Joie Trillo Shield 2018

Joie Trillo Shield 2018

Hodnotenie: 4,3
121,10 € 119 €

Joie Trillo Shield je autosedačka určená pre deti 9–36kg. Vďaka nej doprajete vášmu dieťaťu vynikajúcu úroveň bezpečia, štýlu a komfortu. Bezpečnosť zaistí komplexná ochrana proti bočnému nárazu doplnená o odnímateľné prvky a ISOSAFE konektory upevnia autosedačku na ISOFIX úchyty v automobile. Výškovo nastaviteľná hlavová opierka poskytne flexibilný komfort podľa aktuálnej výšky dieťaťa.

Joie Brisk LX

Joie Brisk LX

Hodnotenie: 4,2
147,66 € 129 €

Posledný kus za túto cenu!

Golfový kočík Brisk LX je schválený pre použitie od narodenia, vďaka veľmi plochej polohe do ľahu. 5 pozícií mechanického polohovania chrbtovej opierky, 2 pozície nastavenia opierky nôh.

Joie Jedálenská stolička Multiply
163,60 € 158,90 €

Akcia

Pohodlná a bezpečná jedálenská stolička Multiply 6in1 je určená pre deti od 6 – 72 mesiacov a poslúži vášmu dieťaťu od jedálenskej stoličky, cez sedák až po skvelý stolček so stoličkou na hranie.

Joie Ramble Carrycot Night sky S
88,30 €

Hlboká vanička Ramble Carrycot Night sky od značky Joie je pohodlná a ľahučká tak akurát pre príjemný odpočinok malého pasažiera. Vaničku je vďaka adaptérom možné nasadiť na kočíky Crosster, Litetrax 4, Litetrax 4 air a Mytrax.

Joie Every Stage FX

Joie Every Stage FX

Hodnotenie: 4,8
279 €

Joie Every Stage je unikátna autosedačka schválená pre deti od 0 do 36 kg (skupiny 0+, I, II a III)! Autosedačka ponúka možnosť cestovať v bezpečnejšej pozícii, v protismere jazdy pre deti až do hmotnosti 18 kg, teda cca 4 rokov. Naviac ponúka systém ochrany proti bočnému nárazu, ľahké uchytenie pomocou isofixových konektorov, alebo trojbodového pásu vozidla a tiež škrupinu zosilnenú oceľovými prvkami. Pre maximálne pohodlie je pripravené veľké množstvo odnímateľných polstrovaní.

Joie Muze LX 2020

Joie Muze LX 2020

Hodnotenie: 4,5
109 €

Vysoko kvalitný športový kočík Moze LX 2020 od značky Joie poskytuje deťom perfektnú bezpečnosť a úžasný komfort. Kompaktný kočík sa jednoducho skladá má odnímateľné predné kolesá. Praktické doplnky a skvelé jazdné vlastnosti sa postarajú o dokonalý zážitok z každej cesty.

Joie Aire Twin dark pewter 2020
199 €

Detský kočík pre dvojčatá Aire Twin značky Joie je navrhnutý tak, aby vám čo najviac uľahčil cestovanie a prechádzky s vašimi dvojčatami. Ľahký a skladný kočík zabezpečí čo najväčší komfort pre vaše deti. Môžete ho využívať už od narodenia vďaka veľmi plochej polohe do ľahu.

Joie Športový kočík Versatrax
319 €

Športový kočík Versatrax od značky Joie sa ľahko skladá aj jednou rukou. Priestranný kočík do 22 kg s výškovo nastaviteľnou teleskopickou rukoväťou je ďalej vybavený napríklad praktickým držiakom na nápoje a 5bodovými pásmi s polstrovaním.

Joie Mytrax - rozbalené
256,50 €

Rozbalené

Kočík Mytrax je štvorkolesový športový kočík. Zložený v sekunde, okamžité zloženie jednou rukou je šikovne umiestnené uprostred sedenia – proste len zatiahnete a je to.

Joie Allura 120 tile

Joie Allura 120 tile

Hodnotenie: 5
80 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovnú postieľku Allura 120 značky Joie si ľahko pribalíte na cesty. Jednoducho rozložiteľná postieľka je vybavená závesným lôžkom a praktickým bočným vlezom so zatváraním na zips. Súčasťou balenia je aj taška na prenos zloženej postieľky.

Joie Footmuff Litetrax

Joie Footmuff Litetrax

Hodnotenie: 4,2
23,90 €

Joie nánožník/fusak pre zaistenie tepla a komfortu malých cestujúcich v kočíku Joie Litetrax 4, Litetrax 4 Air a Mytrax. Fusak možno odopnutím zipsov premeniť na klasický nánožník. Kočík možno zložiť aj s nasadeným fusakom.

Joie Traver 2019

Joie Traver 2019

Hodnotenie: 4,8
119 €

Autosedačka Traver určená pre deti od 15 do 36 kg. Doprajte vášmu dieťaťu vynikajúcu úroveň bezpečia aj komfortu, vďaka upevneniu autosedačky na ISOFIX úchyty v automobile, perfektnej ochrane pri bočnom náraze a pohodlnému polstrovaniu.

Joie Protect cover Every Stage gray flannel
35 €

Praktický poťah na autosedačku, ktorý chráni pred znečistením a zároveň poskytne malému pasažierovi komfort. Vyrobený z kombinácie bavlny a polyesteru. Joie protect cover Every Stage gray flannel efektívne odvádza vlhkosť. Pochádza od britskej značky, ktorá sa vyznačuje kvalitou svojich produktov. Poťah je ľahko prateľný v práčke.

Joie Protect cover i-Spin 360 gray flannel
35 €

Praktický poťah na detskú autosedačku, ktorý ochráni poťah pred nečistotami. Je vyrobený z kombinácie bavlny a polyesteru. Joie protect cover i-Spin 360 gray flannel efektívne odvádza a absorbuje vlhkosť. Ľahko sa udržiava vďaka tomu, že sa dá bez problémov prať. Vysoká kvalita materiálu a špičkové dizajnové prevedenie.

Joie Protect cover i-Gemm gray flannel
35 €

Poťah na detskú autosedačku, ktorý ochráni povrch proti nečistotám. Joie protect cover i-Gemm gray flannel je vyrobený z príjemného materiálu (kombinácia 80% bavlny a 20% polyesteru). Špeciálny dizajn materiálu efektívne odvádza vlhkosť. Je ľahko prateľný v práčke. Ľahko sa nasadzuje a dáva dole

Joie footmuff Versatrax coal
27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysokokvalitný fusak footmuff Versatrax coal od anglickej značky Joie zaisťuje deťom komfort a teplo. Fusak možno odopnutím zipsov premeniť na klasický nánožník. Výrobok je určený ku kočíkom Versatrax.

Joie Mimzy Snacker

Joie Mimzy Snacker

Hodnotenie: 4,8
77,69 € 69 €

Jedálenská stolička Mimzy Snacker vám vďaka svojim kompaktným rozmerom neuberie takmer žiadny životný priestor. Po zložení, ktoré zvládnete jednoduchým pohybom jednej ruky, ju jednoducho postavíte na vhodné miesto.

Joie Mytrax Flex

Joie Mytrax Flex

Hodnotenie: 5
329 €

Posledný kus za túto cenu!

Joie Mytrax Flex je štvorkolesový športový kočík. Jeho praktickosť a komfortná výbava sú výzvou aj pre tých najnáročnejších malých pasažierov. Je obratný a navrhnutý pre jazdu po akejkoľvek ceste vďaka zadným nafukovacím kolieskam a odpruženie všetkých kolies. Rodičia ocenia jednoduché skladanie, kompaktné rozmery v zloženom stave a výškovo nastaviteľnú rukoväť.

Joie i-Venture

Joie i-Venture

Hodnotenie: 3
159 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka i-Venture značky Joie je určená pre deti od narodenia do 105 cm. Spĺňa najnovšie a najprísnejšie štandardy v oblasti bezpečnej prepravy detí. Autosedačka vášmu dieťaťu zaistí nielen bezpečie, ale aj maximálne možné pohodlie pri preprave automobilom.

Joie Roomie Glide
199 €

Posledný kus za túto cenu!

Detskú postieľku Roomie Glide značky Joie ocenia predovšetkým rodičia, ale aj samotné deti. Buďte svojim deťom stále na blízku aj počas noci. Prirobte postieľku k svojej posteli a spite so svojím bábätkom bez toho, aby ste ho museli mať vo svojej posteli. Uľahčí vám nielen uspávanie, ale aj nočné kŕmenie.

Joie Serina 2in1

Joie Serina 2in1

Hodnotenie: 4
179 €

Hojdačka a ležadlo Serina 2in1 značky Joie ponúka veľa užitočných funkcií od hojdania v niekoľkých rýchlostiach aj smeroch po vibrácie a hudbu s prírodnými zvukmi. Dieťatko zabavia roztomilé hračky na zavesenej hrazde. O jeho bezpečnosť sa postarajú jemné pásy s polstrovaním.

Joie Jedálenská stolička Mimzy LX
119 € 109 €

Stolička Mimzyštýlový a funkčný nízkoprofilový rám, ktorý umožňuje ľahký prístup k dieťaťu a skvele zapadne k stolu. Stoličku Mimzy môžete zložiť do kompaktného balíčka, ktorý sám stojí a možno ho ľahko uschovať.

Joie Litetrax E-16%
149 € 123,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlový športový kočík Litetrax E značky Joie si zamilujú nielen rodičia, ale aj malí cestovatelia. Veľmi jednoduché skladanie jednou rukou vám uľahčí manipuláciu s kočíkom. Kočík je vhodný na dovolenku, nákupy v meste aj prechádzky poľnou cestou.

Joie Evalite Duo

Joie Evalite Duo

Hodnotenie: 4,3
259 € 249 €

Posledný kus za túto cenu!

Evalite Duo je jedným z najľahších dvojčatových kočíkov na trhu s hmotnosťou len málo cez 10kg a skvelou skladnosťou, vďaka tomu vám pomôže lepšie zvládnuť vašu dvojnásobnú radosť.

Joie i-Base

Joie i-Base

Hodnotenie: 4,9
89,99 €

Joie i-Base je IsoFixová základňa kompatibilná s autosedačkami Joie i-Gemma a Joie GEMMA. Báza je schválená podľa nariadenia i-Size. Farebné indikátory potvrdzujú správnu inštaláciu bázy vo vozidle.

Joie i-GEMMA 2

Joie i-GEMMA 2

Hodnotenie: 4,8
129 €

Autosedačka i-Gemma 2 značky Joie je určená pre tie najmenšie bábätká od 0 – 13 kg. Spĺňa najnovšie a najprísnejšie štandardy v oblasti bezpečnej prepravy detí. Vášmu dieťatku zaistí nielen bezpečie, ale aj maximálne možné pohodlie pri preprave automobilom.

Joie Every Stage 2020

Joie Every Stage 2020

Hodnotenie: 5
219 €

Vysoko kvalitná detská autosedačka Every Stage 2020 od značky Joie poskytuje deťom perfektnú bezpečnosť a úžasný komfort. Autosedačka je polohovateľná a má 5bodové bezpečnostné pásy. Vhodné pre deti od narodenia do 36 kg.

Joie Gemm

Joie Gemm

Hodnotenie: 4,3
80 €

Posledný kus za túto cenu!

Joie Gemm je bezpečná a komfortná autosedačka poskytujúca kvalitnú ochranu proti bočnému nárazu a príjemné pohodlie pre deti 0–13kg. Inštalácia pomocou trojbodového pásu vozidla. Je kompatibilná s väčšinou kočíkov Joie. Tvar škrupiny umožňuje húpanie, alebo stabilnú pozíciu pre odpočinok.

Joie i-Traver
159 €

Autosedačka i-Traver značky Joie je určená pre deti od 15 do 36 kg. Spĺňa najnovšie a najprísnejšie štandardy v oblasti bezpečnej prepravy detí. Autosedačka vášmu dieťaťu zaistí nielen bezpečie, ale aj maximálne možné pohodlie pri preprave automobilom.

Joie Snacker 2in1

Joie Snacker 2in1

Hodnotenie: 5
85 €

Jedálenská stolička Snacker 2in1 značky Joie vám poskytne všetko potrebné k stolovaniu s vašim dieťatkom. Ľahko sa skladá, takže vám ušetrí priestor, keď ju práve nebudete potrebovať. Vaše deti si túto stoličku zamilujú a stolovanie bude pre nich radosť. Je určená pre deti od 6 mesiacov do 15 kg.

Joie Trillo LX 2018 - rozbalené
99 € 92,10 €

Rozbalené

Joie Trillo LX je autosedačka určená pre deti 15–36kg. Vďaka nej doprajete vášmu dieťaťu vynikajúcu úroveň bezpečia, štýlu a komfortu. Bezpečnosť zaistí komplexná ochrana proti bočnému nárazu doplnená o odnímateľné prvky a ISOSAFE konektory upevnia autosedačku na ISOFIX úchyty v automobile. Výškovo nastaviteľná hlavová opierka poskytne flexibilný komfort podľa aktuálnej výšky dieťaťa.

Joie i-Traver - rozbalené
159 € 149,50 €

Rozbalené

Autosedačka i-Traver značky Joie je určená pre deti od 15 do 36 kg. Spĺňa najnovšie a najprísnejšie štandardy v oblasti bezpečnej prepravy detí. Autosedačka vášmu dieťaťu zaistí nielen bezpečie, ale aj maximálne možné pohodlie pri preprave automobilom.

Joie i-Venture - rozbalené
159 € 149,50 €

Rozbalené

Autosedačka i-Venture značky Joie je určená pre deti od narodenia do 105 cm. Spĺňa najnovšie a najprísnejšie štandardy v oblasti bezpečnej prepravy detí. Autosedačka vášmu dieťaťu zaistí nielen bezpečie, ale aj maximálne možné pohodlie pri preprave automobilom.

Joie Snacker 2in1 - rozbalené
84,99 € 79,10 €

Rozbalené

Jedálenská stolička Snacker 2in1 značky Joie vám poskytne všetko potrebné k stolovaniu s vašim dieťatkom. Ľahko sa skladá, takže vám ušetrí priestor, keď ju práve nebudete potrebovať. Vaše deti si túto stoličku zamilujú a stolovanie bude pre nich radosť. Je určená pre deti od 6 mesiacov do 15 kg.

Joie Therma Winter Footmuff
64,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Fusak Therma Winter je kompatibilný so všetkými kočíkmi značky Joie. Pre lepšie prispôsobenie dieťaťu, má fusak nastaviteľnú dĺžka šnúrky. Báječný fusak umožní príjemné prechádzky aj v tých najchladnejších dňoch.

Joie Every Stage 2020 - rozbalené
219 € 208,10 €

Rozbalené

Vysoko kvalitná detská autosedačka Every Stage 2020 od značky Joie poskytuje deťom perfektnú bezpečnosť a úžasný komfort. Autosedačka je polohovateľná a má 5bodové bezpečnostné pásy. Vhodné pre deti od narodenia do 36 kg.

Joie Muze LX 2020 - použité-20%
109 € 87,20 €

Použité

Vysoko kvalitný športový kočík Moze LX 2020 od značky Joie poskytuje deťom perfektnú bezpečnosť a úžasný komfort. Kompaktný kočík sa jednoducho skladá má odnímateľné predné kolesá. Praktické doplnky a skvelé jazdné vlastnosti sa postarajú o dokonalý zážitok z každej cesty.

Joie Mytrax Flex - rozbalené
329 € 312,60 €

Rozbalené

Joie Mytrax Flex je štvorkolesový športový kočík. Jeho praktickosť a komfortná výbava sú výzvou aj pre tých najnáročnejších malých pasažierov. Je obratný a navrhnutý pre jazdu po akejkoľvek ceste vďaka zadným nafukovacím kolieskam a odpruženie všetkých kolies. Rodičia ocenia jednoduché skladanie, kompaktné rozmery v zloženom stave a výškovo nastaviteľnú rukoväť.

Joie Mimzy - použité-36%
99 € 63,20 €

Použité

Jedálenská stolička Mimzy ponúka kvalitný a pohľadný spôsob ako vyzdvihnúť vaše dieťa do centra diania pri rodinnom stolovaní. Vďaka polohovaniu do 7 výškových polôh sa prispôsobí každému stolu.

Joie Jedálenská stolička Multiply - zánovné-21%
158,90 € 125,30 €

Zánovné

Pohodlná a bezpečná jedálenská stolička Multiply 6in1 je určená pre deti od 6 – 72 mesiacov a poslúži vášmu dieťaťu od jedálenskej stoličky, cez sedák až po skvelý stolček so stoličkou na hranie.

Joie Sansa 2in1 - rozbalené
199 € 189,10 €

Rozbalené

Hojdačka Sansa 2in1 ponúka niekoľko funkcií – môžete využiť ako hojdačku, ale aj ako samostatné ležadlo. Vaše dieťatko sa v nej bude cítiť ako v bavlnke a zaručene sa zabaví vďaka uspávankám, vibráciám, hojdaniu, hračkám atď.

Joie Cheer ohrádka Little Explorer
99 €

Ohrádka Cheer je perfektnýá detská ohrádka na cesty. Vďaka ľahkému zloženiu a rozloženiu a úchytu na prenášanie ju môžete vziať kamkoľvek so sebou. Pre zabavenie dieťaťa obsahuje ohrádka dve plyšové hračky prichytiteľné na siluetu horskej scenérie.

Joie Footmuff, Signature Noir
34,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Joie Nánožník pre zaistenie tepla a komfortu malých cestujúcich v kočíku Joie Mytrax Flex. Vysokokvalitné látky s unikátnym dizajnom a prešívaním dodávajúce punc exkluzivity. Luxusné kožené prvky v štýle kolekcie Signature.

Joie Protect cover Spin gray flannel
35 €

Poťah do autosedačky, ktorý zabráni znečisteniu. Je vyrobený z kombinácie bavlny a polyesteru. Joie protect cover Spin gray flannel je navrhnutý v špeciálnom dizajne, ktorý absorbuje vlhkosť. Materiál je príjemný na dotyk a poskytne dieťaťu veľkú mieru pohodlia. Dá sa bez problémov prať v práčke.

Joie Protect cover Traver gray flannel
35 €

Posledný kus za túto cenu!

Poťah na autosedačku, ktorý chráni jej povrch pred nečistotami. Je vyrobený z kombinácie bavlny a polyesteru. Joie protect cover Traver gray flannel poskytne dieťaťu komfort vďaka efektívnemu odvádzaniu vlhkosti. Povrch je príjemný na dotyk a dieťa sa v ňom bude cítiť dobre. Je prateľný v práčke.

Joie Protect cover Trillo gray flannel
35 €

Posledný kus za túto cenu!

Poťah autosedačky je vyrobený z kombinácie bavlny a polyesteru. Ochráni povrch pred nečistotami. Vďaka svojmu pružnému prevedeniu sa ľahko naťahuje na autosedačku. Joie protect cover Trillo gray flannel dokáže efektívne odvádzať vlhkosť, a tým zaistiť dieťaťu maximálne pohodlie pri ceste autom.

Joie Stages Isofix 2019

Joie Stages Isofix 2019

Hodnotenie: 4,8
279 €

Autosedačka Stages ISOfix vhodná od narodenia do 25 kg. Veľmi jednoduché upevnenie pomocou isofixovej bázy. Má špeciálnu ochrannú vrstvu Tri-Protect ™ zvyšujúcu ochranu dieťaťa pomocou 3 vrstiev rôznych materiálov a výsuvné bočné prvky.

Joie Roomie gray flannel 2020
159 €

Detskú postieľku Roomie značky Joie ocenia predovšetkým rodičia, ale aj samotné deti. Buďte svojim deťom stále na blízku aj počas noci. Prirobte postieľku k svojej posteli a spite so svojím bábätkom bez toho, aby ste ho museli mať vo svojej posteli. Uľahčí vám nielen uspávanie, ale aj nočné kŕmenie.