Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Jlab Go Air Sport Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds
Jlab Go Air Sport

Ideálne pre počúvanie hudby počas športovania – bezdrôtové Bluetooth 5.1 slúchadlá do uší Jlab Go Air Sport sa pýšia 6mm meničmi, ekvalizérom s 3 zvukovými režimami aj handsfree mikrofónom. Na nabitie hrajú 8 h, ďalších 24 h pridá 350mAh nabíjací box. Je možné ich ovládať dotykom, podporujú hlasových asistentov. Model je odolný vode a potu podľa normy IP55.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Jlab Studio Wireless On Ear Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds
Jlab Studio Wireless On Ear

Sklápacia ľahučká konštrukcia, príjemne vyladený zvuk vďaka kvalitným 40mm meničom – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab Studio Wireless On Ear si obľúbite pri každodennom počúvaní hudby aj podcastov. Na nabitie hrajú 30h, majú rýchlonabíjaciu funkciu a disponujú MEMS mikrofónom pre hlasové ovládanie aj čisté handsfree hovory.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds
Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds

True Wireless slúchadlá sa môžu pochváliť fantastickou výdržou až 32 hod. Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds sú menšie ako kreditná karta, takže si ich môžete vziať kamkoľvek. Umožňujú duálne pripojenie slúchadiel a dotykové ovládanie. Integrované MEMS mikrofóny zaručujú krištáľovo čisté telefónne hovory. 4 prednastavené režimy ekvalizérov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Jlab GO Work Pop Jlab Epic Air Sport ANC True Wireless
Jlab GO Work Pop

Oceníte ich pri komunikácii s klientmi aj pri počúvaní hudby – Bluetooth 5.3 náhlavné slúchadlá JLab GO Work Pop Wireless sú osadené 40 mm meničmi a vybavené ekvalizérom EQ2 s 2 režimami. Režim Hudba celkovo posilní zvuk, režim Práca zdôrazní ľudský hlas. MEMS mikrofón zabezpečí čisté hovory Na nabitie hrajú až 50 h.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Jlab JBuds Air Pro True Wireless Jlab Epic Air Sport ANC True Wireless
Jlab JBuds Air Pro True Wireless

Môžete s nimi aj športovať – Bluetooth 5.1 slúchadlá JLab JBuds Air Pro True Wireless sú odolné proti prachu, potu i vode podľa normy IP55 a navyše majú funkciu Be Aware, ktorá do slúchadiel prepustí zvuky okolia a zvýši tak bezpečnosť napríklad pri behaní vonku. Na jedno nabitie hrajú 9 h, nabíjací box pridá energiu pre ďalších 27 h prevádzky. Disponujú MEMS mikrofónom pre čisté handsfree hovory aj ekvalizérom na úpravu zvuku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Jlab Epic Air Sport ANC True Wireless Jlab Epic Air Sport ANC True Wireless
Jlab Epic Air Sport ANC True Wireless

Nenechajte si pri počúvaní hudby rušiť okolitými hlukmi – tie potlačí ANC technológia, ktorú majú Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab Epic Air Sport ANC True Wireless s výborným zvukom vďaka neodymovým 8 mm meničom. Sú odolné voči špine, vode a potu podľa normy IP66 a na nabitie hrajú až 15 h. Ďalších 55 h prevádzky pridá nabíjací box.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Jlab JBuds Pro Wireless Signature Jlab JBuds Pro Wireless Signature
Jlab JBuds Pro Wireless Signature

Počúvať pesničky je s nimi fajnový relax – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab JBuds Pro Wireless Signature ponúka krištáľovo čistý zvuk vďaka 10mm neodymovým meničom z titánu, ktorý možno upraviť pomocou 3režimového ekvalizéra. Sú odolné podľa normy IP55, hrajú 10+ h na nabitie a disponujú MEMS mikrofónmi pre čisté handsfree hovory.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fit Sport 3, čierna Jlab JBuds Pro Wireless Signature
Fit Sport 3, čierna

Slúchadlá bezdrôtové s mikrofónom, s dynamickým meničom s priemerom 10 mm, frekvenčným rozsahom 20 Hz až 20 kHz, impedanciou 32 ohmov, výstup 110±3db. Vstavaný mikrofón, výdrž batérie 6 h. Bluetooth verzia 4.0. IPX6, hmotnosť slúchadiel 16 g.

môžete mať 28.02 - 29.02

Partner: CZC.cz
Jlab JBuddies, modrá Jlab JBuds Pro Wireless Signature
Jlab JBuddies, modrá

Detská slúchadlá pre deti od 2 rokov. Pohodlné nosenie. Ľahko použiteľný ovládač hlasitosti. Maximálna hlasitosť 85 dB. Možnosť personalizácie prostredníctvom samolepiek. Vysoko kvalitné materiály odolné voči rozbitiu. Skladací na rozmer 5.5 „x 4“.

môžete mať 28.02 - 29.02

Partner: CZC.cz
Jlab JBuddies Studio Kids Wireless JBuds Air Sport True Wireless, čierna
Jlab JBuddies Studio Kids Wireless

Vďaka obmedzenej hlasitosti na 85 dB nepoškodia citlivý detský sluch – moderné Bluetooth slúchadlá JLab JBudies Studio Kids Wireless sú určená deťom od 6 do 16 rokov. Vďaka SharePort funkcii umožňujú zdieľať hudbu s kamarátom. Do výbavy dostali handsfree mikrofón a batériu s výdržou 24 h na jedno nabitie. Na ušiach sú veľmi pohodlné, konštrukcia je sklápacia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
JBuddies Studio, šedá/modrá JBuds Air Sport True Wireless, čierna
JBuddies Studio, šedá/modrá

Detská slúchadlá pre deti od 6 rokov. Náušníky z pamäťovej peny. Vstavaný mikrofón. Možnosť zloženia. Meniča 40mm. Frekvenčný rozsah 20 Hz až 20 kHz. Obmedzenie hlasitosti na 85 dB. Jednoduché ovládanie. Kvalitné materiály.

môžete mať 28.02 - 29.02

Partner: CZC.cz
JBuds Air Sport True Wireless, čierna JBuds Air Sport True Wireless, čierna
JBuds Air Sport True Wireless, čierna

Pre poslucháčov a poslucháčky milujúcich pohyb sú ako stvorené moderné športové Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab JBuds Air Sport True Wireless s konštrukciou, ktorá umožňuje perfektnú fixáciu slúchadlá v uchu aj pri tréningu. Sú odolné špine, vode a potu podľa normy IP66 a na nabitie hrajú 6,5 h. Ďalších 34 h prevádzky pridá nabíjací box.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Jlab JBuds Frames Wireless, čierna Jlab JBuds Frames Wireless, čierna
Jlab JBuds Frames Wireless, čierna

Bezdrôtové slúchadlá na upevnenie na nožičky okuliarov. 8+ hodín prehrávania. Pohotovostný režim 100 h. Čas nabíjania 2 h. Podpora Bluetooth 5.1. Kodek SBC. Univerzálne použitie pre väčšinu okuliarov. Duálne pripojenie. Dotykové ovládanie. Automatické párovanie. 16,2mm meniče. Frekvencia 20–22 kHz.

môžete mať 28.02 - 29.02

Partner: CZC.cz
Jlab Mini True Wireless Earbuds Jlab JBuds Frames Wireless, čierna
Jlab Mini True Wireless Earbuds

Naozaj malilinké sú moderné Bluetooth slúchadlá JLab JBuds Mini True Wireless, ktoré poskytujú výborný zvuk a to po dobu až 5,5 h na jedno nabitie. Nabíjací box im dodá energiu pre celých 20 h prevádzky. Sú vybavené MEMS mikrofónmi s potlačením okolitých ruchov aj funkciou Be Aware prepúšťajúce vonkajšie zvuky pre vašu bezpečnosť.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Studio Pro Wireless Over Ear Jlab JBuds Frames Wireless, čierna
Studio Pro Wireless Over Ear

Takmer bezkonkurenčné výdrž až 50 h na nabitie batérie – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab Studio Pro Wireless Over Ear si obľúbite pri každodennom počúvaní hudby aj podcastov. Sú osadené špičkovými 40mm meničmi pre skvele znejúci zvuk, majú rýchlonabíjaciu funkciu a disponujú MEMS mikrofónom pre hlasové ovládanie aj čisté handsfree hovory. Zvuk možno upraviť cez 5-režimový ekvalizér

môžete mať DNES

Partner: MALL
Rewind Wireless Retro, čierna Rewind Wireless Retro, čierna
Rewind Wireless Retro, čierna

Vyzerajú ako z 80. a 90. rokov minulého storočia – retro prenosné Bluetooth 4.2 slúchadlá JLab Rewind Wireless Retro majú skvelý retro dizajn a v balení navyše dva páry penových náušníkov v rôznych farbách. Hrajú čistým zvukom vďaka 36mm meničom, majú MEMS mikrofón pre čisté handsfree hovory a na nabitie vydržia 12 h v prevádzke.

môžete mať 29.02

Partner: MALL