Šľahačkové bombičky jednorazové 50 ks
118x

Kayser Šľahačkové bombičky jednorazové 50 ks

21,20 €

Použitím originálnych jednorazových bombičiek Kayser v šľahači možno docieliť až päťnásobný nášľah smotany. Možno použiť aj na výrobu dezertov, espum, omáčok a polievok. Bombičky sú opatrené bezzávitovým hrdlom a vyrobené zo 100% recyklovateľnej, vysoko kvalitnej ocele.

Tovar od predajcu MALL
Fľaša na šľahačku a teplé espumy INOXCREAMER 0,5 l
29x

Kayser Fľaša na šľahačku a teplé espumy INOXCREAMER 0,5 l

75,40 €

Ďalšia ponuka za 72 €

Fľaša na prípravu čerstvej šľahačky, studených ochutených dezertov s jogurtom či smotanou. Možno použiť aj na výrobu teplých omáčok, espum a pyré. Vďaka technológii nášľahu smotany v spojení s plynom N2O možno získať dvojnásobný objem šľahačky oproti iným metódam šľahania.

Tovar od predajcu MALL
Sifónové bombičky CO2 jednorázové 25 ks
31x

Kayser Sifónové bombičky CO2 jednorázové 25 ks

9,60 €

Jednorazové sifónové bombičky Kayser pre fľaše značiek Kayser, iSi, Liss a Mona. Balenie obsahuje 25 ks bombičiek v obale z recyklovateľnej nerezovej ocele s bezzávitovým hrdlom. V každej bombičke je obsah oxidu uhličitého 7,5 g (10 ml).

Tovar od predajcu MALL
Fľaša na šľahačku a teplé espumy INOXCREAMER 1 l
4x

Kayser Fľaša na šľahačku a teplé espumy INOXCREAMER 1 l

86,10 €

Fľaša na šľahačku a teplé espumy INOXCREAMER od značky Kayser je fľaša na prípravu čerstvej šľahačky, studených ochutených dezertov s jogurtom či smotanou. Možno použiť aj na výrobu teplých omáčok, espum a pyré. Veľmi jednoduché použitie a príjemné dávkovanie, pre použitie s jednorazovými bombičkami N2O.

Tovar od predajcu MALL