KiBi vrecko fleece / sivá
36 €

Posledný kus za túto cenu!

Priestorné vrecko, ktoré dieťaťu aj matke poskytne tepelný komfort pri nosení. Jeho veľkosť sa dá meniť prostredníctvom obvodových šnúrok a teda môže s dieťaťom „rásť“ až do veku troch rokov. Kibi – vrecko fleece / sivá je vyrobené z materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Vybavená vreckami na chodidlá, ktoré dobre držia, aj keď deti vykopávajú.

KiBi vrecko softshell / čierna
40 €

Posledný kus za túto cenu!

Priestorné vrecko z príjemného softshellu, ktoré slúži na zahriatie dieťaťa i matky. Je veľmi flexibilné vďaka tomu, že ho možno pomocou obvodových šnúrok nastavovať, vďaka čomu môže vrecko „rásť“ spolu s dieťaťom. Kibi – vrecko softshell / čierna je tiež vybavené reflexnými páskami a reflexným logom.

KiBi Chrániče ramenných popruhov
9 € 8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábätká v nosičoch veľmi rada pri pozorovaní sveta okolo seba ocucávajú ramenné popruhy. Aby nebolo nutné nosič stále dokola kvôli znečisteným ramenným popruhom prať, navlečte Kibi chrániče ramenných popruhov – Podbradníky.

KiBi Chrániče bedrového pásu-61%
9,80 € 3,80 €

Akcia

Chrániče prekrývajú rozopnuté cvočky až k tomu poslednému a chránia tak celý popruh. Aby sa chrániče nezvliekali pohybom nožičiek noseného bábätka, alebo potom pri manipulácii s rozopnutým nosičom, môžete ich jednoducho na svojom mieste zabezpečiť.

KiBi EVO 2
112 €

Praktické nosítko, ktoré je veľmi pohodlné vďaka pevnému bedrovému pásu a polstrovaným ramenným popruhom. Je vyrobená zo 100% bavlny. Kibi EVO 2 je výsledkom patentovaného českého dizajnu. Je ušité v českej dielni a pri jeho výrobe bolo použité maximum českých materiálov. Vhodné pre deti do 3 rokov s hmotnosťou do 20 kg.

KiBi EVO

KiBi EVO

Hodnotenie: 4,9
108,60 €

Nosič Kibi EVO je rastúci ergonomický nosič vyrobený v ČR, určený pre nosenie detí od 4 mesiacov do 3 rokov. Ponúka tri spôsoby nosenia: na bruchu, na chrbte a na boku. Má pevný bedrový pás, opierku hlavičky pre pokojný spánok väčších detí a mnoho ďalšieho.

KiBi EVO 2
164 €

Nosič zo 100% bavlny, ktorý je pohodlný na nosenie vďaka pevnému pásu a čalúneným ramenným popruhom. Umožňuje meniť veľkosť a rásť tak spoločne s dieťaťom. KiBi EVO 2 je veľmi bezpečné vďaka tomu, že spĺňa normu EN 13209–2: 2015. Výhodou je tiež možnosť zrolovania nosidla do bedrového pásu.

KiBi Taška 3v1-56%

KiBi Taška 3v1

Hodnotenie: 5
38 € 16,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Keď potrebujete vyraziť von s noseným bábätkom a potrebujete niekam odložiť najnutnejšie veci, taška Kibi 3v1 je ideálnou voľbou. Môžete ju nosiť klasicky cez jedno rameno alebo krížom, ale veľmi praktickým riešením je zapnutie v páse a nosenie podobne ako sa nosí ľadvinka.

KiBi Taška 3v1-55%

KiBi Taška 3v1

Hodnotenie: 5
38 € 17 €

Posledný kus za túto cenu!

KiBi Taška 3v1 je ideálna taška do ktorej dáte všetko čo pre bábätko a seba potrebujete. Pomocník, keď potrebujete vyraziť von s noseným bábätkom a potrebujete mať voľné ruky. Môžete ju nosiť klasicky cez jedno rameno alebo krížom, ale veľmi praktickým riešením je zapnutie v páse a nosenie podobne ako sa nosí ľadvinka.

KiBi Chrániče popruhov Flora-64%
18,20 € 6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Chrániče ramenných popruhov Flora, s ktorými skvele doplníte nosítko z kolekcie KiBi EVO Flora. Bábätká nosené v nosidlách veľmi radi pri pozorujú svet okolo seba, ocucávajú ramenné popruhy, ktoré majú hneď vedľa hlavičky. Týmito návlekmi predídete neustálemu praniu celého nosítko.

KiBi Chrániče ramenných popruhov-34%
13,63 € 8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábätká nosené v nosičoch veľmi rada pri pozorovaní sveta okolo seba ožužlávajú ramenné popruhy, ktoré majú hneď vedľa hlavičky. Aby nebolo nutné nosič neustále len kvôli znečisteným ramenným popruhom prať, pripravili sme pre vás ako doplnok k nosiču Kibi chrániče ramenných popruhov, niekedy sa im hovorí zjednodušene a možno aj výstižnejšie Slintáčiky.

KiBi Chrániče ramenných popruhov
13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Chrániče ramenných popruhov, s ktorými skvele doplníte nosítko Kibi. Bábätká nosené v nosidlách veľmi radi pri pozorujú svet okolo seba, ocucávajú ramenné popruhy, ktoré majú hneď vedľa hlavičky. Týmito návlekmi predídete neustálemu praniu celého nosítko.

KiBi EVO 2
122 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosidlo zo 100 % bavlny. Ide o rýdzo český produkt, vychádzajúci z českého patentu. Kibi EVO 2 je flexibilne nastaviteľné, teda dieťaťu vydrží od 4 mesiacov až do 3 rokov. Vďaka odolnému bedrovému pásu a polstrovaným ramenným popruhom je veľmi pohodlné na nosenie. Umožňuje flexibilne nastavovať chrbtovú opierku.

KiBi EVO Design - rozbalené
117 € 108,30 €

Rozbalené

Nosič Kibi EVO z kolekcie EVO Design je rastúci ergonomický nosič vyrobený v ČR, určený pre nosenie detí od 4 mesiacov do 3 rokov. Ponúka tri spôsoby nosenia: na bruchu, na chrbte a na boku. Má pevný bedrový pás, opierku hlavičky a možnosť nastavenia šírky chrbtovej opierky

KiBi EVO Flora - zánovné
123,90 € 108,10 €

Zánovné

Nosítko Kibi EVO Flora z kolekcie nosičov zo šatky českej značky šatiek na nosenie detí Lenire sú rastúce ergonomické nosiče vyrobené v ČR, určené pre nosenie detí od 4 mesiacov do 3 rokov. Ponúka tri spôsoby nosenia: na bruchu, na chrbte a na boku.

KiBi Taška 3v1 Flora-55%
46 € 20,50 €

Posledný kus za túto cenu!

KiBi Taška 3v1 Flora je ideálny pomocník, keď potrebujete vyraziť von s noseným bábätkom a potrebujete niekam odložiť najnutnejšie veci. Môžete ju nosiť klasicky cez jedno rameno alebo krížom, ale veľmi praktickým riešením je zapnutie v páse a nosenie podobne ako sa nosí ľadvinka.

KiBi EVO 2 AIR
146 €

Novinka

Rostoucí šátkové nosítko EVO 2 AIR značky KiBi je ergonomické nosítko určené pro nošení dětí od 4–6 měsíců do 3 let. Praktické nosítko vám umožní být dítěti stále na blízku a zároveň mít volné ruce na další činnosti. Ideální pro maminky i tatínky, stačí nastavit. Letní verze se síťovinou.

KiBi EVO 2
134 €

Novinka

Rostoucí celošátkové nosítko EVO 2 značky KiBi je ergonomické nosítko určené pro nošení dětí od 4–6 měsíců do 3 let. Praktické nosítko vám umožní být dítěti stále na blízku a zároveň mít volné ruce na další činnosti. Ideální pro maminky i tatínky, stačí nastavit.