvrny pRedovšetkým organického pôvodu aj pri nízkych teplotách, pričom zároveň chráni textílie i farby. Nepoužívajte na vlnu a hodváb.

Kimicar Kilav Extra čistiaci prípravok 12 kg
69,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Kimicar Kilav Extra čistiaci prípravok 12 kg – vysoko účinný čistiaci prípravok k rýchlemu umývanie osobných a nákladných automobilov. Nie je potrebné čistiť špongiou ani kefou, stačí nastriekať prípravok nariedený vodou a opláchnuť studenou vodou v umývačke.

Kimicar Alcobril prostriedok na podlahy lesklé 1 l
3,98 €

Posledný kus za túto cenu!

Kimicar Alcobril prostriedok na podlahy lesklé 1 l – leštiaci alkoholový čistiaci prostriedok s vôňou pre čistenie a sanitáciu bez šmúh pre všetky lesklé povrchy.

Kimicar Antistatik Multifunkčné proti prachu s vôňou 800 ml
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kimicar Antistatik Multifunkčná prosti prachu s vôňou 800 ml – multifunkčný prípravok proti prachu s vôňou a hygienizačným účinkom. Odstraňuje šmuhy, odtlačky a škvrny, pričom zanecháva ošetrenú plochu čistú, obnovenú a príjemne prevoňanú, má i antibakteriálny účinok.

Kimicar Bagnobello na vodný kameň 800 ml
4,66 €

Posledný kus za túto cenu!

Kimicar Bagnobello na vodný kameň 800 ml – odvápňovaciu čistiace leštiaci a hygienizační prostriedok pre vodovodné batérie, sprchové kúty, sanitárnu keramiku a všetky povrchy z nerez ocele. je to vynikajúci bieliaci prostriedok na špáry obkladov. Príjemne vonia. Cena je uvedená za 1 ks.

Kimicar Hygiene-K čistenie a dezinfekcia 1 l
5,70 €

Kimicar Hygiene-Na čistenie a dezinfekcia 1 l – vysoko koncentrovaný prostriedok na čistenie a dezinfekciu umývateľných povrchov v potravinárskom priemysle a v profesionálnych kuchyniach vrátane nerezových povrchov. Eliminuje zápachy a zanecháva príjemnú vôňu čistoty. Je vytvorený z amónnych solí.

Kimicar Master Grill silný odmasťovač 800 ml
5,88 €

Kimicar Master Grill silný odmasťovač 800 ml – super silný odmasťovač na rúry, grily, Varné dosky, pekáče a pod. Je vhodný ako na ručné čistenie Tak pre nové profesionálne Troup s integrovaným umývacím systémom. Pripravený na použitie. Cena je uvedená za 1 ks.

Kimicar Neobrill leštidlo do umývačky 1 l
4,97 €

Kimicar Neobrill leštidlo do umývačky 1 l – profesionálne leštidlo. Koncentrovaný prostriedok pre profesionálne umývačky riadu s leštiacim účinkom. Zanecháváv riadu a poháre lesklé a žiariace, bez zápachu a šmúh, a to aj v prípade veľmi tvrdej vody. Cena je uvedená za 1 ks.

Kimicar Neobrill leštidlo do umývačky 12 kg
36,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kimicar Neobrill leštidlo do umývačky 12 kg – profesionálne leštidlo. Koncentrovaný prostriedok pre profesionálne umývačky riadu s leštiacim účinkom. Zanecháváv riadu a poháre lesklé a žiariace, bez zápachu a šmúh, a to aj v prípade veľmi tvrdej vody. Cena je uvedená za 1 ks.

Kimicar Noval polvere prášok dezinfekčný na pranie 10 kg
38,10 €

Koncentrovaný prací prostriedok pre profesionálne práčky s antibakteriálnym účinkom. Koncentrát aktívnych látok so super silným prostriedkom na odstraňovanie škvŕn aj pri nízkych teplotách. Chráni farbu, dodáva bielizni mäkkosť a má odvápňovací účinok. Použitie: 20–30 g výrobku na kg bielizne.

Kimicar Polinet Univerzál čistiaci prostriedok 800 ml
5,75 €

Kimicar Polinet univerzál 800 ml – vysoko účinný tekutý čistiaci prostriedok. Používa sa na umakartové povrchy, kuchyne, keramiku, plasty, plachty, lakované a chrómované povrchy, koženkové sedačky, tkaniny, rúry, hygienické zariadenia, obrábajúcich stroje. Úžasná vôňa.

Kimicar Smacchia 3 kyslý odstraňovač škvŕn z textílií 1 l
7,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Kimicar Smacchia 3 kyslý odstraňovač škvŕn z textílií 1 l – kyslý odstraňovač škvŕn z textílií. Odstraňuje škvrny od hrdze, hliníkové šedi, cementu, minerálov, medenky. Použitie: aplikujte niekoľko kvapiek na škvrnu a vložte odev do práčky. Cena je uvedená za 1 ks.

Kimicar STop-Kal kyslý prostriedok na odstránenie usadenín 800 ml
5,49 €

Kimicar STop-Kal kyslý prostriedok na odstránenie usazenin1 l – kyslý prostriedok na odstraňovanie usadenín s vôňou. Je vhodný na odvápnenie, odstránenie hrdze a nečistôt zo sanitárnej keramiky, nerezových drezov, hrncov na cestoviny, riad, sprchovacích kútov, vaní, WC a keramických obkladov.