Joie Trillo Shield 2022 Ember
16x

Joie Trillo Shield

179 €

Joie Trillo Shield je autosedačka určená pre deti 9–36kg. Vďaka nej doprajete vášmu dieťaťu vynikajúcu úroveň bezpečia, štýlu a komfortu. Bezpečnosť zaistí komplexná ochrana proti bočnému nárazu doplnená o odnímateľné prvky a ISOSAFE konektory upevnia autosedačku na ISOFIX úchyty v automobile. Výškovo nastaviteľná hlavová opierka poskytne flexibilný komfort podľa aktuálnej výšky dieťaťa.

Tovar od predajcu MALL
Joie Jedálenská stolička Multiply Petite City
16x

Joie Jedálenská stolička Multiply

199 €
196,80 €

Pohodlná a bezpečná jedálenská stolička Multiply 6in1 je určená pre deti od 6 – 72 mesiacov a poslúži vášmu dieťaťu od jedálenskej stoličky, cez sedák až po skvelý stolček so stoličkou na hranie.

Tovar od predajcu MALL
Joie Dreamer, Petite City
60x

Joie Dreamer

109 €

Joie Dreamer je pohodlné a ľahučké húpatko, ktoré poskytuje pohojdávaním báječný komfort a zábavu pre každé dieťa od narodenia a je tak ľahké vziať ho so sebou kamkoľvek. Je veľmi ľahké iba 3,6 kg, ale s vysokou nosnosťou 13kg. Nesmierne kompaktné húpatko zložíte na plochú batožinu a doprajete tak svojmu dieťaťu zábavu a pohodlie aj na návšteve či dovolenke.

Tovar od predajcu MALL
Joie Pact deep sea 2022
24x

Joie Pact

179 €
Posledný kus za túto cenu!

Joie Pact je štvorkolesový športový kočík, svojím unikátnym spôsobom ponúka kombináciu veľmi ľahkého a skladného kočíka, ktorý však zároveň ponúka praktickosť a možnosť využitia každý deň. Váži iba 6 kg, ale zároveň ponúka možnosť skvelej pozície do ľahu, ľahké skladanie jednou rukou, odpruženie všetkých kolies, rozkladaciu búdu a mnoho ďalšieho, čo z neho robí jeden z najpraktickejších kočíkov vo svojej váhovej kategórii.

Tovar od predajcu MALL
Joie Stages Isofix 2022 pavement
13x

Joie Stages Isofix

349 €
Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka Stages ISOfix vhodná od narodenia do 25 kg. Veľmi jednoduché upevnenie pomocou isofixovej bázy. Má špeciálnu ochrannú vrstvu Tri-Protect ™ zvyšujúcu ochranu dieťaťa pomocou 3 vrstiev rôznych materiálov a výsuvné bočné prvky.

Tovar od predajcu MALL
Joie Steady coal 2022
33x

Joie Steadi

169 €

Autosedačka steady Vám umožní voziť vaše dieťa dlhšie proti smeru jazdy a tým zásadne zvýšiť jeho bezpečnosť v ranom veku. Doprajte mu bezpečie, kvalitné materiály a pohodlie ponúkané skvele polohovateľnou autosedačkou Steady.

Tovar od predajcu MALL
Joie Litetrax 4 S coal 2022

Joie Litetrax 4 S

256,80 €

Štýlový športový kočík Litetrax 4 S značky Joie je určený pre deti do 15 kg. Jednoduché skladanie pomocou jednej ruky oceníte predovšetkým pri cestovaní. Možnosť nastavenia chrbtovej opierky aj opierky nôh tak, aby sa vaše dieťa cítilo pohodlne počas každej prechádzky.

Tovar od predajcu MALL
Joie Mimzy 2in1 logan
32x

Joie Jedálenská stolička Mimzy LX

159 €

Stolička Mimzyštýlový a funkčný nízkoprofilový rám, ktorý umožňuje ľahký prístup k dieťaťu a skvele zapadne k stolu. Stoličku Mimzy môžete zložiť do kompaktného balíčka, ktorý sám stojí a možno ho ľahko uschovať.

Tovar od predajcu MALL
Joie Stages 2022 coal
79x

Joie Stages

219 €

Autosedačka Stages je unikátna autosedačka schválená od narodenia až do 25 kg a pre maximálne pohodlie je vybavená veľkým množstvom odnímateľných polstrovaní. Autosedačka sa upevňuje pomocou trojbodového bezpečnostného pásu automobilu.

Tovar od predajcu MALL
Joie Traver 2022 Coal
48x

Joie Traver

159 €

Autosedačka Traver určená pre deti od 15 do 36 kg. Doprajte vášmu dieťaťu vynikajúcu úroveň bezpečia aj komfortu, vďaka upevneniu autosedačky na ISOFIX úchyty v automobile, perfektnej ochrane pri bočnom náraze a pohodlnému polstrovaniu.

Tovar od predajcu MALL
Joie Muze LX coal 2022
9x

Joie Muze LX

149 €

Vysoko kvalitný športový kočík Moze LX 2020 od značky Joie poskytuje deťom perfektnú bezpečnosť a úžasný komfort. Kompaktný kočík sa jednoducho skladá má odnímateľné predné kolesá. Praktické doplnky a skvelé jazdné vlastnosti sa postarajú o dokonalý zážitok z každej cesty.

Tovar od predajcu MALL
Joie i-Snug coal 2022
6x

Joie i-Snug

149 €
147,30 €

Autosedačka i-Snug značky Joie je určená pre tie najmenšie bábätká od 0 – 13 kg. Spĺňa najnovšie a najprísnejšie štandardy v oblasti bezpečnej prepravy detí. Vášmu dieťatku zaistí nielen bezpečie, ale aj maximálne možné pohodlie a zároveň vám uľahčí cestovanie, pretože jej konštrukcia je veľmi ľahká.

Tovar od predajcu MALL