Jlab Epic Air Sport ANC True Wireless
132,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Nenechajte si pri počúvaní hudby rušiť okolitými hlukmi – tie potlačí ANC technológia, ktorú majú Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab Epic Air Sport ANC True Wireless s výborným zvukom vďaka neodymovým 8 mm meničom. Sú odolné voči špine, vode a potu podľa normy IP66 a na nabitie hrajú až 15 h. Ďalších 55 h prevádzky pridá nabíjací box.

Jlab JBuds Air Sport True Wireless
95,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pre poslucháčov a poslucháčky milujúcich pohyb sú ako stvorené moderné športové Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab JBuds Air Sport True Wireless s konštrukciou, ktorá umožňuje perfektnú fixáciu slúchadlá v uchu aj pri tréningu. Sú odolné špine, vode a potu podľa normy IP66 a na nabitie hrajú 6,5 h. Ďalších 34 h prevádzky pridá nabíjací box.

Jlab JBuds Air ANC True Wireless Earbuds
93,50 € 84,90 €

Vynikající zvuk při přehrávání hudby a dokonale čisté handsfree hovory zajistí moderní Bluetooth 5.2 sluchátka JLab JBuds Air ANC True Wireless s 12mm měniči a špičkovými handsfree mikroofny. Zvuk lze upravit přes ekvalizér, okolní hluky potlačí ANC technologie a nechybí režim Film s nízkou latencí. Na nabití hrají až 10 h, dalších 30 h přidá nabíjecí box.

Jlab GO Air True Wireless Earbuds
43 € 39,90 €

Krištáľovo čistým zvukom vás potešia moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab GO Air True Wireless Earbuds s kvalitnými 8mm neodymovými meničmi a 3režimovým ekvalizérom pre úpravu zvuku. Vybavené sú MEMS mikrofóny pre čisté handsfree hovory a na nabitie hrajú 5 h. Ďalších 15 h prevádzky pridá nabíjacie 370mAh puzdro so vstavaným nabíjacím káblom.

Jlab JBuds Air Executive True Wireless, biela
94 €

Novinka

Vynikajúci zvuk pri prehrávaní hudby a dokonale čisté handsfree hovory zaistia moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab JBuds Air Executive True Wireless s 8 mm meničmi a C3 Calling technológiou opierajúcou sa o duálny systém mikrofónov. Zvuk je možné upraviť cez ekvalizér, nechýba režim Film s nízkou latenciou. Na nabitie hrajú 6,5 h, ďalších 24 h pridá nabíjací box.

Jlab JBuds Air True Wireless-18%
66,40 € 54,40 €

Majú senzačný zvuk a výborne sedia v ušiach – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab Jbuds Air True Wireless s konštrukciou majú kvalitné 8mm dynamické meniče a ekvalizér s 3 režimami pre úpravu zvuku. Sú odolné vode a potu podľa normy IP55 a na nabitie hrajú 6 h. Ďalších 18 h prevádzky pridá nabíjací box.

Jlab Studio Pro Wireless Over Ear
42,80 € 39,90 €

Takmer bezkonkurenčné výdrž až 50 h na nabitie batérie – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab Studio Pro Wireless Over Ear si obľúbite pri každodennom počúvaní hudby aj podcastov. Sú osadené špičkovými 40mm meničmi pre skvele znejúci zvuk, majú rýchlonabíjaciu funkciu a disponujú MEMS mikrofónom pre hlasové ovládanie aj čisté handsfree hovory. Zvuk možno upraviť cez 5-režimový ekvalizér

Jlab TALK GO Microphone
74,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Výborný pre business hovory, volanie s priateľmi i YouTubering – moderný mikrofón JLab TALK GO Microphone s rozlíšením 96 kHz/24 bit poskytuje čisté záznamy hlasu a je vhodný pre každodenné používanie. Nastaviť je možné všesmerový alebo kardioidný smerový vzor. Stačí ho pripojiť USB/USB-C káblom a môžete ho hneď používať bez akejkoľvek inštalácie ovládačov.

Jlab Epic ANC Wireless Earbuds
97 €

Posledný kus za túto cenu!

Nenechajte sa pri počúvaní hudby rušiť okolitými hlukmi – tie potlačí ANC technológia, ktorú majú Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab Epic ANC Wireless Earbuds s výborným zvukom vďaka neodymovým 8 mm meničom. Na jedno nabitie hrajú až 25 h a pýšia sa kvalitnými MEMS mikrofónmi pre čisté handsfree hovory. Možno ich pripojiť aj pomocou kábla s 3,5 mm jack konektorom.

Jlab JBuds Air Executive True Wireless-33%
94 € 62,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Vynikajúci zvuk pri prehrávaní hudby a dokonale čisté handsfree hovory zaistia moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab JBuds Air Executive True Wireless s 8mm meničmi a C3 Calling technológiou opierajúcou sa o duálny systém mikrofónov . Zvuk je možné upraviť cez ekvalizér, nechýba režim Film s nízkou latenciou. Na nabitie hrajú 6,5 h, ďalších 24 h pridá nabíjací box.

Jlab JBuds Air Sport True Wireless - zánovné
94 € 82,80 €

Zánovné

Pre poslucháčov a poslucháčky milujúcich pohyb sú ako stvorené moderné športové Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab JBuds Air Sport True Wireless s konštrukciou, ktorá umožňuje perfektnú fixáciu slúchadlá v uchu aj pri tréningu. Sú odolné špine, vode a potu podľa normy IP66 a na nabitie hrajú 6,5 h. Ďalších 34 h prevádzky pridá nabíjací box.

Jlab JBuds Pro Wireless Signature
25,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Počúvať pesničky je s nimi fajnový relax – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab JBuds Pro Wireless Signature ponúka krištáľovo čistý zvuk vďaka 10mm neodymovým meničom z titánu, ktorý možno upraviť pomocou 3režimového ekvalizéra. Sú odolné podľa normy IP55, hrajú 10+ h na nabitie a disponujú MEMS mikrofónmi pre čisté handsfree hovory.

Jlab Play Gaming Wireless Headset On Ear
66,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Majú zvuk vyladený na mieru hrania hier a zlepšujú priestorové vnímanie pri zábave na PC, Xboxe, Nintende, Mac alebo mobilnom zariadení – moderné Bluetooth 5.0 herné slúchadlá JLab Play Gaming Wireless Headset On Ear sú osadené 40mm meničmi a pýšia sa MEMS mikrofónom na flexi ramienku, ktorý možno zasunúť do slúchadiel. Na nabitie hrajú 22 h a možno ich pripojiť aj audio káblom.

Jlab Studio ANC Wireless On Ear
82,20 €

Sklápacia ľahučká konštrukcia, príjemne vyladený zvuk vďaka kvalitným 40mm meničom – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab Studio ANC Wireless On Ear si obľúbite pri každodennej počúvaní hudby i podcastov. Na nabitie hrajú až 34h, majú rýchlonabíjací funkciu a disponujú MEMS mikrofónom pre hlasové ovládanie aj čisté handsfree hovory. Vďaka ANC aktívne odtieňujú hluky z okolia.

Jlab Studio Wireless On Ear-23%

Jlab Studio Wireless On Ear

Hodnotenie: 4,5
39,30 € 30,20 €

Sklápacia ľahučká konštrukcia, príjemne vyladený zvuk vďaka kvalitným 40mm meničom – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab Studio Wireless On Ear si obľúbite pri každodennom počúvaní hudby aj podcastov. Na nabitie hrajú 30h, majú rýchlonabíjaciu funkciu a disponujú MEMS mikrofónom pre hlasové ovládanie aj čisté handsfree hovory.

Jlab TALK Microphone
137,20 €

Výborný pre business hovory, volanie s priateľmi aj YouTubering – moderný mikrofón JLab TALK Microphone s rozlíšením 96 kHz/24 bit poskytuje čisté záznamy hlasu a je vhodný pre každodenné používanie. Nastaviť je možné jeden zo 4 smerových vzorov. Stačí ho pripojiť USB/USB-C káblom a môžete ho hneď používať bez akejkoľvek inštalácie ovládačov.

Jlab TALK PRO Microphone
215,40 €

Výborný pro business hovory, volání s přáteli i YouTubering – moderní mikrofon JLab TALK PRO Microphone s rozlišením 192 kHz/24 bit poskytuje čisté záznamy hlasu a je vhodný pro každodenní používání. Nastavit lze jeden ze 4 směrových vzorů. Stačí ho připojit USB/USB-C kabelem a můžete ho hned používat bez jakékoliv instalace ovladačů.

Jlab JBuds Air Sport True Wireless, biela
94 €

Novinka

Pre poslucháčov a poslucháčky milujúci pohyb sú ako stvorená moderné športové Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab JBuds Air Sport True Wireless s konštrukciou, ktorá umožňuje perfektnú fixáciu slúchadlá v uchu aj pri tréningu. Sú odolné špine, vode a potu podľa normy IP66 a na nabitie hrajú 6,5 h. Ďalších 34 h prevádzky pridá nabíjací box.

Jlab Epic Air ANC True Wireless
132,10 €

Nenechajte si pri počúvaní hudby rušiť okolitému hluku – tie potlačí ANC technológia, ktorú majú Bluetooth 5.0 slúchadlá JLab Epic Air ANC True Wireless s výborným zvukom vďaka neodymovým 8 mm meničom. Sú odolná špine, vode a potu podľa normy IP55 a na nabitie hrajú až 12 h. Ďalších 36 h prevádzky pridá nabíjací box.

Jlab JBuddies Studio Kids Wireless
39,30 €

Novinka

Vďaka obmedzenej hlasitosti na 85 dB nepoškodia citlivý detský sluch – moderné Bluetooth slúchadlá JLab JBudies Studio Kids Wireless sú určená deťom od 6 do 16 rokov. Vďaka SharePort funkcii umožňujú zdieľať hudbu s kamarátom. Do výbavy dostali handsfree mikrofón a batériu s výdržou 24 h na jedno nabitie. Na ušiach sú veľmi pohodlné, konštrukcia je sklápacia.

Jlab Rewind Wireless Retro
27,40 €

Vyzerajú ako z 80. a 90. rokov minulého storočia – retro prenosné Bluetooth 4.2 slúchadlá JLab Rewind Wireless Retro majú skvelý retro dizajn a v balení navyše dva páry penových náušníkov v rôznych farbách. Hrajú čistým zvukom vďaka 36mm meničom, majú MEMS mikrofón pre čisté handsfree hovory a na nabitie vydržia 12 h v prevádzke.