KetoMix Ketónová diéta na 7 dní
52,40 €

Potraviny KetoMix sú vyvinuté s odborníkmi na výživu. Kvalitné bielkoviny dovážame z Veľkej Británie a zmes vyrábame u nás v Českej republike. Unikátne zloženie obsahuje látky pre podporu trávenia, správnu činnosť mozgu a vitamíny pre podporu imunity. .

KetoMix Proteínové tyčinky s príchuťou jahody 16 x 40 g
18,10 €

Proteínové tyčinky KetoMix s príchuťou jahody sú vhodnou potravinou nielen pre ketónovou diétu. Tyčinkami môžete doplniť ako redukčné, tak bežný jedálny lístok. Tyčinky sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix. Jedna tyčinka nahradí jedno denné jedlo diéty KetoMix.

KetoMix Proteínové tyčinky s príchuťou vanilky 16 x 40 g
18,10 €

Proteínové tyčinky KetoMix s príchuťou vanilky sú vhodnou potravinou nielen pre ketónovou diétu. Tyčinkami môžete doplniť ako redukčné, tak bežný jedálny lístok. T yčinky sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix. Jedna tyčinka nahradí jedno denné jedlo diéty KetoMix.

KetoMix Detox 100 kapslí
9,80 €

Detox od KetoMix obsahuje účinnú prírodnú látku silymarín a cholín. Prispieva k udržaniu normálnej činnosti pečene. Prispieva k normálnemu metabolizmu lipidov. Chudnutie znamená nielen odbúravanie tukov, ale aj vyplavovanie dlho ukladaných škodlivín z vášho tukového tkaniva.

KetoMix Proteinové pomerančové sušenky (30 sušenek)
9,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Boli ste doteraz zvyknutí dopriať si ku káve alebo čaji niečo sladké? Týchto príjemných chvíľ sa pri KetoMix diéte vzdávať nemusíte. Nízkosacharidová pomarančová sušienka KetoMix je totiž skvelým doplnkom každej diéty. Vhodné už od 1. fázy ketónové diéty KetoMix. Balenie obsahuje 30 sušienok.

KetoMix Proteínové cestoviny penne (10 porcií)
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Proteínové penne KetoMix vďaka svojmu vysokému obsahu bielkovín a nízkemu obsahu sacharidov, dokonale podporí vaše chudnutie. Pripraviť si ich môžete s obľúbenými bylinkami, cesnakom, olivovým olejom, pestom, olivami alebo restovanou zeleninou. .

KetoMix Cesnaková nátierka Ketomix 300 g (10 porcií)
19,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Cesnaková nátierka Ketomix sa stane skvelou a praktickou súčasťou vašej ketónové diéty. Nielen, že je nízkosacharidová, ale dokáže aj plnohodnotne nahradiť vaše každodenné jedlo. Jedna porcia totiž dodá vášmu telu kvalitné bielkoviny, vitamíny, minerálne látky aj vlákninu.

KetoMix Proteínové žemličky 300 g (10 porcií)
18,70 €

Proteínové žemličky KetoMix vám dokonale uľahčí ketónovou diétu a vďaka nízkemu obsahu sacharidov môžu byť aj skvelým pomocníkom pre udržiavanie váhy. Žemličky sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix. V prvej fáze diéty KetoMix môžete žemličky nahradiť až 5 denných jedál. .

KetoMix Proteínový Bezlepkový chlieb 300 g (10 porcií)
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Proteínový bezlepkový chlieb KetoMix vám dokonale uľahčí ketónovou diétu a vďaka nízkemu obsahu sacharidov môže byť aj skvelým pomocníkom pre udržiavanie váhy. Chlieb je vhodný už od prvej fázy diéty KetoMix. V prvej fáze diéty KetoMix môžete chlebom nahradiť až 5 denných jedál.

KetoMix Proteínové nachos - slanina (4 porcie)
7,20 €

Proteínové nachos – slanina sa stanú skvelým pomocníkom vo chvíli, keď vás chuť na sladké. Preto už nemusíte mať obavy, že diétu v slabej chvíli porušíte. S KetoMix em totiž môžete maškrtiť bez výčitiek a navyše chudnúť. .

KetoMix Proteínové chipsy s príchuťou smotany a cibule (4porce)
7,20 €

Chipsy s príchuťou smotany a cibuľky sa stanú skvelým pomocníkom vo chvíli, keď vás chuť na sladké. Preto už nemusíte mať obavy, že diétu v slabej chvíli porušíte. S KetoMix em totiž môžete maškrtiť bez výčitiek a navyše chudnúť. .

KetoMix Proteinové chipsy s příchutí barbecue (4 porce)
7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Proteínové chipsy s príchuťou barbecue majú znížený obsah sacharidov i tukov a sú tak vhodné pri každej redukčnej diéte. S KetoMix em totiž môžete maškrtiť bez výčitiek a navyše chudnúť. V prvej fáze diéty môžete balením chipsov nahradiť jednu z piatich denných porcií jedál KetoMix.

KetoMix Príchuť ku kokteilu - čokoláda 45 g
3,40 €

Príchuť ku kokteilu – čokoláda je ideálna pre milovníkov sladkej chuti. Samotná jedna lyžička tejto zmesi zmení váš koktail v pestrej jedlo, ktoré môžete jesť po celý deň. Jednotlivé dochucovacia zmesi môžete medzi sebou mixovať, a tým utvárať nové a nové kombinácie chutí. .

KetoMix Príchuť ku kokteilu - káva 45 g
3,40 €

Príchuť ku kokteilu – káva Jemná chuť a jemné aroma kávové príchute KetoMix poteší každého priaznivca ľadovej kávy alebo cappuccina. Jednotlivé dochucovacia zmesi môžete medzi sebou mixovať, a tým utvárať nové a nové kombinácie chutí. .

KetoMix Príchuť ku kokteilu - vanilka 45g
3,40 €

Príchuť ku kokteilu – vanilka poteší vaše zmysly. Samotná jedna lyžička tejto zmesi zmení váš koktail v pestrej jedlo, ktoré môžete jesť po celý deň. Jednotlivé dochucovacia zmesi môžete medzi sebou mixovať, a tým utvárať nové a nové kombinácie chutí. .

KetoMix Príchuť ku kokteilu - banán 45 g
3,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Príchuť ku kokteilu – banán je jemne sladkastá ako zrelé banány a pohladí tak vaše chuťové poháriky. Samotná jedna lyžička tejto zmesi zmení váš koktail v pestrej jedlo, ktoré môžete jesť po celý deň. .

KetoMix Cesnak a bylinky dresing bez kalórií 250 ml
4,40 €

Nízkokalorický dresing s príchuťou cesnaku a byliniek je vhodný ako na dochucovanie šalátov a zeleniny, tak ako omáčka na namáčanie. Má takmer nulovú kalorickú hodnotu, je bez cukrov, tuku, lepku aj laktózy. Je vhodný pre všetky druhy diét. Môžu ho aj vegetariáni. Vhodný už od 1. fázy. .

KetoMix Kečup bez kalórií 250ml
4,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Kečup bez kalórií – nahradí ten klasický všade, kde potrebujete. Či už ho použijete ako omáčku k namáčaniu zeleniny, do nízkosacharidových alebo konjakových cestovín alebo k potretie KetoMix pizze. Má nulovú kalorickú hodnotu, je úplne bez cukru, tuku, lepku aj laktózy.

KetoMix Barbecue dresing bez kalórií 250 ml
4,40 €

Barbecue dresing bez kalórií je vhodný ako na dochucovanie šalátov a zeleniny, tak ako omáčka na namáčanie. Má takmer kalorickú hodnotu, je úplne bez cukru, tuku, lepku aj laktózy. Je vhodný pre všetky druhy diét. Môžu ho aj vegetariáni. Vhodný už od 1. fázy.

KetoMix Pikantné cesnak dresing bez kalórií 250 ml
4,40 €

Nízkokalorický cesnakový dresing je vhodný ako na dochucovanie šalátov a zeleniny, tak ako omáčka na namáčanie. Má nulovú kalorickú hodnotu, je bez cukrov, tuku, lepku aj laktózy. Je vhodný pre všetky druhy diét. Môžu ho aj vegetariáni. Vhodný už od 1. fázy.

KetoMix L-Carnitine - spaľovač tukov 60 kapsúl
8,70 €

L-Carnitine – spaľovač tukov. Deficit L-karnitínu sa môže prejaviť celkovou slabosťou, znížením svalovej sily a únavou. Bolo zistené, že zníženie hladiny L-karnitínu vedie k zníženiu účinnosti ketogénnej diéty. Preto je príhodné L-karnitín počas tejto diéty dopĺňať.

KetoMix Proteínové tyčinky s príchuťou čokolády 16 x 40 g
18,10 €

Proteínové tyčinky KetoMix s príchuťou čokolády sú vhodnou potravinou nielen pre ketónovou diétu. Tyčinkami môžete doplniť ako redukčné, tak bežný jedálny lístok. Tyčinky sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix. Jedna tyčinka nahradí jedno denné jedlo diéty KetoMix.

KetoMix Ketónová diéta na 3 týždne
165,40 €

Potraviny KetoMix sú vyvinuté s odborníkmi na výživu. Kvalitné bielkoviny dovážame z Veľkej Británie a zmes vyrábame u nás v Českej republike. Unikátne zloženie obsahuje látky pre podporu trávenia, správnu činnosť mozgu a vitamíny pre podporu imunity. .

KetoMix Konjakovej bezsacharidovej rezance 385 g
3,80 €

Konjacové bezsacharidovej rezance sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix . Rezancami nenahradzujte žiadnej z piatich denných jedál. Vzhľadom k nízkej energetickej hodnote nie je ich konzumácia obmedzená.

KetoMix Ketónová diéta na 4 týždne
275,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Potraviny KetoMix sú vyvinuté s odborníkmi na výživu. Kvalitné bielkoviny dovážame z Veľkej Británie a zmes vyrábame u nás v Českej republike. Unikátne zloženie obsahuje látky pre podporu trávenia, správnu činnosť mozgu a vitamíny pre podporu imunity.

KetoMix Konjakovej bezsacharidovej tagliatelle 385 g
3,80 €

Konjacové bezsacharidovej rezance v tvare tagliatelle sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix . Rezancami nenahradzujte žiadnej z piatich denných jedál. Vzhľadom k nízkej energetickej hodnote nie je ich konzumácia obmedzená.

KetoMix Proteínové cestoviny RISON (10 porcií)
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Proteínové RISON KetoMix vďaka svojmu vysokému obsahu bielkovín a nízkemu obsahu sacharidov, dokonale podporí vaše chudnutie. Pripraviť si ich môžete s obľúbenými bylinkami, cesnakom, olivovým olejom, pestom, olivami alebo restovanou zeleninou. .

KetoMix Proteinové sušenky + svačinová krabička ZDARMA
15,70 €

Boli ste doteraz zvyknutí dopriať si ku káve alebo čaji niečo sladké? Týchto príjemných chvíľ sa pri KetoMix diéte vzdávať nemusíte. Nízkosacharidová kakaová sušienka KetoMix je totiž skvelým doplnkom každej diéty. Vhodné už od 1. fázy ketónové diéty KetoMix. Balenie obsahuje 30 sušienok.

KetoMix Multivitamín s minerálnymi látkami 60 kapslí
7,50 €

Multivitamín s minerálnymi látkami doplní všetky potrebné látky. Počas prvej fázy diéty KetoMix odporúčame užívať maximálne 1 tabletu denne. Počas druhej fázy diéty KetoMix doporučujeme 1 – 2 tablety denne.

KetoMix Proteínové cestoviny fusilli (10 porcií)
18,70 €

Proteínové fusilli KetoMix vďaka svojmu vysokému obsahu bielkovín a nízkemu obsahu sacharidov, dokonale podporí vaše chudnutie. Pripraviť si ich môžete s obľúbenými bylinkami, cesnakom, olivovým olejom, pestom, olivami alebo restovanou zeleninou.

KetoMix Proteinová polévka s kuřecí příchutí (10 porcí)
19,60 €

Proteínová polievka KetoMix s kuracou príchuťou je vhodným jedlom pre celý deň – vo chvíli, keď dostanete hlad, potrebujete niečo teplého do žalúdka alebo máte málo času. Navyše je vďaka svojmu zloženiu dokonalú potravinou pre ketónovou diétu.

KetoMix Proteínová polievka 300 g (10 porcií) - gulášová
19,60 €

Proteínová polievka – gulášová. Jednoduchým rozmiešaním zmesi v horúcej vode pripravíte behom chvíľky svojej obedňajšej jedlo, desiatu alebo večeru. Polievku navyše môžete obohatiť pridaním byliniek, obľúbeného, húb alebo zeleniny.

KetoMix Ketónová diéta na 2 týždne
108,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Potraviny KetoMix sú vyvinuté s odborníkmi na výživu. Kvalitné bielkoviny dovážame z Veľkej Británie a zmes vyrábame u nás v Českej republike. Unikátne zloženie obsahuje látky pre podporu trávenia, správnu činnosť mozgu a vitamíny pre podporu imunity.

KetoMix Konjakovej bezsacharidovej špagety 385 g
3,80 €

Konjacové bezsacharidovej špagety sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix . Špagetami nenahradzujte žiadnej z piatich denných jedál. Vzhľadom k nízkej energetickej hodnote nie je ich konzumácia obmedzená.

KetoMix Konjakový bezsacharidovej ryža 385 g
3,80 €

Konjakový bezsacharidovej ryža je vhodná už od 1. fázy diéty KetoMix. Surovinou pre výrobu nízkosacharidových konjakových príloh sú hľuzy rastliny Amorphophallus konjak, ktoré sú významným zdrojom vlákniny zvanej glukomanány. Ryžou nenahradzujte žiadnej z piatich denných jedál.

KetoMix Príchuť ku kokteilu - lesná zmes 45g
3,40 €

Príchuť lesná zmes poteší hlavne tých, pre ktorých je pri diéte náročnej vynechať sladké ovocie. Samotná jedna lyžička tejto zmesi zmení váš koktail v pestrej jedlo, ktoré môžete jesť po celý deň. Jednotlivé dochucovacia zmesi môžete medzi sebou mixovať, a tým utvárať nové a nové kombinácie chutí.

KetoMix Proteinová pažitkovo-cibulová omeleta (10 porcí)
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Proteínovú omeletu KetoMix si obľúbi každý milovník teplých raňajok, obedov či večerí. Navyše vďaka jednoduchej a rýchlej príprave pre vás bude chudnutie neuveriteľne ľahké.

KetoMix Proteinová polévka s houbovou příchutí (10 porcí)
19,60 €

Proteínová polievka KetoMix s hubovou príchuťou je vhodným jedlom pre celý deň – vo chvíli, keď dostanete hlad, potrebujete niečo teplého do žalúdka alebo máte málo času. Navyše je vďaka svojmu zloženiu dokonalú potravinou pre ketónovou diétu.

KetoMix Proteinové kakaové sušenky s kousky čokolády (30 sušenek)
9,50 €

Boli ste doteraz zvyknutí dopriať si ku káve alebo čaji niečo sladké? Týchto príjemných chvíľ sa pri KetoMix diéte vzdávať nemusíte. Nízkosacharidová kakaová sušienka s kúskami čokolády KetoMix je totiž skvelým doplnkom každej diéty. Vhodné už od 1. fázy ketónové diéty KetoMix.

KetoMix Proteínový puding s vanilkovou príchuťou - 300 g (10 porcií)
18,70 €

Jemný vanilkový puding KetoMix môže byť skvelou súčasťou vašej ketónové diéty – zasýti, zaženie chuť na sladké a dodá vášmu telu potrebné množstvo bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny. Puding je vhodný už od prvej fázy diéty KetoMix.

KetoMix Vajonéza dresing bez KALOR 250 ml
4,40 €

Nízkokalorický cesnakový dresing je vhodný ako na dochucovanie šalátov a zeleniny, tak ako omáčka na namáčanie. Má nulovú kalorickú hodnotu, je bez cukrov, tuku, lepku aj laktózy. Je vhodný pre všetky druhy diét. Môžu ho aj vegetariáni. Vhodný už od 1. fázy.

KetoMix Kakaový horúci nápoj 90 g
5,70 €

Kakaový horúci nápoj KetoMix vás prekvapí svojou jemnou čokoládovo-mliečnu chuťou. V chladných dňoch vás navyše príjemne zahreje a zasýti. .

KetoMix Ketodrink s příchutí pomeranče (10 porcí)
13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ketodrink je skvelým a kvalitným pomocníkom, ktorý vám príznaky nepohodlie pri začiatku diéty pomôže zmierniť a keto chrípku tak lepšie prekonať. Obsahuje všetky potrebné vitamíny a minerálne látky, ktoré treba telu v stave počiatočnej ketózy doplniť.

KetoMix Kolagén s kyselinou hyalurónovou (30 porcií)
37,70 €

Novinka

Kolagén s kyselinou hyalurónovou je skvelým a kvalitným pomocníkom v starostlivosti nielen o pleť, ale aj kosti, chrupavky, vlasy a nechty. Kolagén je najviac zastúpenou bielkovinou v našom tele. Už od 25. roku by sme ho ale telu mali dodávať potravinovými doplnkami.