10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Juicy Couture

Upresniť parametre
Juicy Couture Couture Couture - EDP Juicy Couture Viva La Juicy Noir - EDP
Juicy Couture Couture Couture - EDP

V roku 2009 predstavila značka Juicy Couture parfum s názvom Couture Couture. Táto vôňa je určená pre všetky ženy a dievčatá, ktoré majú rady orientálno-kvetinové vône. Majstrovsky v sebe kombinuje exotické zložky s prvkami ovocnými a drevitými.

môžete mať 03.06 - 04.06

Partner: Vivantis
Juicy Couture Juicy Couture - EDP Juicy Couture Viva La Juicy Noir - EDP
Juicy Couture Juicy Couture - EDP

V roku 2006 uviedla na trh značka Juicy Couture svoju prvú vôňu pre ženy, ktorú pomenovala zhodne – Juicy Couture. V tejto vôni sa v úvode snúbi ovocné tóny v podaní marhule, melónu, jablka a tóny hyacintu a mučenky.

môžete mať 03.06 - 04.06

Partner: Vivantis
Juicy Couture Viva La Juicy Noir - EDP Juicy Couture Viva La Juicy Noir - EDP
Juicy Couture Viva La Juicy Noir - EDP

Ďalšia vôňa z limitovanej edície značky Juicy Couture nazvaná Viva La Juicy Noir. Táto vôňa skúma zvodnú tvár originálnej vône Viva La Juicy. Vrchné tóny Vás prekvapia kompozíciou šťavnatej únie bobúľ lesného ovocia a mandarínky. V srdci nájdete kvetinovú zmes zimolezu, gardénie a jazmínu.

môžete mať 03.06 - 04.06

Partner: Vivantis
Juicy Couture Viva La Juicy - EDP Juicy Couture Couture La La - parfémová voda s rozprašovačem
Juicy Couture Viva La Juicy - EDP

Parfémová voda s rozprašovačom Viva La Juicy od značky Juicy Couture je sladká kvetinová vôňa pre dievčatá a ženy, ktoré milujú odvážne a sexy parfémy. Prvýkrát uzrela svetlo sveta v roku 2008 a od tej doby je vyhľadávanou a veľmi žiadanou! Nechajte sa zlákať aj vy!.

môžete mať 03.06 - 04.06

Partner: Vivantis
Juicy Couture Couture La La - parfémová voda s rozprašovačem Juicy Couture Couture La La - parfémová voda s rozprašovačem
Juicy Couture Couture La La - parfémová voda s rozprašovačem

Couture La La od značky Juicy Couture je kvetinovo-ovocná vôňa pre dievčatá a ženy. Hravo v sebe v úvode kombinuje mandarínku, jablko a červené ríbezle. V srdci sa ukrýva konvalinka s lístkami fialky a kvetom pomarančovníka a záver vône je tvorený pižmom.

môžete mať 03.06 - 04.06

Partner: Vivantis
Juicy Couture Juicy Couture - EDP - TESTER Juicy Couture Couture La La - parfémová voda s rozprašovačem
Juicy Couture Juicy Couture - EDP - TESTER

V roku 2006 uviedla na trh značka Juicy Couture svoju prvú vôňu pre ženy, ktorú pomenovala zhodne – Juicy Couture. V tejto vôni sa v úvode snúbia ovocné tóny v podaní marhule, melónu, jablká a tóny hyacintu a mučenky.

môžete mať 03.06 - 04.06

Partner: Vivantis
Juicy Couture Viva La Juicy Neon - EDP Juicy Couture Viva La Juicy Neon - EDP
Juicy Couture Viva La Juicy Neon - EDP

Parfumovaná voda Viva La Juicy Neon v roku 2021 nielen nadviazala na slávnu rodinu Juicy Couture Viva La Juicy, ale priniesla do nej aj niečo dokonalé a jedinečné. Na prvé miesto dali autori jemný ružový grapefruit, ktorého šťava dodá sofistikovanosť a maximálnu otvorenosť.

môžete mať 03.06 - 04.06

Partner: Vivantis