Ki-ET-LA Dívčí sluneční brýle JokaLa (2-4 roky) - růžové
23,60 €

Prémiové slnečné okuliare vyvinuté francúzskymi odborníkmi špeciálne pre malé deti. Ako jediné na trhu poskytujú tú najvyššiu ochranu UV filtrov spolu s filtrom modrého svetla v kvalitných polykarbonátových sklách. Jedinečné sú aj vďaka svojej nerozbitnosti a ohybnosti, ľahkému flexibilnému rámu bez nebezpečných pántov a skrutiek. Dokonalá ochrana aj pre tie najmenšie děti.Dokonalá ochrana aj pre tie najmenšie deti. Dodávané v darčekovom balení.


Ki-ET-LA Slnečné okuliare Diabola 0-18
23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Slnečné okuliare Diabola 0–18 – obrúčky vyrobené z hypoalergénneho nerozbitného elastoméru, môže byť ľubovoľne ohýbaný, bez nebezpečných pántov a skrutiek. Pri týchto okuliaroch je zaistená veľmi vysoká ochrana očí.


Ki-ET-LA Slnečné okuliare Jokaki 12-30m
23,20 €

Slnečné okuliare Jokaki 12–30 – obrúčky vyrobené z hypoalergénneho nerozbitného elastoméru, môže byť ľubovoľne ohýbaný, bez nebezpečných pántov a skrutiek. U týchto okuliarov je zaistená veľmi vysoká ochrana očí.


Ki-ET-LA Slnečné okuliare Jokala 2-4 r
23,20 €

Slnečné okuliare Jokala 2–4 r. – obrúčky vyrobené z hypoalergénneho nerozbitného elastoméru, môže byť ľubovoľne ohýbané, bez nebezpečných pántov a skrutiek. Pri týchto okuliaroch je zaistená veľmi vysoká ochrana očí.