Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Upresniť parametre
Uni Držadlo na nápoj l BLACK Uni Držadlo na nápoj l BLACK
Uni Držadlo na nápoj l BLACK

Univerzálny držiak na nápoje značky Joolz vám umožní mať nápoj vždy po ruke, aj keď ste práve na prechádzke s kočíkom. Držiak je vhodný pre kočíky Joolz Aer, Day2, Day3, Day+, Hub, Hub+, Geo3.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Uni backpack Green Uni Držadlo na nápoj l BLACK
Uni backpack Green

Uni backpack značky JOOLZ je praktický prebaľovací batoh, ktorý sa dá ľahko pripevniť na kočík. Majte pri sebe všetko potrebné, čo potrebujete pre vás a vaše dieťa. Tento praktický a moderný plecniak bol vyrobený z 33 recyklovaných PET fliaš.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Uni Fusak - Navy blue Uni Držadlo na nápoj l BLACK
Uni Fusak - Navy blue

Fusak značky JOOLZ zahreje vaše deti počas chladných zimných dní. Mäkká podšívka sa postará o maximálne pohodlie vášho dieťaťa. Vrchnú časť fusaku je možné úplne odňať a využívať iba spodnú časť ako mäkkú a hrejivú podložku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Uni Slnečník - Navy blue AER hlboký diel 2021 Amazing anthracite
Uni Slnečník - Navy blue

Slnečník značky JOOLZ je praktický doplnok ku kočíku. V lete poskytne vášmu dieťaťu potrebný tieň a zároveň ho ochráni pred dažďom, vetrom a UV žiarením.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
AER hlboký diel 2021 Amazing anthracite AER hlboký diel 2021 Amazing anthracite
AER hlboký diel 2021 Amazing anthracite

Pohodlná vanička pre ľahký cestovný kočík JOOLZ AER zaistí komfort pre vaše malé bábätko v meste i na cestách. Systém upevnenia je veľmi jednoduchý a rýchly. Neváhajte a vyrazte s deťmi na dovolenku.

môžete mať 06.03

Partner: MALL
Day+ kompletný set 2021 Navy blue AER hlboký diel 2021 Amazing anthracite
Day+ kompletný set 2021 Navy blue

Day+ značky JOOLZ je kombinovaný kočík, ktorý je jednoduchý na pohľad aj na svoje použitie. Kočík vylepšený o LED osvetlenie vám zaručí viditeľnosť aj za tmy. Súčasťou kočíku je korba a sedátko, a to znamená, že Joolz Day+ môžete využívať od narodenia až do veku 3 rokov.

môžete mať 06.03

Partner: MALL
HUB+ Cocoon nánožník + podložka - Navy blue HUB+ Cocoon nánožník + podložka - Navy blue
HUB+ Cocoon nánožník + podložka - Navy blue

Cocoon nánožník + podložka značky JOOLZ je ideálny doplnok ku kočíku JOOLZ HUB+. Ergonomický dizajn zaistí maximálne pohodlie pre deti už od narodenia do 18 mesiacov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Joolz Fusak AER HUB+ Cocoon nánožník + podložka - Navy blue
Joolz Fusak AER

Fusak Aer od značky Joolz je špeciálne navrhnutý pre kočík Aer, aby Vaše dieťatko zostalo v teple a pohodlí počas chladnejších mesiacov. Fusak je teplý, ľahký a priedušný vďaka mäkkej flísovej podšívke, udržateľnej výplni Sorona a vodoodpudivej látke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Joolz Fusak PUFFER HUB+ Cocoon nánožník + podložka - Navy blue
Joolz Fusak PUFFER

Pohodlný nadýchaný a hrejivý fusak na kočík od značky Joolz je určený predovšetkým pre veľmi chladné zimné dni, kedy udrží Vaše dieťatko v teple. Chráňte dieťa pred chladom a zabaľte ho na zimu s novým fusakom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Uni Prebaľovacia taška Uni Prebaľovacia taška
Uni Prebaľovacia taška

Prebaľovacia taška značky JOOLZ vám umožní mať pri sebe všetky potrebné veci pre vás a vaše bábätko. Taška je vybavená dvomi praktickými uchami vrátane ramenného popruhu. Samozrejmosťou je aj ľahké pripevnenie na kočík.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL