KetoMix Ketónová diéta na 4 týždne
275,10 €

Potraviny KetoMix sú vyvinuté s odborníkmi na výživu. Kvalitné bielkoviny dovážame z Veľkej Británie a zmes vyrábame u nás v Českej republike. Unikátne zloženie obsahuje látky pre podporu trávenia, správnu činnosť mozgu a vitamíny pre podporu imunity. .

KetoMix Proteínové tyčinky s príchuťou čokolády 16 x 40 g
17,70 €

Proteínové tyčinky KetoMix s príchuťou čokolády sú vhodnou potravinou nielen pre ketónovou diétu. Tyčinkami môžete doplniť ako redukčné, tak bežný jedálny lístok. Tyčinky sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix. Jedna tyčinka nahradí jedno denné jedlo diéty KetoMix.

KetoMix Proteínová palacinka 320 g (10 porcií)
19,10 €

Proteínová palacinka KetoMix je skvelým pomocníkom nielen počas ketónové diéty. Ako ľahkú desiatu alebo večeru ju môžete zaradiť aj v prípade, keď len potrebujete odľahčiť svoj jedálniček. Palacinky sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix.

KetoMix Proteínový koktail KetoMIX 1200 g
52,90 €

Proteínový koktail KetoMix je skvelou súčasťou ketónové diéty a to nielen z dôvodov jednoduché prípravy, kedy stačí pridať len vodu, ale aj možnosťou zvoliť si vlastné príchuť a upraviť jej intenzitu. .

KetoMix Ketónová diéta na 7 dní
51 €

Potraviny KetoMix sú vyvinuté s odborníkmi na výživu. Kvalitné bielkoviny dovážame z Veľkej Británie a zmes vyrábame u nás v Českej republike. Unikátne zloženie obsahuje látky pre podporu trávenia, správnu činnosť mozgu a vitamíny pre podporu imunity. .

KetoMix Proteínové tyčinky s príchuťou jahody 16 x 40 g
17,70 €

Proteínové tyčinky KetoMix s príchuťou jahody sú vhodnou potravinou nielen pre ketónovou diétu. Tyčinkami môžete doplniť ako redukčné, tak bežný jedálny lístok. Tyčinky sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix. Jedna tyčinka nahradí jedno denné jedlo diéty KetoMix.

KetoMix Proteínové tyčinky s príchuťou vanilky 16 x 40 g
17,70 €

Proteínové tyčinky KetoMix s príchuťou vanilky sú vhodnou potravinou nielen pre ketónovou diétu. Tyčinkami môžete doplniť ako redukčné, tak bežný jedálny lístok. T yčinky sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix. Jedna tyčinka nahradí jedno denné jedlo diéty KetoMix.

KetoMix Konjakový bezsacharidovej ryža 385 g
3,70 €

Konjakový bezsacharidovej ryža je vhodná už od 1. fázy diéty KetoMix. Surovinou pre výrobu nízkosacharidových konjakových príloh sú hľuzy rastliny Amorphophallus konjak, ktoré sú významným zdrojom vlákniny zvanej glukomanány. Ryžou nenahradzujte žiadnej z piatich denných jedál.

KetoMix Proteínové nachos - slanina (4 porcie)
7 €

Proteínové nachos – slanina sa stanú skvelým pomocníkom vo chvíli, keď vás chuť na sladké. Preto už nemusíte mať obavy, že diétu v slabej chvíli porušíte. S KetoMix em totiž môžete maškrtiť bez výčitiek a navyše chudnúť. .

KetoMix Proteínový koktail KetoMix 450 g (15 porcií)
25,40 €

Proteínový koktail KetoMix je skvelou súčasťou ketónové diéty a to nielen z dôvodov jednoduché prípravy, kedy stačí pridať len vodu, ale aj možnosťou zvoliť si vlastné príchuť a upraviť jej intenzitu. .

KetoMix Cesnak a bylinky dresing bez kalórií 250 ml
4,30 €

Nízkokalorický dresing s príchuťou cesnaku a byliniek je vhodný ako na dochucovanie šalátov a zeleniny, tak ako omáčka na namáčanie. Má takmer nulovú kalorickú hodnotu, je bez cukrov, tuku, lepku aj laktózy. Je vhodný pre všetky druhy diét. Môžu ho aj vegetariáni. Vhodný už od 1. fázy. .

KetoMix Kečup bez kalórií 250ml
4,30 €

Kečup bez kalórií – nahradí ten klasický všade, kde potrebujete. Či už ho použijete ako omáčku k namáčaniu zeleniny, do nízkosacharidových alebo konjakových cestovín alebo k potretie KetoMix pizze. Má nulovú kalorickú hodnotu, je úplne bez cukru, tuku, lepku aj laktózy.

KetoMix Proteínové cestoviny fusilli (10 porcií)
18,20 €

Proteínové fusilli KetoMix vďaka svojmu vysokému obsahu bielkovín a nízkemu obsahu sacharidov, dokonale podporí vaše chudnutie. Pripraviť si ich môžete s obľúbenými bylinkami, cesnakom, olivovým olejom, pestom, olivami alebo restovanou zeleninou.

KetoMix Vajonéza dresing bez KALOR 250 ml
4,30 €

Nízkokalorický cesnakový dresing je vhodný ako na dochucovanie šalátov a zeleniny, tak ako omáčka na namáčanie. Má nulovú kalorickú hodnotu, je bez cukrov, tuku, lepku aj laktózy. Je vhodný pre všetky druhy diét. Môžu ho aj vegetariáni. Vhodný už od 1. fázy.

KetoMix Konjakovej bezsacharidovej tagliatelle 385 g
3,70 €

Konjacové bezsacharidovej rezance v tvare tagliatelle sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix . Rezancami nenahradzujte žiadnej z piatich denných jedál. Vzhľadom k nízkej energetickej hodnote nie je ich konzumácia obmedzená.

KetoMix Proteínové cestoviny penne (10 porcií)
18,20 €

Proteínové penne KetoMix vďaka svojmu vysokému obsahu bielkovín a nízkemu obsahu sacharidov, dokonale podporí vaše chudnutie. Pripraviť si ich môžete s obľúbenými bylinkami, cesnakom, olivovým olejom, pestom, olivami alebo restovanou zeleninou. .

KetoMix L-Carnitine - spaľovač tukov 60 kapsúl
8,50 €

L-Carnitine – spaľovač tukov. Deficit L-karnitínu sa môže prejaviť celkovou slabosťou, znížením svalovej sily a únavou. Bolo zistené, že zníženie hladiny L-karnitínu vedie k zníženiu účinnosti ketogénna diéty. Preto je príhodné L-karnitín počas tejto diéty dopĺňať.

KetoMix Barbecue dresing bez kalórií 250 ml
4,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Barbecue dresing bez kalórií je vhodný ako na dochucovanie šalátov a zeleniny, tak ako omáčka na namáčanie. Má takmer kalorickú hodnotu, je úplne bez cukru, tuku, lepku aj laktózy. Je vhodný pre všetky druhy diét. Môžu ho aj vegetariáni. Vhodný už od 1. fázy.

KetoMix Konjakovej bezsacharidovej špagety 385 g
3,70 €

Konjacové bezsacharidovej špagety sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix . Špagetami nenahradzujte žiadnej z piatich denných jedál. Vzhľadom k nízkej energetickej hodnote nie je ich konzumácia obmedzená.

KetoMix Pikantné cesnak dresing bez kalórií 250 ml
4,30 €

Nízkokalorický cesnakový dresing je vhodný ako na dochucovanie šalátov a zeleniny, tak ako omáčka na namáčanie. Má nulovú kalorickú hodnotu, je bez cukrov, tuku, lepku aj laktózy. Je vhodný pre všetky druhy diét. Môžu ho aj vegetariáni. Vhodný už od 1. fázy.

KetoMix Proteínová polievka 300 g (10 porcií) - gulášová
19,10 €

Proteínová polievka – gulášová. Jednoduchým rozmiešaním zmesi v horúcej vode pripravíte behom chvíľky svojej obedňajšej jedlo, desiatu alebo večeru. Polievku navyše môžete obohatiť pridaním byliniek, obľúbeného, húb alebo zeleniny.

KetoMix Proteínový Bezlepkový chlieb 300 g (10 porcií)
18,20 €

Proteínový bezlepkový chlieb KetoMix vám dokonale uľahčí ketónovou diétu a vďaka nízkemu obsahu sacharidov môže byť aj skvelým pomocníkom pre udržiavanie váhy. Chlieb je vhodný už od prvej fázy diéty KetoMix. V prvej fáze diéty KetoMix môžete chlebom nahradiť až 5 denných jedál.

KetoMix Proteínové žemličky 300 g (10 porcií)
18,20 €

Proteínové žemličky KetoMix vám dokonale uľahčí ketónovou diétu a vďaka nízkemu obsahu sacharidov môžu byť aj skvelým pomocníkom pre udržiavanie váhy. Žemličky sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix. V prvej fáze diéty KetoMix môžete žemličky nahradiť až 5 denných jedál. .

KetoMix Príchuť ku kokteilu - banán 45 g
3,30 €

Príchuť ku kokteilu – banán je jemne sladkastá ako zrelé banány a pohladí tak vaše chuťové poháriky. Samotná jedna lyžička tejto zmesi zmení váš koktail v pestrej jedlo, ktoré môžete jesť po celý deň. .

KetoMix Príchuť ku kokteilu - kokos 45 g
3,30 €

Príchuť ku koktejlu – kokos, je jemná a ideálne pre milovníkov exotických chutí. Samotná jedna lyžička tejto zmesi zmení váš koktail v pestrej jedlo, ktoré môžete jesť po celý deň. Jednotlivé dochucovacia zmesi môžete medzi sebou mixovať, a tým utvárať nové a nové kombinácie chutí. .

KetoMix Proteínová polievka 300 g (10 porcií) - paradajková
19,10 €

Proteínová polievka – paradajková Jednoduchým rozmiešaním zmesi v horúcej vode pripravíte behom chvíľky svojej obedňajšej jedlo, desiatu alebo večeru. Polievku navyše môžete obohatiť pridaním byliniek, obľúbeného, húb alebo zeleniny.

KetoMix Cesnaková nátierka Ketomix 300 g (10 porcií)
19,10 €

Cesnaková nátierka Ketomix sa stane skvelou a praktickou súčasťou vašej ketónové diéty. Nielen, že je nízkosacharidová, ale dokáže aj plnohodnotne nahradiť vaše každodenné jedlo. Jedna porcia totiž dodá vášmu telu kvalitné bielkoviny, vitamíny, minerálne látky aj vlákninu.

KetoMix Kakaový horúci nápoj 90 g
5,60 €

Kakaový horúci nápoj KetoMix vás prekvapí svojou jemnou čokoládovo-mliečnu chuťou. V chladných dňoch vás navyše príjemne zahreje a zasýti. .

KetoMix Multivitamín s minerálnymi látkami 60 kapslí
7,30 €

Multivitamín s minerálnymi látkami doplní všetky potrebné látky. Počas prvej fázy diéty KetoMix odporúčame užívať maximálne 1 tabletu denne. Počas druhej fázy diéty KetoMix doporučujeme 1 – 2 tablety denne.

KetoMix Perníčky 300 g (10 porcií)
18,20 €

Proteínový KetoMix Perník sa vďaka svojmu nízkemu obsahu sacharidov stane skvelou súčasťou nielen ketónové diéty, ale aj vášho bežného jedálnička. KetoMix Perník je vhodný už od prvej fázy diéty KetoMix. Porcií KetoMix perník môžete nahradiť až dve denné jedlá v rámci KetoMix diéty. .

KetoMix Príchuť ku kokteilu - čokoláda 45 g
3,30 €

Príchuť ku kokteilu – čokoláda je ideálna pre milovníkov sladkej chuti. Samotná jedna lyžička tejto zmesi zmení váš koktail v pestrej jedlo, ktoré môžete jesť po celý deň. Jednotlivé dochucovacia zmesi môžete medzi sebou mixovať, a tým utvárať nové a nové kombinácie chutí. .

KetoMix Príchuť ku kokteilu - jahoda 45 g
3,30 €

Príchuť ku koktejlu – jahoda, osviežujúci a ideálne pre milovníkov ovocných chutí. Samotná jedna lyžička tejto zmesi zmení váš koktail v pestrej jedlo, ktoré môžete jesť po celý deň. Jednotlivé dochucovacia zmesi môžete medzi sebou mixovať, a tým utvárať nové a nové kombinácie chutí. .

KetoMix Príchuť ku kokteilu - káva 45 g
3,30 €

Príchuť ku kokteilu – káva Jemná chuť a jemné aroma kávové príchute KetoMix poteší každého priaznivca ľadovej kávy alebo cappuccina. Jednotlivé dochucovacia zmesi môžete medzi sebou mixovať, a tým utvárať nové a nové kombinácie chutí. .

KetoMix Príchuť ku kokteilu - vanilka 45g
3,30 €

Príchuť ku kokteilu – vanilka poteší vaše zmysly. Samotná jedna lyžička tejto zmesi zmení váš koktail v pestrej jedlo, ktoré môžete jesť po celý deň. Jednotlivé dochucovacia zmesi môžete medzi sebou mixovať, a tým utvárať nové a nové kombinácie chutí. .

KetoMix Proteínová kaše 280 g (10 porcií) - s čokoládovou príchuťou
19,30 €

Proteínová kaša – s čokoládovou príchuťou sa vďaka svojmu nízkemu obsahu sacharidov môže stať súčasťou nielen ketónové diéty, ale aj bežného jedálnička. Kaša je vhodná už od prvej fázy diéty KetoMix. V prvej fáze diéty KetoMix môžete kašou nahradiť až 5 denných jedál.

KetoMix Proteínová omeleta 320 g (10 porcií) - so syrovou príchuťou
19,30 €

Proteínová omeleta – so syrovou príchuťou je vďaka svojmu zloženiu vhodná nielen pre ketónovou diétu, ale aj bežný zdravý jedálniček. Počas piatich minút pripravíte plnohodnotný pokrm plný bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálnych látok. Omelety sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix.

KetoMix Proteínová omeleta 320 g (10 porcií) - so zeleninovou príchuťou
19,30 €

Proteínová omeleta – so zeleninovou príchuťou je vďaka svojmu zloženiu vhodná nielen pre ketónovou diétu, ale aj bežný zdravý jedálniček. Počas piatich minút pripravíte plnohodnotný pokrm plný bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálnych látok. Omelety sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix.

KetoMix Proteínové cestoviny RISON (10 porcií)
18,20 €

Proteínové RISON KetoMix vďaka svojmu vysokému obsahu bielkovín a nízkemu obsahu sacharidov, dokonale podporí vaše chudnutie. Pripraviť si ich môžete s obľúbenými bylinkami, cesnakom, olivovým olejom, pestom, olivami alebo restovanou zeleninou. .

KetoMix Proteínové chipsy s príchuťou smotany a cibule (4porce)
7 €

Chipsy s príchuťou smotany a cibuľky sa stanú skvelým pomocníkom vo chvíli, keď vás chuť na sladké. Preto už nemusíte mať obavy, že diétu v slabej chvíli porušíte. S KetoMix em totiž môžete maškrtiť bez výčitiek a navyše chudnúť. .

KetoMix Proteínový puding s vanilkovou príchuťou - 300 g (10 porcií)
18,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemný vanilkový puding KetoMix môže byť skvelou súčasťou vašej ketónové diéty – zasýti, zaženie chuť na sladké a dodá vášmu telu potrebné množstvo bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny. Puding je vhodný už od prvej fázy diéty KetoMix.